Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора

София

Здравейте мамчета, чудех се кога за първи път можем да отидем с бебето на почивка? Седим си вкъшти и от време на време, когато е слънчево и не духа излизаме, но започвам да се замислям кога ли ще отидем някъде. Преди всеки уикенд пътувахме и   car003ми липсва
Цитирай

варна

ами сега е доста студено, но с кола може да пътувате и да ходите на гости, аз пътувах на дълго разстояние като беше на 3 месеца, но беше топло.
Цитирай

London, Sofia

Като бе на 40 и няколко дни Peace От Сз до Сф Wink
Цитирай

На 50 дни беше като ходихме до Бургас (от Пловдив).. но на гости на свекитата..
Иначе на почивка май догодина лятото като стане на годинка поне..
Цитирай

Германия

zа ПъРВИ Път пътувахме с госпожицата когато беше на месец и малко,в бебешката кошничка и с влака. беше началото октомври 2005.. беше  хладно но тя беше добре увита... И иzобщо пътуванети й се отраzи добре, всичко си беше в реда на нещта.. ТАка че смело... Само да не е прекалено студено...
Цитирай

На месец и малко беше.
Цитирай

Някъде на път....

Когато беше на около 40 дни, пътувахме на 150 км от София, той спа почти през цялото време - и на отиване, и на връщане  Peace
Цитирай

По всяко време може да пътувате Peace
Цитирай

Atlanta ,USA

На 2 месеца пропътувахме 330 км .Понесе го добре .
Цитирай

София

Ние не сме още, просто, защото не се е налагало, но иначе смятам, че и на вашата възраст няма проблем да пътувате! Дори е по-лесно, като е по-малко, защото през целия път ще спи. Бебетата обичат возенето! Very Happy
Цитирай

там където ме зове сърцето!!!

За първи път пътувах ме с бебчо ,когато беше на 28 дни(Русе-София)!Беше месец февруари ,но ходихме на доктор Crying or Very sad, а не на разходка!Проблеми с пътуването нямаме и сега много обича, качи ли се в колата и всичко ОК !
Цитирай

София

На 5.5 месеца беше Емма, когато пътува за първи път. София - Пловдив.
Цитирай

на 29 дни като стана синът ми отидохме от София до Пловдив от там до язовир Въча в едно хотелче  и от там обратно.Никакъв проблем!
Цитирай

Варна, морето и сините вълни!

Ми моето беше на 8 месеца като пътувахме от Варна до Циговчарк.
Иначе значиотлно по - малка взе разстоянието Варна Добрич, но аз тва не го броя.
Цитирай

София

На осем месеца,времето беше топло.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора