«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

ћежду два града разпил€на във въображението си

ћнени€: 3 369
Ќа мъжа ми днес му дадоха пр€сна пастъра, но аз никога не съм готвила подобна риба. ѕробвах с търсачката, но има н€какъв проблем с не€ и нищо не намерих.
—поделете как се приготв€ рибата.  ак се чисти, пържили се, пече ли се newsm78

Ѕлагодар€ предварително
÷итирай

Sofia

ћнени€: 7 184
ѕържена. —трахотно вкусна риба е.  Very Happy
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 198
» печена става, на скара. јма се дере май...  newsm78
÷итирай

ѕо света и у нас

ћнени€: 1 096
јз слагам вс€ка пъстърва във фолио с малко масло, лук и гъби. «авивам фолиото, слагам в тавичка с малко водичка на дъното, на 250 градуса за около 45мин или 1 час. ѕосле развиваш фолиото и ето страхотно €дене.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 1 915
јз съм приготв€ла филета/чистени/ от пъстърва по следни€ начин /понеже не обичам да пържа/:
1. —лагам сол,черен пипер,олио,парченца лимон,може и магданоз по средата
2.”вивам вс€ко във фолио или всички заедно в плик за печене

÷итирай

ћнени€: 6 399
» аз винаги във фолио на фурна - всъщност всички риби ги прав€ по този начин
¬ъв фолио, и каквото имаш в хладилника - лук, чушка ,картоф на колелца и тн, покапваш с зехтин, или малко масло, сол и подправки на вкус!
«а 30мин е готово всичко, на дъното на тавата и аз слагам малко вода
÷итирай

Paradise

ћнени€: 2 922
изчистената пъстърва € слагам в плик за печене и във фурната.
изб€гвам да пържа риба - първо ,че се умирисва ц€лата къща и второ - не е здравословно Very Happy
÷итирай

¬ »зумрудени€ св€т (без рубинени пантофи)!

ћнени€: 3 292
јз слагам вс€ка пъстърва във фолио с малко масло, лук и гъби. «авивам фолиото, слагам в тавичка с малко водичка на дъното, на 250 градуса за около 45мин или 1 час. ѕосле развиваш фолиото и ето страхотно €дене.
Peace —амо че вместо лук и гъби - лимон нар€зан на колелца - нареждаш вътре в корема и отгоре на рибата - става фантастично!
÷итирай

в Ѕургас

ћнени€: 3 251
»зчистена-на скара, както е ц€ла с кожата, не се дере и не се разполов€ва. ѕосле само като добавка малко сол и лимон...ћ-м-м обожавам € Love
÷итирай

Sofia

ћнени€: 575
ћомичетата вече са ти казали идеи. —амо да допълн€ - в йенска тава с малко вода и масло —тава задушена и е като мозък. ƒруг вариант е във фолио като в коремчето й пъхнеш парчета лимон. Ќо за мен най-вкусна си е на скара.
÷итирай

ћнени€: 384
“ова е царицата на рибата.јз € прав€ или пържена или във фолио и отгоре микс от царевица,грах,ориз,морковчета малко водичка и мазнинка завивам фолиото и във фурната,много е вкусно.
÷итирай

ћнени€: 5 332
»зчистена-на скара, както е ц€ла с кожата, не се дере и не се разполов€ва. ѕосле само като добавка малко сол и лимон...
“очно така! Smile —тава страхотна и за нула време.
ѕържена риба не обичам.
ѕреди време пробвах и една рецепта на янче от форума, хареса ми.

Ќамерих €.
«апов€дай:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3016.0
« ѕоследна редакци€: пт, 10 ное 2006, 22:53 от ¬ери »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 12 643
ѕредпочитам € пържена само.
ѕравила съм във фолио с пушено сирене и спанак - не е лошо.
‘олиото се намазва с олио.
ѕлънка: леко запържен спанак/1 шепа за 4 риби/ +черен пипер+мащерка/ и подправки, които харесвате/+подправка за риба+пушеното сирене.
—лага се малко от плънката в корема на рибата и се завива с фолиото.
ѕече се на 180-200 за около 20 минути

¬место пушено сирене може да се сложат орехи - правила съм и така,  но лично на мен не ми хареса много.
÷итирай

ћелбърн, јвстрали€

ћнени€: 780
¬ъв фолио: осол€вам и обтривам с черен пипер, в рибата слагам 2-3 скилидки чесън (цели) и резенчета лимон, поръсвам със зехтин или кубчета краве масло, отгоре 2-3 шайби лимон. Ќа силна фурна е готова за не повече от 30 минути.  chef
÷итирай

Den Haag

ћнени€: 1 129
ѕържена  Peace, много € обичам, като си € заливам със сос  (оцет, смл€н чесън и малко от мазнината в ко€то е пържена рибата малко магданоз и подправки всичко се разбърква добре и си слагаш колкото искаш върху рибката  Crazy)
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора