Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте мили мами,
бих искала да споделите ако някоя от вас е имала подобен проблем...
като влязох в четвъртия месец се разви кошмарен тендовагенит на дясната китка...Sad
много боли и почти от нищо не минава...будя се нощем от болки Sad
кажете ми какво да правя
Цитирай

София

Отиди на лекар и опитай да се излекуваш, защото после като се роди бебчо, ще стане още по-зле. Все пак трябва да го носиш. Погледни сериозно на нещата и се посъветвай със специалист. Ние тук можем да ти помогнем само със съвети, но не можем да те излекуваме. Успех и лека бременност!  bouquet
Цитирай

Плевен

Това, което се препоръчва при тендовагенит  и е най-резултатно, е физиотерапия. А тъй като си бременна, повечето от процедурите са противопоказани (говоря най-вече за ултразвук). Може магнит. Слагай топъл комрес и мажи после с Репарил. Успех в лечението!
Цитирай

София - Младост 1А

Аз бях с тендовагенит на китката, но само нагревки предписват. Може би и фастум гел ми бяха изписали и стегната превръзка. Ходих с накитник и с времето ми премина. Иначе болките бяха кошмарни. Мъчно ми е като знам какво ти е. Дано бързо да ти премине. Успех.
Цитирай
Благодаря ви за съветите мили мами,
разбира се ще отида на лекар, за да видим какво ще ми предпише по-специално, но и аз съм чувала, че повечето процедури са противопоказни
ходя с накитник и си правя топли компреси, но болката е наистина кошмарна
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.