Когато пътувате за 3-4 дни каква козметика носите

  • 2 801
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 574
Взимам всичко,а в крайна сметка не ползвам нищо повче от това,което така и така нося в дамската си чанта! smile3506
Ако не ги взема обаче знам че само за тях ще мисля и ще се ядосвам! smile3511

# 46
  • Мнения: 1 043
и при мен така се получава - помъквам цяла чанта само козметики а накрая - крем ако се сетя да си сложа като си мия зъбите пак е добре . ако си на море не ти трябва нищо освен защитен крем затова ако си пък зимата на планина по същия начин не ти трябва нищо освен защитен крем - нещо за студ , може и с защитен фактор че то пак се изгаря, но в крайна метка ако през цялото време си слагаме кремове и маски то като си почиваме и кожата има право на почивка  Mr. Green

# 47
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз нося всичко.
И половината остава непокътнато обикновенно...

# 48
  • Мнения: 19
аз пък гледам да се огранича само до бялата козметика, а от декоративната вземам само гланц и спирала

# 49
  • Мнения: 528
за 2 или за 22 дни, няма значение...нося си всичко, което ползвам... newsm03

# 50
  • Мнения: 13 512
По принцип имам травъл сетове на всички продукти,които ползвам, но като  приготвям багаж набързо,все ме мързи да отбирам и награбвам една чанта букевално/това ако съм с кола/. Ако съм със самолет- прилежно подбирам какво взимам и то в малки разфасофки,за да не тежат/.

# 51
  • Мнения: 4 392
Пълни глупости съм написала в предния си постинг Embarassed Елате да ме видите с колко куфара се затътрям за поредното пътуване. Абе, нямам думи, изнесох къщата ooooh! Козметиката е минимализирана, спор няма, но останалото...хилядократно максимализирано... Tired

# 52
  • София
  • Мнения: 9 468
Как каква?! Thinking
Ами всичката! Mr. Green

Аз не се променям, заради едно пътуване Naughty и тук у там- все съм си аз- и както тук всичко ми е необходимо, така и там- всичко пътува с мен.
Задължително почистващи продукти- гел, тоалетно мляко- според зависи. Узловията опредлеят кое точно ще е необходимо.
Крем -дневен с 40 ф-р, защото сега екскурзията беше свързана с разходки и обиколки из града / Истанбул -пътуване с фериботче и пр. и това е задължително.
Нощно леко кремче- вземам си мострички обикновено, че не заемат място, предпочитам да си имам повече място за сенките напр. Wink
ФДТ, прахообразната пудра, цялата козметична чантичка, лакочистителя, пила, лакове-2 бр.-за според зависи. Руж на топчета, глацове и пр. червила, сенки, спирала, молив- както си трябва. Simple Smile
Душ гелове и сапуни то е ясно-в хотела си ги има- такива неща не нося. Naughty Нося само лосион за тяло. Ми това е накратко. 4470

# 53
  • Мнения: 448
Взимам всичко! Без значение за колко време тръгваме мъкна много багаж ужасна съм. Козметики, мазила, дрехи, обувки, джапанки, защото мразя да стъпвам боса в хотелска баня, книги и вестници. Срам ме е да ви изредя всички невероятни глупости които разнасям. Последният път коментарът на съпругът ми беше "Ние за една вечер ли отиваме или се местим!" #Crazy

# 54
  • Мнения: 1 986
 Аз пък не помъквам всичко със себе си Mr. Green
 От почистващите продукти-тоал.мляко,лосион и гел за измиване на лице;
 от бялата козметика-крем за очи и за лице;
 от декоратив.козметика-1-2 червила,фдт,руж,молив за очи,спирала и сенки;
 шампоан,балсам,пяна за коса и кристали Peace
 П.П.пастата за зъби не я броя като козметика Laughing

# 55
  • Мнения: 3 537
Взимам само 1-2 червила и  черен молив

# 56
  • Мнения: 765
 НеЩо за по4истване на грим , пяна за измиване на лице ,дневен крем , крем за о4и , ФДТ, пудра , руж , спирала , 4ервило . И за 2 дни да ходя някъде си взимам тези неЩа .

# 57
  • Мнения: 3 268
Почти всичко,което ползвам в момента.Ограничавам се с един парфюм обаче.

# 58
  • Мнения: 35 961
от всичко по едно, максимум по 2 Simple Smile

# 59
  • Мнения: 661
Несесера с гримовете и останалите неща, които ползвам ежедневно. Маски за лице и коса естествено не.

Общи условия

Активация на акаунт