Бъдещи мами от Варна?

  • 1 180
  • 10
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 38
Здравейте бъдещи мами от Варна.
От 3м.живея в морската столица пък нямам кой знае колко познати.Живея в Цветния квартал и ми е любопитно имам ли комшийки.
Не е много лесно да живееш в нов град и бих се радвала да си пиша и да обеням информация относно бременеенето с вас.
Бременна съм в 23-та вече седмица Simple Smile
Чакам ви с нетърпение да ми пишете  bouquet smile3529

# 1
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 415
galkakm, може би ще има по-голям ефект, ако пуснеш същия постинг в отчетни по градове:

По градове

Иначе сред нас има много момичета от Варна, които с радост ще се отзоват!  newsm51 smile3525

За жалост, аз не съм от тях.  Confused

# 2
  • Варна
  • Мнения: 248
Здравей galkakm

Аз съм от Варна и ще се радвам да се запознаем, но за съжаление не съм ти комшийка. Бих ти предложила да дойдеш на курсовете на списание "9 месеца"- на 23.11 от 9.30ч. Там може да се видим, а и да се запознаеш и с други бременни бъдещи майчета от Варна, а и инфото е също много полезно на лекциите. Ако решиш - пиши ми.

# 3
  • Мнения: 2 096
И аз съм от Варна. Но живея във Владиславово. Иначе съм 24 седмица. Ще се радвам да се запознаем, например на следващия курс в ОБ.

# 4
  • Varna
  • Мнения: 38
Благодаря, ще гледам да дойда и аз, сигурна съм че ще ми е от полза курса пък и ще се запозная с бременните мами Simple Smile
Днес бяхме на ехограф и доктора каза, че бебето ще е момче Joy.Много хубаво се виждаха тестисите и едно пишленце:)мечтаех си да е мъж.Всичко си му е нормално, за сега пу-пу да не са ни уруки се развиваме много добре preggo

# 5
  • Варна
  • Мнения: 248
Много се радвам за тази новина. Аз въпреки че съм в 29 седмица все още имаме съмнения за пола- по последна информация- и ние трябва да сме мъж, но ще видим.

Много ще се радвам да се запознаем. Между другото, sky angel , кога и на каква тема е следващия курс в ОБ. Аз в момента има доста време, така че мога да го посетя евентуално?

# 6
  • Мнения: 2 096
На 15-ти ще е курса в ОБ от 17ч. Темата е кърмене и бебешки проблеми през първия месец или нещо от сорта.

# 7
  • Мнения: 924
Здравей  Hug
Аз съм от Варна и както се вижда от ленти4ката ми съм 5 дена "по-бременна"  Laughing В момента не съм в Бг, но се връщам след месец и ще се радвам да се запознаем. Имам и момченце на 14 месеца  Wink
Заповядай и в отчетната тема на Мартенските беб4ета - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140891.0 Там споделяме актуални радости, тревоги и всякакви вълнения около бъдещите бебченца.

# 8
Здр. и от мен. Аз сащо съм от Варна и живея в цветния квартал. В бременноста съм малко по-напред от теб-края на 29 седмица. Ще се радвам да се запознаем. Ако решиш ми пиши. Grinning

# 9
aз съм от Вьрна и то от цветния само че съм в края на осми месец ,въпреки това можем да се запознаем

# 10
  • Варна
  • Мнения: 893
и аз съм от Варна и ви каня всички във варненската темичка  Hug :

Варна,Морето и Зимата

Общи условия

Активация на акаунт