Коледни костюмчета за момиченца и момченца-инфо

  • 1 918
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 455
 Здравейте!

Празниците наближават, а миналата година намерих само костюмче на джудженце. Иска ми се тази година да пременя моята Снежанка?
Някой има ли идея от къде да взема Снежански дрешки ?

# 1
  • Мнения: 45
Опитай в магазина на АРТЛАЙН на Солунска. Там продават оригинални Дисни костюми, със сигуснот имат и Снежанка. Магазинчето е в градинката на пресечката на А. Кънчев и Солунска.

# 2
  • Мнения: 455
Благодаря!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 816
На Пиротска има магазин за детски карнавални костюми и аксесоари.Като се тръгне от пазара посока Халите съвсем в началото от дясната страна,преди магазин Бебелан.Дано си ме разбрала.  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 970
А от къде мога да купя костюм4е на джудже Rolling Eyes.За моята бебка това ще е първата коледа и ми се иска да й взема нещо такова.Има ли за толкова малки бебенца?

# 5
  • Мнения: 3 886
А от къде мога да купя костюм4е на джудже Rolling Eyes.За моята бебка това ще е първата коледа и ми се иска да й взема нещо такова.Има ли за толкова малки бебенца?


 гледам че твоито бебче е малко.В марсел има костюмчета от мечо пух.Прасчо,и Йоли и мечо пух.Не са коледни но са много сладки.На наз вече няма да ни станат те са до 6 месили до 9  bouquet

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
На първата си Коледа Нели беше на 6 месеца.
Импровизирах в къщи с наличното, купих й само шапка, която стесних за нейната главичка и ето резултата:

Общи условия

Активация на акаунт