Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Zdraveite, molq za savet - sina mi e na 6m i pediatara kaza, 4e moga da mu davam kiselo mlqko, samo 4e az ne znam kakvo. Za tova molq kajete kakvo mlqko da kupuvam  helpuu  
Blagodarq
Цитирай

До хладилника, който обичам

Не бих давала кисело мляко на бебе под 9 месеца. Финансово си затруднена да взимаш адаптирано мляко ли? Ако не, педиатърката ти е странна, а съветът й не много разумен.
Цитирай

Magrathea

Аз лично ще изкачам с киселото мляко за след първата годинка.
Цитирай

Sofiа

Цитат на: boo
Не бих давала кисело мляко на бебе под 9 месеца. Финансово си затруднена да взимаш адаптирано мляко ли? Ако не, педиатърката ти е странна, а съветът й не много разумен.

И моята е от странните. Като навършихме 6 м каза: започвайте вече попара и кисело млекце  Evil or Very Mad
Аз не съм дала още нито едното, нито другото, де Smile
Цитирай

Sofia

Neznam kakvo da pravq, kaza mi da davam popara i  kiselo mlqko. S poparata problem nqma mnogo q haresva, no na znam za mlqkoto. Edna ot maikite v kvartala s 7m bebe ot dva meseca dava "Vereq".
Цитирай
Точно да даваш млеката,които се продават на пазара, е най-малкото глупаво! Това са смеси от сухи млека с неясен произход и какви ли не сгъстители и консерванти! ИМА МЛЕКА ЗА БЕБЕТА И ТЕ СА АДАПТИРАНИ ЗА ТЯХ!
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

Аз също мисля, 4е е малко рано за кисело мляко. Из4акай поне до 8-9 месец. Ако решиш да даваш е по добре ти да си квасиш във вкъщи не е трудно само трябва да намериш от къде де купуваш хубаво прясно мляко.
Цитирай

Sofia

Цитат на: silviat
Zdraveite, molq za savet - sina mi e na 6m i pediatara kaza, 4e moga da mu davam kiselo mlqko, samo 4e az ne znam kakvo. Za tova molq kajete kakvo mlqko da kupuvam  helpuu  
Blagodarq

Към 5-6 месец започнах да давам кисело мляко Здравец. Напоследък им купувам Елена или Родопея.
Цитирай

аз също ще изчакам с даването на кисело мляко,но моя позната казва,че е доволна от Данон!
Цитирай

София

И от какъв зор кисело?
То поне да беше хубаво истинско, а то тия боклуци дето ги продават...
Раничко ви е за кисело млекце.
Порови назад имаше скоро подобна тема. Там са изложени доста аргументи защо не трябва да се дава кисело мляко на бебета преди поне 9 месечна възраст.
Цитирай

БГ - София

Здравей,
Понеже квасенето на мляко е последното нещо с което искам да се занимавам, започнах да давам купешки млека, но по-късно. А и аз нямам крава в задния двор  Wink  та и за купеното прясно нищо не мога да твърдя, затова изчаках.
След като даваш попара, значи захранваш по БГ схемите, а това значи, че имате доста заместени немлечни хранения, съветвам те тези които са останали млечни да си останат с адаптирано мляко, те и без това не са много  Wink .
Успех в избора  Very Happy
Цитирай
Blagodarq na vsi4ki vi, moje bi e po-dobre da poiz4akam malko s kiseloto mlqko, za6toto i bez tova po4ti vsi4ki hraneniq s NAN sa zamesteni ot drugi hrani  i samo ve4er sme na mlqko /neznam i tova dobre li e/!!!!
Цитирай

Spain

относно съветите на педиатрите - и на6ия ме посъветва да давам някъде след 7 месец бе6е. на въпроса ми какво да е тои ми каза наи-обикновено , дори може малко подсладено да е . аз купувам данон , но също едно специално на данон за беб4ета. давам го на обед като десерт се полу4ава.
Цитирай

Sofia

Blagodarq na vsi4ki, "gost" sam az, bqh zabravila da se registriram  Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.