Molq za savet

  • 2 419
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 458
Zdraveite, molq za savet - sina mi e na 6m i pediatara kaza, 4e moga da mu davam kiselo mlqko, samo 4e az ne znam kakvo. Za tova molq kajete kakvo mlqko da kupuvam  helpuu  
Blagodarq

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Не бих давала кисело мляко на бебе под 9 месеца. Финансово си затруднена да взимаш адаптирано мляко ли? Ако не, педиатърката ти е странна, а съветът й не много разумен.

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз лично ще изкачам с киселото мляко за след първата годинка.

# 3
  • Sofiа
  • Мнения: 3 235
Цитат на: boo
Не бих давала кисело мляко на бебе под 9 месеца. Финансово си затруднена да взимаш адаптирано мляко ли? Ако не, педиатърката ти е странна, а съветът й не много разумен.

И моята е от странните. Като навършихме 6 м каза: започвайте вече попара и кисело млекце  Imp
Аз не съм дала още нито едното, нито другото, де Simple Smile

# 4
  • Мнения: 458
Neznam kakvo da pravq, kaza mi da davam popara i  kiselo mlqko. S poparata problem nqma mnogo q haresva, no na znam za mlqkoto. Edna ot maikite v kvartala s 7m bebe ot dva meseca dava "Vereq".

# 5
Точно да даваш млеката,които се продават на пазара, е най-малкото глупаво! Това са смеси от сухи млека с неясен произход и какви ли не сгъстители и консерванти! ИМА МЛЕКА ЗА БЕБЕТА И ТЕ СА АДАПТИРАНИ ЗА ТЯХ!

# 6
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Аз също мисля, 4е е малко рано за кисело мляко. Из4акай поне до 8-9 месец. Ако решиш да даваш е по добре ти да си квасиш във вкъщи не е трудно само трябва да намериш от къде де купуваш хубаво прясно мляко.

# 7
  • Мнения: 288
Цитат на: silviat
Zdraveite, molq za savet - sina mi e na 6m i pediatara kaza, 4e moga da mu davam kiselo mlqko, samo 4e az ne znam kakvo. Za tova molq kajete kakvo mlqko da kupuvam  helpuu  
Blagodarq



Към 5-6 месец започнах да давам кисело мляко Здравец. Напоследък им купувам Елена или Родопея.

# 8
  • Мнения: 3 334
аз също ще изчакам с даването на кисело мляко,но моя позната казва,че е доволна от Данон!

# 9
  • Мнения: 18 542
И от какъв зор кисело?
То поне да беше хубаво истинско, а то тия боклуци дето ги продават...
Раничко ви е за кисело млекце.
Порови назад имаше скоро подобна тема. Там са изложени доста аргументи защо не трябва да се дава кисело мляко на бебета преди поне 9 месечна възраст.

# 10
  • Мнения: 7 831
Здравей,
Понеже квасенето на мляко е последното нещо с което искам да се занимавам, започнах да давам купешки млека, но по-късно. А и аз нямам крава в задния двор  Wink  та и за купеното прясно нищо не мога да твърдя, затова изчаках.
След като даваш попара, значи захранваш по БГ схемите, а това значи, че имате доста заместени немлечни хранения, съветвам те тези които са останали млечни да си останат с адаптирано мляко, те и без това не са много  Wink .
Успех в избора  Grinning

# 11
Blagodarq na vsi4ki vi, moje bi e po-dobre da poiz4akam malko s kiseloto mlqko, za6toto i bez tova po4ti vsi4ki hraneniq s NAN sa zamesteni ot drugi hrani  i samo ve4er sme na mlqko /neznam i tova dobre li e/!!!!

# 12
  • Spain
  • Мнения: 3 750
относно съветите на педиатрите - и на6ия ме посъветва да давам някъде след 7 месец бе6е. на въпроса ми какво да е тои ми каза наи-обикновено , дори може малко подсладено да е . аз купувам данон , но също едно специално на данон за беб4ета. давам го на обед като десерт се полу4ава.

# 13
  • Мнения: 458
Blagodarq na vsi4ki, "gost" sam az, bqh zabravila da se registriram  Sad

Общи условия

Активация на акаунт