Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора
Здравейте, уважаеми дами!

Всички знаят, че циклите на луната са най-тясно свързани с  физиологията на женския организъм.  Но на малцина е известен фактът, че при всяко точно повторение на лунната фаза, каквато е била тя по време на собственото раждане, фертилитетът на жената достига връхната си точка. Ще рече: ако тогава тя има сексуален акт и шанс за забременяване дори само 1% ,  този шанс става използваем, а бременността – реалност.  Активното време е около 2 часа – започва половин час преди точния момент на лунно фазовото повторение и продължава час и половина след него – то е само веднъж на всеки (приблизително) 29 ½ дни и е строго индивидуално. Не е пряко свързано с овулацията, макар че има индеректна връзка и взаимна зависимост с нея.

И тук предлагам следното:  на всяка от дамите, с проблеми при забременяването, проявила съответно желание и изпратила ми своето точно време на раждане, ще направя точни изчисления за 5 поредни повторения на рождените лунни фази. Така тя ще има пред себе си календар за 5 пъти по 2 часа в 5 поредни месеца, когато нейните възможности да забременее ще бъдат в максимума си. По този начин ще може предварително да планира времето си така, че да осъществи сексуален акт, ако не във всички, поне в няколко от посочените времеви отрязъци. Разбира се, ако жената има сериозна здравословна причина да не забременее, нека най-напред лекува нея. И още: от пожелалите да го изпробват няма да искам нищо друго, освен едно – да обещаят, че после ще разкажат в писмен вид за сполетелият ги ефект - бременността.

Разбира се този начин не е панацея за всички случаи при проблеми със зачеването, но той вече е достатъчно проверен, в някои страни от десетилетия функционират кабинети въз основа на него, така че в много случаи е наистина незаменим. Освен това той не натоварва с никакъв риск, не изисква особени усилия, а при съответно желание може да се комбинира и с други методи. За проявилите желание оставям следния адрес за връзка: n2004@abv.bg  Успехи! Laughing

BG TATKO

Допълнение:

Искам само да припомня, че обещаната от мен услуга е за жени с ПРОБЛЕМИ ПРИ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕТО. Ще рече: за правилите многократни опити, опитвали различни начини, но неуспешно.

BG TATKO
Цитирай

Turku, Finland

Иииихаа... дрън дрън... та пляс!

Рекламка ли си правиш, татенце?
Цитирай
Хей, здравей мама от Финландия!
Имам незабравими спомени от тази страна!
Междувпрочем, как е времето там?

А в случая може и обратното: пляс, пляс, та дрън.
Но най-важен е резултатът.  Very Happy

Цитат на: Мама от Финландия
Иииихаа... дрън дрън... та пляс!

Рекламка ли си правиш, татенце?
Цитирай

Turku, Finland

В момента е слънчево, което си е направо чудо след бурите през уикенда... Температурата ще да е малко под нулата. Нещо забрави зимата да дойде тука, което ще рече, че лятото ще е много скапано.
Кога ваша милост е бил тук?

Ама да не се отклоняваме от темата, а?
Цитирай
Моя милост е бил там най-напред през 1990 година.
А после - още три пъти в рамките на 6 години.
Последният път бях в Тампере.
Бил съм и през зимата и през лятото.
Много уникална, красива природа.
Хубави финландки, макар и твърде светли!
И финландци, омагьосани от българки.

Но хайде да не се отклоняваме.

Цитат на: Мама от Финландия
В момента е слънчево, което си е направо чудо след бурите през уикенда... Температурата ще да е малко под нулата. Нещо забрави зимата да дойде тука, което ще рече, че лятото ще е много скапано.
Кога ваша милост е бил тук?

Ама да не се отклоняваме от темата, а?
Цитирай

София

Аз също някъде бях чела, че има връзка между фазата на луната, когато е родена жената и момента на зачеване. Но не беше обяснено как се изчислява. Затова сега ми е любопитно Rolling Eyes А дали е вярно, ще видим.
Цитирай

Вие направо се отклонихте от темата! Въпросът беше реклама ли е това???
Цитирай

Пловдив

писах ти, ще чакам отговор!! Very Happy
Цитирай
Не е реклама, разбира се.
Но друг е въпросът, че всяко добро нещо
се саморекламира.
Ако това стане и тук, ще имате ли нещо против? Sad

Цитат на: Sunshine
Вие направо се отклонихте от темата! Въпросът беше реклама ли е това???
Цитирай

Sofia

Що да е рекалама бе колежки ?!  Rolling Eyes
На мен ми изглежда същото , като преди време , когато една дама предлагаше тук из форумите някаква таблица за предсказаване на пола на бебето или нещо подобно .  Smile
А иначе и аз съм чела нещо за Луната и бебеправенето .
Цитирай

Abu Dhabi

ще чакам някоя от вече писалите да успее и тогава може и да си помисля:)
Нещо още не вярвам в, както казва boo, военното планиране....надявам се засега на майката природа....
Цитирай

София

Да ви кажа, получих отговор и моите дати са все около датата на мензиса. Така не може да стане бебе!
Цитирай

Пловдив Белащица

а пък аз още не съм получила отговор!!!
БГ ТАТКО защо ме игнорираш мен
Цитирай

Пловдив

аз вече получих отговор, за което благодаря на Николай!!!
Датите са точно около овуто ми!!! Smile
дано този месец да стане, защото точно утре ми се пада като дата и дата на ову!!!  newsm10

п.с. на лентичката не ми отговаря овуто!!! Tired
Цитирай

Пловдив Белащица

Цитат на: stasy
аз вече получих отговор, за което благодаря на Николай!!!
Датите са точно около овуто ми!!! Smile
дано този месец да стане, защото точно утре ми се пада като дата и дата на ову!!!  newsm10

и на мен горе долу. Благодаря
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора