Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

София

Здравейте  Hug
Имам нужда от помощ и естествено първо за тук се сетих  Very Happy
Та..интересувам се от фон д. тените на Лореал. Мислех си да ги пробвам, защото чувам все хубави неща ама не знам конкретно кой, а и ми беше интересно вие доволни ли сте  Rolling Eyes
Кожата ми е смесена, нормална до мазна в Т-зоната и суха по бузите и около устата. Проблемна е, лесно се замърсява  Crying or Very sad
Та не знам кой точно да избера
Иска ми се и да издържа поне 5-6 часа, че много мразя фон д. тени, които след 2 часа не си личи да си си слагал
може би някой от тези двата ?  newsm78
също така цените какви са горе-долу. По мои спомени бяха към 20-ина лева ?
Цитирай

BG

Здравейте  Hug
Имам нужда от помощ и естествено първо за тук се сетих  Very Happy
Та..интересувам се от фон д. тените на Лореал. Мислех си да ги пробвам, защото чувам все хубави неща ама не знам конкретно кой, а и ми беше интересно вие доволни ли сте  Rolling Eyes
Кожата ми е смесена, нормална до мазна в Т-зоната и суха по бузите и около устата. Проблемна е, лесно се замърсява  Crying or Very sad
Та не знам кой точно да избера
Иска ми се и да издържа поне 5-6 часа, че много мразя фон д. тени, които след 2 часа не си личи да си си слагал
също така цените какви са горе-долу. По мои спомени бяха към 20-ина лева ?

- този ти препоръчвам аз!!!Ползвала съм го и съм много доволна!
Цитирай

София

True match - този съм ползвала и съм много доволна. Peace
Не помня точно колко струваше,но  мисля,че беше някъде около 13-14лв. newsm78
Цитирай

аз ползвам CASHMERE PERFECT  Peace нанася се много лесно....защо не вземеш мостри?
Цитирай

Ползвала съм True Match в чужбина и бях много доволна - не запушва порите и наистина се слива с естествения цвят на кожата smile3521
Цитирай

София

в момента ползвам този и съм много доволна, нанася се лесно и е много траен Peace
  мисля, че който от двата да избереш няма да се разочароваш Hug
Цитирай

София

- този ти препоръчвам аз!!!Ползвала съм го и съм много доволна!

И аз ти го препоръчвам PeaceПолзвам го в момента,много съм доволна от него Peace
Цитирай

weltweit

Аз ползвам с червената капачка. ДОбър е, има добра покривност и лицето наистина седи естествено, не като маска.  Peace
Много съм доволна и е доста траен 8часа не мърда Flutter
Цитирай

София

Горещо ти препоръчвам Идеал Баланс-матиращ на Лореал,мисля,че за твойта кожа този е най-подходящ,ако не искаш да ти лъщи лицето Peace.
Цитирай

в момента ползвам този и съм много доволна, нанася се лесно и е много траен Peace
  мисля, че който от двата да избереш няма да се разочароваш Hug

И аз ползвам този,върши ми перфектна работа Smile Peace
Цитирай

ползвала съм и двата, но определено 16-часовия не е 16-часов, според мен - и 8-часов не е Crossing Arms

за първия.. нямам добър спомен, мисля, беше лек, и подходящ за кожата като твоята и моята Laughing

сега тъкмо мислех да разровя теми - чудех се за колор адапт на MF..
Цитирай

София

хм..раздвоена съм  Rolling Eyes true match прикрива ли добре несъвършенствата на кожата ?
с мострички ще е най-добре, но ми омръзна да се занимавам с продавачки, които разправят, че нямат мостри, а като направя 50-60 лева сметка изведнъж намират
освен утре в магазина да му мисля  Rolling Eyes
Цитирай

Както описваш кожата си, че е мазна в Т зоната също ти препоръчвам Идеал баланс на Лореал....
Цитирай
Аз съм позвала и двата, Трю мач стоеше мн добре, струва ок 16 лв. , обаче не знам дали аз си въобразих , но в последствние нещо не ми харесваше как ми стои и ги зарязах, но става за по-мазна кожа, ако твоята е такава. В момента съм с Инфелибъл(ок. 20 лв.) и съм мн доволна от него, стои мн есетествено, лесно се нанася , покривен е , въпреки че чувам доста отрицателни мнения за него по форумите , за мен лично е най-добрият , който съм ползвала до момента. А с най-светлият цвят от гамата съм иначе. Smile
Цитирай
В момента ползвам първия "TRUE MATCH".Много съм доволна.Наистина стои много естествено и  10 мин,след нанасянето се слива с цвета на кожата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора