търся кърма за моето бебе

  • 729
  • 11
  •   1
Отговори
 Здравейте, имам бебе на три месеца и половина кърмих го до към третия месец може да се каже че вече кърма нямам - по 20 мл на ден. Мислех си дали няма някоя майка, на която кърмата да й е в повече и срещу заплащане да взимам и за моето бебе. Моля ви пише те.

# 1
  • Мнения: 3 500
Мисля, че трябва да попиташ в "Кърмене и захранване на бебетата", защото ние тук не кърмим и не можем да ти предложим такава услуга.Дано да намериш.Но защо толкова много искаш да е чужда, но кърма да е?От любопитство, че и аз съм си го мислела това....

# 2
  • София
  • Мнения: 1 230
Банка за кърма, изследват обстойно кърмата, поне си сигурна какво даваш на детето си. И аз съм много склонна да взимам от там. Даже разнасят и по домовете.

# 3
  • Мнения: 4 578
по добре давай най- нискокачественото ад мляко отколкото кърма от друга жена и то непроверена

# 4
  • Мнения: 3 500
по добре давай най- нискокачественото ад мляко отколкото кърма от друга жена и то непроверена
Peace Peace Peace Откъде знаеш дали тя няма да пуши, или да пие или примерно да яде някаква алергенна храна или някакви лекарства.
Банка за кърма, изследват обстойно кърмата, поне си сигурна какво даваш на детето си. И аз съм много склонна да взимам от там. Даже разнасят и по домовете.
Относно тази банка - питала съм, но там не дават кърма на всяко дете, а само на бебета, които поради здравословни проблеми не могат да се хранят с АМ, а майките им не могат да кърмят.
Просто храни с АМ и това е, не е отровно, гарантирам.Аз също кърмих до три месеца и после минахме на адапте, т.к. кърмата ми спря изведнъж.Детето ми се развива прекрасно и е живо и здраво /пу-пу/.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 162
Чувала съм и за частни банки за кърма. Питай в кърмаческия за всеки случай (защо търсиш кърма във форум Хранене с адаптирано мляко newsm78), но наистина и аз смятам, че е безсмислено. Ако искаш да му даваш кърма, заради имунните тела- и тези 20 грама са достатъчни. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 230
Относно тази банка - питала съм, но там не дават кърма на всяко дете, а само на бебета, които поради здравословни проблеми не могат да се хранят с АМ, а майките им не могат да кърмят.
Това не го знаех, но знам, че майки с диабет могат да получават безплатно кърма от банката.  Най-добре е в Кърмаческия да пита мамчето.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 457
Според мен кърмата дори и чужда е по-добра алтернатива на АМ  Peace Но все пак непроверена кърма и аз не бих дала. По-добре наистина попитай в кърмаческия да те насочат към някоя банка за кърма.

# 8
  • Мнения: 6 461
Според мен кърмата дори и чужда е по-добра алтернатива на АМ  Peace Но все пак непроверена кърма и аз не бих дала. По-добре наистина попитай в кърмаческия да те насочат към някоя банка за кърма.
Peace

# 9
за първи път пиша в този форум и съм объркала публикацията, но автоматично е прехвърлена в кърмене и захранване на бебетата, а за кърмата, мисля си, че майка ,която кърми детето си не би пушила и пила..?  имам приятелка, която преди вече 10 години имаше толкова много кърма, че даваше на още 3 бебета. какво по хубаво от кърма за нашите бебчета, дори да не е майчината Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 2 162
http://www.bankazamaichinakarma.hit.bg/potrebiteli.html
Я виж това, ако вече не си го направила

# 11
  • Мнения: 3 500
Да, от Банка за кърма съм съгласна - защо не, нека да се взема, или например близка /аз бих се доверила, ако е роднина или приятелка, на която имам доверие/, но ако е от непозната  Naughty Аз когато спрях да кърмя питах за Банката за кърма и категорично ми отговориха, че е невъзможно и че оттам не дават кърма на здрави бебета.

Общи условия

Активация на акаунт