Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
мами по колко сухара трябва да се слага на супата на 6м. дете? newsm78
Цитирай

Старата столица

Оф,че не помня точно,но първо слагах по половин,а много скоро след това и по цял.Прецени ти,по гъстотата на супата.
Цитирай

Прецени ти,по гъстотата на супата.
Peace
Цитирай
ами аз слагам по принцип по два,но една позната ми каза,че било много.А с два става идеално Sad
Цитирай

ами ако в супата има и повечко картофче, значи по-малко сухар/защото става и много гъста и много калорична/иначе на 6м. мисля че 1 е достатъчен.даже като че ли е рано за супа на тази възраст та нали от 7м. започва попара със сирене пък после е супата. я се консултирай с педиатър. Аз не съм привърженик на ранното захранване .на нас ни се струва,че детето моце да яде сладко, но стомахчето не е толкова яко да се пребори с тежки храни.
Цитирай

London, Sofia

Не съм слагала в супата сухар.
Цитирай

Varna

Според мен повече от един е много за 6-месечно бебе  Wink
Цитирай

на една крачка от Пловдив

По един сухар е достатъчно, но пък ако е по гъста супичката по малко Peace
Цитирай

Варна/София

Аз слагах по 1,5. Но все пак зависи и  от количеството супа Wink
Цитирай

пред компютъра

Shocked Shocked Shocked
Цитирай

И аз като rubi се учудих Shocked
На 10-месечното си бебе сухар и супа още не съм давала.
Цитирай

Каква супа на 6 м.!? Shocked
Вероятно рано си захранила...

Аз не знам в колко теми вече питах и никой не отговори Crossing Arms - какво е по-различното от хранителна гл.т. в супата и в домашното пюре, намачкано в повечко бульон, в който са варени плодовете и зеленчуците!? newsm78
Ограмотете ме, моля ви! Praynig
Цитирай

София, България

ние сме на 9 и още не съм давала супа, но мисля тоя или другия месец да почнем със попарка за закуска, та въпроса ми е дали се слага обикновен или пълнозърнест сухар (и има ли въобще такова животно и ако има на коя марка е)
Цитирай

София

ние сме на 9 и още не съм давала супа, но мисля тоя или другия месец да почнем със попарка за закуска, та въпроса ми е дали се слага обикновен или пълнозърнест сухар (и има ли въобще такова животно и ако има на коя марка е)

За имане - има, поне на думи е пълнозърнест. На Пападопулус. Аз използвам само такъв, но не мога да гарантирам каква част от състава му са оцветители и подобрители.
Цитирай

София, България

10х
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.