Случвало ли ви се е?

  • 2 860
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 677
Да, към барабалекс. Навит ли си на тройка?

 Joy много станахме Simple Smile
"Колкото повече-толкова повече"
                               Мечо Пух


Ще можеш ли...ако се сещаш... Laughing
Е аз да не съм Мечо Пух..

Случвало ми се е...
...като видя нечий ник да е писал нейде, да търча да видя по-бързо какво е написал.
...като видя нечий ник, да ме обзема непреодолима досада, че е написал ОЩЕ нещо изобщо.
...като видя нечий ник, да не ми говори нищо.

Бу,съжалявам,знам че не ви е лесно на модовете..
Ако това ще те успокои- и аз имам такива никове..
Права си,че тук е пълно с досадници!

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 20:19 от тони сопрано

# 46
  • Мнения: 1 629
Ай, каква благодатна тема! (засмяно плесна с ръце!)
Четки-метки, ама истината е, че се уча от Кейси. Преди се връзвах повечко, сега се забавлявам повечко. Кейс, намали негативизма, менторе, отиде ти сметката за зъболекар в киреча. Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 792
 Хм, не знам дали няма да бъда досадна, ако си кажа мнението  Rolling Eyes  Mr. Green

  Понякога от въображеми разговори с потребителки от тук не ми остава време да хвърля око на форума, точно като преди време, може би е защото съм спряла хапчетата.... не, не съм луда, напълно нормална съм .......извинявам се току-що получих факс..... Crazy

    Шегата на страна, но си имам хора лепнали ми на сърцето, но не си падам по публичните декларации на привързаност, близост, обвързаност и каквато се сетите още  -ост.

   

# 48
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Случвало ми се е...
...като видя нечий ник да е писал нейде, да търча да видя по-бързо какво е написал.
...като видя нечий ник, да ме обзема непреодолима досада, че е написал ОЩЕ нещо изобщо.
...като видя нечий ник, да не ми говори нищо.

...където следва да допълня, че ми се случва да бързам да видя по-скоро какво е написал даден ник както от положителни емоции към него, така и от тревога (ако никът не ми носи положителни емоции) да не е някоя барабонка на пътя поставена...

С годините все по-малко се връзвам. Обръгнах, дето се вика Grinning Това - за отрицателните емоции. Виж, за положителните не. Все така се радвам Simple Smile

# 49
  • Мнения: 822
Права си,че тук е пълно с досадници!
Да ме прости Мюриел,но и аз ще помоля:Ако може поименно...Че така много хора няма да можем да спим... Mr. Green
Откъдето и да тръгнем,вярно,темите придобиват една и съща насоченост и предсказуем край... Whistling

# 50
  • Мнения: 7 837
Мюриел, о, аз съм умна, пазя си биополето. Никога няма да тръгна да им мисля лошото... Как пък не, да искам да навреждам ина себе си.
Но пък абсурд да се изкълча и да премахна това негативно усещане към някои. Не може да сме светци във всичко...

п.п. За последните 6 мес. нямам нито един кариес  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 629
Констанс, твърдя, че присмехът лекува досадата и негативизма най-добре.

ПП Кой ти говори за кариеси, грануломи са това, грануломи!

# 52
  • Мнения: 2 849
Да, към барабалекс. Навит ли си на тройка?
Тройкаджии  newsm65
Колкото повече-толкова повече . Crazy

# 53
  • Мнения: 1 153
Да -имам чувството ,че Дуци ми е позната,поне така я чувствам Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 4 423
Случва ми се непрекъснато - виждам даден ник, става ми много приятно, уважавам човека зад него и с удоволствие го чета.
Имаше само един ник, който като видех ми се пригаждаше, важното е, че не го виждам вече.
Общо взето няма някой който да ми е много неприятен, има такива на които ме е яд, но то е защото някога съм ги харесвала ( все още им харесвам стила на писане де, ако трябва да съм честна).

# 55
  • Мнения: 252
Случва ми се непрекъснато - виждам даден ник, става ми много приятно, уважавам човека зад него и с удоволствие го чета.  bouquet]

# 56
  • Мнения: 3 861
мдааа, няколко човека чувствам доста близки, но вече ги и познавам

Определено има един ник, към който изпитвам особено силни чувства Sick, като я засека и ми е отврат

# 57
  • Мнения: 3 423
Нищо не ти разбрах..
Лиске..

П.П.Как тече купона в Угърчин?



Казах си го, както го чувствам.
В Угърчин скоро ще се съмне,
добре, че часовникът ми е с
един час назад.
Аз пък не разбирам тия никове.
Имало ник, няма го, тоя ник бил куул,
оня не бил. Аман. Както франсетата
обичат да се изразяват - па ник.
Който разбрал, разбрал. Утрото е
по-мъдро от вечерта. Спирам за днес,
че ще се отплесна. 

# 58
  • Мнения: 857
Да изпитвате силни чуства към някой,който пише тук?
мхм да  Embarassed Не точно силни чувства...  Mr. Green

# 59
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сопранов , ве4е запо4нах да се притеснявам  за теб... Thinking


Щооо, още ли не се е прибрал?

Общи условия

Активация на акаунт