Когато пътувате за 3-4 дни каква козметика носите

  • 2 794
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Въпросът ми е когато пътувате за кратко, каква част от козметиката си носите? Кое е най- необходимото за вас? И целите опаковки ли носите или си пресипвате някакво минимално количество?
Аз например си взимам мостри на душ-гел, балсам за тяло, шампоан, балсам за коса и т.н. за да не ми тежат в багажа. Но определено си ми липсват моите продукти. А ако взема всичко...ще стане страшно.
За лице взимам 2в1 гел-тоник.
От декоративната козметика- очна линия, спирала, сенки и червило, които по възможност да отиват на всички дрехи, които съм взела. Ако се наложи и повече...
А вие? Споделете как минимизирате багажа, който носите?

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не ми говори, че за мен това е болна тема. Взимам ВСИЧКО, което принципно ползвам и ми стои на тоалетката... Половин сак с парцали и половин с шишенца, тубички и кво ли не... ooooh!

# 2
  • Мнения: 9 074
Ако съм с кола, взимам всичко, без да си поплювам.
Ако не съм с кола, а багажа си нося в ръчичка, взимам най-важното, надявайки се да не изпадна в ситуация на нужда и да не ми потрябва нещо. Но досега не с ее случвало. Взимам крем, тоник, паста и четка за зъби, фон дьо тен, гланц за устни, спирала, душ гел, с две думи наистина неща, които реално ще използвам.
Но пак казвам, зависи къде отивам и с какво отивам Simple Smile

# 3
Четка за зъби, паста, гела за миене на литсе, крем за слънтсе, нощен крем. Гел за коса и четка за коса. Хотелите имат шампоан, балсами, сушоари, и аз наи-често като пътувам стоя в хотели. Но аз не използвам много козметика по принтсип.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Взимам всичко,което по принцип си ползвам Blush
Това и при мене болна тема, като тръгнем на някъде и се почва( разбирай половинката) , че съм имала много багаж, нямало място, нам си кво си... Crossing Arms а за дрехите да не ти говоря, никога незнам какво точно ще искам да облека ooooh! ooooh! ooooh!

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Взимам тоалетно мляко, тоник (памук Laughing) , кафеви сенки, молив-кафяв за очи, спирала, гланц и дневен крем за лице.

# 6
  • Мнения: 745
 Всичко което си използвам по принцип си вземам  Peace
паста и четка за зъби
лосион за почистване на лице
кремчето
шампоан и балсам
червилцата, спиралата, сенките, моливчетата и острилката даже
несесерчето за ноктите +лакочистител +лакче
Май това е то  newsm78

# 7
  • Мнения: 4 546
за 3-4 дни взимам всичко . може би без лак, лакочистител и пиличка

# 8
  • София
  • Мнения: 1 479
Вземам всичко, което ползвам по принцип, без маски за лице и за коса. Ако вместването на багаж наистина е проблем, вземам мостри на шампоан и балсам за коса, също така ползвам дневния крем и вместо нощен. А гримовете не заемат толкова много място, че да се налага да ги съкращавам- фдт, коректор, пудра, руж, моливи за очи, за устни, спирала, червило или гланц. Най-грамадното нещо ми е спреят с термални води-300мл., но без него не мога. Трябва да си купя по-малка разфасовка.

# 9
  • Мнения: 8 917
От гримовете - всичко /не е чак толкова много/. От останалата - балсам за тяло, крем за лице, гел за измиване на лицето, шампоан, балсам за коса, дезодорант, парфюм - толкова за 4 дни Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 849
Всичко нося . Rolling EyesГоляма козметична чанта ,пълна . ooooh!Четки ,парфюм ,кренм за лице ,тоалетно мляко ,сушоар,пяна ,вакса ,сапуни ,душ-гел ,интимни сапуни ,гримове ,четки пасти за зъби ....

# 11
  • Мнения: 2 897
От гримовете-червило,гланц за устни,ФДТ,спирала,молив и сенки най много комбинация от два цвята;
Другото е крем за лице,тоалетно мляко,шампоан,балсам,кристали(без тях никъде не ходя Wink),душ-гел,лосион за тяло,дезодорант,парфюм.Това е,не заема много място Wink

# 12
  • Мнения: 8 505
Всичко помъквам с мен Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Всичко мъкна,ако ще и за един ден да е,обаче багажа ми нараства много,за което мъжа ми ме побърква ooooh!.

# 14
  • Мнения: 2 407
Мъкна всичко.Накрая се оказва ,че почти нищо не ми е трябвало.

Общи условия

Активация на акаунт