Не може ли да "заковем" една тема за кенгуруто?

  • 968
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Има и нещо друго, не всеки е удовлетворен от някакви минали постинги и по-скоро се търси контакт с другите майки. Така че всеки нов член на сайта се включва с това, което го вълнува най-много в момента без да се използват търсачки в началото. И така се получава. Но не е и нужно да отговаряме на нещо, което ни е писнало, така или иначе винаги ще се намери някой, който да отговори:)
Абсолютно!

# 16
  • Мнения: 5 026
Има и нещо друго, не всеки е удовлетворен от някакви минали постинги и по-скоро се търси контакт с другите майки. Така че всеки нов член на сайта се включва с това, което го вълнува най-много в момента без да се използват търсачки в началото. И така се получава. Но не е и нужно да отговаряме на нещо, което ни е писнало, така или иначе винаги ще се намери някой, който да отговори:)
Абсолютно!
Така е! И на мен ми се е случвало да пускам вече съществуваща тема преди да открия търсачката или от недоглеждане.

# 17
  • Мнения: 1 878
Всъшност и нещата не са статични, а динамично се променят  Mr. Green - днес сме за Кенгурото или......утре ще сме против  Crazy - значи определено не е здлавословно да се кове  Peace  Heart Eyes

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аз не мога да разбера защо все някой нещо го дразни.  Thinking
Ами като ви дразни има лесно, не отваряйте дадената тема и не пишете.
Хората не могат все в стари теми да пишат, то така нови няма и да има!
За това е форум все пак, който се интересува пита, който иска му отговаря. Простичко е.
И на мен ми писна от такива които все се дразнят от повтарящи се теми ама не се оплаквам Нали?
Тази тема е доста по излишна и безсмислена от поредната тема "Кенгуру от кога?"  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 5 362
Аз не мога да разбера защо все някой нещо го дразни.  Thinking
Ами като ви дразни има лесно, не отваряйте дадената тема и не пишете.
Хората не могат все в стари теми да пишат, то така нови няма и да има!
За това е форум все пак, който се интересува пита, който иска му отговаря. Простичко е.
И на мен ми писна от такива които все се дразнят от повтарящи се теми ама не се оплаквам Нали?
Тази тема е доста по излишна и безсмислена от поредната тема "Кенгуру от кога?"  Crossing Arms

Peace Peace Peace
Браво Аетера!!!Направо ми взе думите от устата!Подкрепям те напълно!!!

Общи условия

Активация на акаунт