Препарат против петна

  • 3 252
  • 21
  •   1
Отговори
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Пиша  за попадението си,защото знам,че много майки се опитват да изперат петна от морков,ябълка на мъниците си.Препаратът се казва Оксижен-израелски,купих го от магазина,от който си купувам Сано Максима.С пелверизатор е.Не повярвах на очите си,но почисти стари петна по блузката на щерка ми  и то от морков.Препоръчвам ви го-в лилава опаковка е .Предполагам,че магазините,които зареждат израелски препарати ,ще го има.

# 1
  • Мнения: 3 500
Ще го пробвам, че малката вече има доста петна, макар и малък стаж по хранене с пюрета.А вреден ли е за бебетата?

# 2
  • Мнения: 6 461
Ще го потърся по маг.мрежа и ще го пробвам.

# 3
  • Мнения: 2 631
В Метро пък продават един (май български newsm78) К2К мисля, че се казваше, или нещо подобно. Чисти петна от масла даже от мокета, може да го пробвате, евтин е!  Peace

# 4
  • Мнения: 2 196
Сано Оксижен наистина е супер - вади всякакви петна,скоро  махнах с него едно голямо петно от мастило от една жилетка на детето.
 А го има и в туби по 2 литра - излиза доста по-изгодно. Peace

# 5
  • Мнения: 2 381
Каква е цената?

# 6
  • Мнения: 2 196
Това с пръскалката е 750ml - между 6-7лева.А 2литра - 12 - 13лева.

# 7
  • Мнения: 2 381
Благодаря ти, bianka  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 059
и аз ще го търся - благодаря за информацията

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Ей на това му  казвам аз добра новина Grinning

# 10
  • Мнения: 1 449
А не избелява ли местото след обработка, аз няколко пъти съм разваляла дрехи Sad- последно петносах една чисто нова блуза на бенетон и спрях с опитите...

# 11
  • Мнения: 2 196
Досега не ми избелвал  дрехите препарата.
Ето това е :
http://sano.sumy.ua/katalog.html
 Нещо не се получи с картинката,това е линк към сайта,там в каталога го има. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 449
Ясно, ще пробвам смело! Grinning  Мерси!  bouquet

# 13
  • Мнения: 275
хей все едно сте знаели, че ми трябва такова нещо.

# 14
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
От известно време ползвам тозиТук има инфо . Много съм доволна, чисти всичко. А и не е скъп около 2 лева.

Общи условия

Активация на акаунт