Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Интересувам се от магазини или складове, където мога да намеря пелени Хъджис. Моля зя информация и за цени.
Цитирай

София

Метро. Не знам цените, купувала съм само веднъж, но явно това не бяха пелените за дупето на Дани Wink
Цитирай

София

В Метро от един-два месеца няма и аз от там преди си купувах.Сега си взех от Бебелан,но беше последен пакет,като ми казаха,че нещо няма внос.
Цитирай

аз също използвах само че гащи....много бях доволна,но и на мен ми казаха че вече няма внос  Rolling Eyes а толкова бяха удобни за излизане,вместо да е с панперс който стяга..
Цитирай

София

В Щъркел ги има, днес ходих  Hug
Цитирай

София

Внимаваите, 4е има едни пакети с лилаво-син цвят и са ментета.
Цитирай

София

Аз си взех от Пикадили преди седмица. Но ме е яд - доста ни пропускат и само чакам да свърши пакета. Ползвах ги преди няколко месеца и бях доволна.
Цитирай

София

Аз си взех от Пикадили преди седмица. Но ме е яд - доста ни пропускат и само чакам да свърши пакета. Ползвах ги преди няколко месеца и бях доволна.
  А твоите имат ли ластик отзад? Защото и аз попаднах на такива и наистина пропускаха.
Цитирай
Благодаря за информацията. Аз успях да открия, но цената е с 0,10ст. по-висока, т.е. 0,48. Не е ли много. Тези, които купих са от серията Дисни в синьо-зелени пакети и задната част по цялата дължина са ластик. Страхотни са.
Цитирай

Бургас

Същите ги купувам по 0,43-0,44 ст от по-големи магазини,но наистина в Метро ги спряха.
Цитирай

София

А твоите имат ли ластик отзад? Защото и аз попаднах на такива и наистина пропускаха.

Съжалявам, но чак сега видях въпроса. Имат някакъв ластик, но почти не държи. На външен вид са точно както тези, които купувах от Метро преди няколко месеца. Но доста от тях пропуснаха. Добре, че почти свършиха.
Цитирай
Извинявай ,че се намесвам, но защо не пробваш Хепи/на БЕЛЛА/.Не пропускат и са много по-качествени от Хъджис.Пробвала съм различни видове, но няма по-добри от Хепи.Имат ластици отпред и отзад. Пакет 5-9кг 90бр. за 26.50лв.
Цитирай

София

Когато няма Либеро взимам Хепи. Но и те ни пропускат. За нас най-удачни се оказаха Либеро. А и са само 4-5 лв по-скъпи от Хепи. И то разликата е за големия пакет, който ползваме 1 месец. Но не винаги ги намирам. И купувам каквото има в магазина.
Цитирай

ние си купихме едни Памперс от метро, дето смърдяхана химикали, и си мисля, че бяха фалшиви..
И Хъджис  за опит взехме, много твърди.
сега сме на либеро.  имат и гащи. и ластик. и не пропускат.
Цитирай

Не ти ги препоръчвам.Аз специално не съм доволна и не защото са менте,тъй като мои познати ми донесоха от Англия и си бяха същия боклук.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора