За една красива Коледа

  • 50 974
  • 459
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 505
Оцветих ги.Но снимките са с отвратително качество-правени с телефон,на изкуствена светлина... ooooh!Все пак ги пускам,а утре ще направя по-качествени.Ето:
http://images12.snimka.bg/001520307.jpg
http://images12.snimka.bg/001520308.jpg

# 61
  • Мнения: 4 392
 reflex , браво! А откъде купи пастата? Има ли я в някой онлайн- магазин?

# 62
  • Мнения: 805
Много сладурски са се получили  thumbsup

А ето как свети джама на моето параклисче.

Ламбата е от короната на щерката  Embarassed
Съжалявам и аз за качеството  Rolling Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 365
О - хо - хо - хо!
До Коледа има толкова време, но ... е време, да отделим време за украса:) Веднага щом приключим ремонта и мога да украся нещо различно то бормашина, ще пратя снимки. Nature Snowman

# 64
# 65
  • София
  • Мнения: 2 493
Мисля да закупя такава паста. А с кво я оцветяваш? С темперни боички? Някакво покритие (например някъакъв тип лак, гланз или т.н.?) слагаш ли?

калпазанке браво!!! Възхитена съм наистина Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 365
Въпросната паста не е ли чисто ипросто бяла глина?

"Калпазанке", за направата на красотите от тази снимка ползвала ли си някакъв шаблон, или... какво?  chef

# 67
  • Мнения: 1 860
 Страхотна тема. Понеже се местим в началото на декември, ще глася всичко тогава и ще пусна снимки, като се намотам.
 Страхотни идеи сте дали.  Hug

# 68
  • Мнения: 805
калпазанке браво!!! Възхитена съм наистина Simple Smile
Мерси  Simple Smile

"Калпазанке", за направата на красотите от тази снимка ползвала ли си някакъв шаблон, или... какво?  chef
Abigail, може да се каже, че 'шаблонирам', понеже първо рисувам изображението върху бял лист с ето тези glitter gel pens, след това ги изрязвам и налагам в/у сместа, където очертавам ( директно с ножа ) Simple Smile Изрязвам малко по-широко, при изпичането леко се свива. Когато фигурите се изсушат добре във фурната ( на 220 C и вентилатор ), изваждам ги и ги намазвам с ц-200, докато са още горещи. По този начин ако имат издутини, те се запазват. И после изглежда по-релефно и ефектно  Simple Smile Полагам отгоре изображението и лекичко притискам навсякъде, да не остава въздух. Най-одгоре декорирам с тези силиконови брокати. Те са много сериозни, изсъхнат ли веднъж, считай ги бетон. Ако някъде ще се правят дупки за закачалки или някакви декоративни срезове, всичко предварително, иначе после цялата фигурка наново. За малки дупчици забивам клечки за зъби. Накрая, когато картинката е залепена, можеш да лакираш. Аз не ги лакирвам. С тези материали, си лъщят достатъчно и така  Laughing
Е, това е. Дано да съм била полезна  Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 365
Е, че как:) прекрасно. Възхищавам ти се, че имаш търпение за това. Пожелавам сръчни ръчички на всички, които искат да го направят, защото аз съм от кръжока "Пречат ми ръцете"Simple Smile
Хм, да не си художник:)

# 70
  • Мнения: 805
Хм, да не си художник:)
Амии, абсолютна драскачка съм   Laughing
Но ще приема въпросът ти като комплимент  Flutter
Майка ми е художничка  thumbsup

# 71
  • София
  • Мнения: 365
love001 и моята
Но нали трябва на някой /на мен/ да му се занимава:)
Пращай нови нещица, аз като направя моето произведение ще го снимам. И вие имате право да се посмеете на творчеството ми rotfImbo

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Аааа страшни сте  Hug
Зарязах си работата за да изчета темичката Simple Smile и като гледам вече имам желание и да излезна в отпуска за да се отдам и аз на такива приятни занимания:)
Така ме вдъхновихте, че още утре искам да започна с коледната тема  Joy Joy Joy
ще следя с интерес  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 4 866
а какво ще правите през декември?

# 74
  • Мнения: 3 537
а какво ще правите през декември?
Ще украсяваме вече. Laughing
Ще колим на село шопарите,за да подготвяме пържолите и наденицата за празниците! Joy

Общи условия

Активация на акаунт