Мами в Италия - Част 28

  • 13 039
  • 284
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Добре дошли в част 28 на темичката мами в Италия!
Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия!
Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроение!

МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste               
misty5 (МИРА) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                            sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                       antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano

Emilia Romagna:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì

Toscana:
Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:
makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
denise(ДЕСИ)-Roma
Vesna 27(...)-Roma

Campania:
dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:
Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26
Част 27

Поради големия интерес ето:


ТЕСТОТО ЗА ПИЦА НА ДЕСИ,
КИСЕЛОТО МЛЯКО НА ДЕСИ

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 18:24 от Lennie

# 1
  • Мнения: 6 167
Хайде! Имам чуството,че по време на тази темичка едно бебе ще се роди  Wink

# 2
  • Мнения: 3 388
Може и така да е  Crazy Да са живи и здрави бъдещите бебета и техните мамми   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 425
Абонирам се!!!

Лени,как са близнаците?Нищо не казваш   Flutter

Бързо и безаварийно  Hug

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 18:40 от Kaлa(Bella13)

# 4
  • Мнения: 5 462
Абонирам се!!!

Лени,как са близнаците?Нищо не казваш   Flutter

Бързо и безаварийно  Hug
Кала как да видя тази реклама с бг актьорите ?

# 5
  • Мнения: 3 425
Мarkrit, по италианските тв-та...търсих я онлайн,но все още я няма(поне аз не я намерих,не че рових много де),но ще се появи скоро надявам се!Нова е с една приятна песничка и едни танцуващи сиренца!

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 19:51 от Kaлa(Bella13)

# 6
  • Мнения: 714
Да метна и аз една фирма в новата тема ... Извинете, не фирма бе, подпис. Че ей сега ще долети Лени и яка ми гърбина  Wink
Ще си ходя в БГ. И просто полудявам, приготовленията ме побъркват или по-точно на кой ще оставя работата, ако нещо се повреди точно когато ни няма, а имам и много сметки, които изтичат ТОЧНО когато ме няма, та днес ходих и се изръсих накуп  #Cussing out, точно сега се случи че и на колата ново талиандо, ТОЧНО сега трябва да се прави, ТОЧНО сега свършиха и купоните за стола на детето ... ааааа, не мой тъй  #2gunfire ми че аз останах без пари бе! И наема ТОЧНО днес трябва да се плати. И ДДС-то ТОЧНО на 16-ти изтича .... С какво ще си ходя в БГ??????  #Cussing out   #Cussing out

Поне билетите дотам ги платих на една цифра, ако ви я кажа .. 67 евро отиване и връщане, с хиляда комбинации, ако някой иска, ще му обясня, ама е с престой в Братислава.
Вкъщи всичко е с краката нагоре, планини за гладене, прането ми не съхне, щото е влажно  ... абе делириум  Crazy  Crazy

Моля ви, кажете по някоя добра дума, че не съм толкова смотана, че не мога да се оправя ....  Sad  Sad






# 7
  • Мнения: 1 545
Уф, Вале, милата тя! Ми какво да ти кажа, бедите никога не идват сами! Ние им викаме на такива дни "джорнате Армагедон"  Laughing
Ни бой съ, всичко ще е наред! Гледай да си прекарате хубаво в БГ и релаксирай малко, останалото все някак ще върви и без вас! А парите - ако не ги харчиш, няма да дойдат при теб! И на нас ни се пишат едни разходи по Коледа - само билетите на нашите /5 човека/ са 1200 еври.... Ама парите се забравят, важното е, че ще си изкараме супер празници заедно. А и баба ми ще идва - тя от селото почти не е излизала, освен до Търново и София, тук ще види за първи път море!

# 8
  • Мнения: 2 379
Ани, следващия път ще имаме лекция, нали? Няма да ходим другаде?
Клеми, чак сега видях, че съм ти пропуснала въпроса вчера.
Ще имаме нормална лекция. Да дойдеш! Иначе пак ще те изпортя тук в темата пред майка ти и пред кака ти hahaha

Деска, това за баба ти е невероятно! Наистина ли за първи път ще види морето? Е, страхотно! Представям си как ще се вълнува от цялото това пътешествие Heart Eyes

Валка, и аз много мразя като тръгна на края на месеца да обикалям разни офиси и навсякъде да снасям парички за сметки и такси Rolling Eyes След като олекна с някаква трицифрена сума и си казвам: "Е, поне сега за 1 месец няма да имам толкова големи разходи и мога да си направя накаква сметка на мизерните остатъци" Laughing Мда, на мен поне тази мисъл ми действа успокояващо... Така или иначе е трябвало в близко бъдеще да ги платиш всичките тези неща, така че поне се радвай, че вече приключи Wink

Кала, тя Лени си трае, ама аз да ти кажа, че "на Лени" близнаците вече се знае, че и двете са момченца Heart Eyes
Бравус, за наблюдателността! Аз не съм я виждала тази реклама, за която говориш, но ми е много любопитно да видя Зуека като пеещо сиренце Joy
Тя италианската киноиндустрия в последните години почти се е преселила у нас, така че това не ме учудва.
Имам един съсед пък, тук в София, който е актьор. Той пък почти не успява да се върне вкъщи, все снима нещо в Италия.
Христо Живков се казва и участва във филма на Мел Гибсън "Страсти Христови" в ролята на Йоан.
Много е готин Blush И само една стена ни дели Whistling Laughing

    

Иначе от италианските реклами страшно се кефя на оная щура реклама на Pompea, където се пее "la mutanda mi stressa" Laughing Ако някой знае дали е качена в нета и ми даде линкче, много ще съм благодарна Hug

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 20:46 от piccolina

# 9
  • Мнения: 6 167
Благодаря за вниманието към  моите племенници. Hug
Както Ани ви е информирала вече и двете си имат пишлета.
Имах някаква бледа надежда, че едното ще е момиченце, но, то остава за нас
в бъдещето.  WinkСега чакаме двама юнаци - до преди малко гледах снимки от видеозони и тн и видях крачета,личица , ръчички и всичко, както си му е реда  Mr. Green
започвам да гледам и вече само за момчешки неща ( досега гледах и принцеските)
и да се ориентирам за пазра на колички.
Очертавам се като супер-леля, а дамиано "чичо" не иска да бъде наричан така , а и той бил леля Joy Joy

# 10
  • Мнения: 3 425
 Joy  Joy  Joy

Ани,това ли http://video.google.com/videoplay?docid=5135757769921496237   ???

Ще къпя и приспивам  Stop

# 11
  • Мнения: 1 467
Не че съм много редовна, но пък моето име пак го няма на картата  Rolling Eyes

Мен ме боли коляното, възможно ли да е от бързото 5-килограмово напълняване? newsm78

# 12
  • Мнения: 3 425
Ето ме  Joy

Вале, споко ще се организираш сигурна съм  Peace е,за 1 седмица колко пък дрехи ти трябват,а другите ще си досъхват вкъщи!!!Само не знам къде сте тръгнали в студа,ама нищо де  Hug

Лени, още се смея на Дамиано и чичото ахахахаах леля искал да бъде!Чичо и тук е кофти дума...не паролача(обидна Лени  Mr. Green ),но не се нрави на почти никого!А юнаците кога ще се раждат?Секцио ли?

Моргаус,възможно е,но да не би да е някоя стара травмичка и от смяната на времето да понаболява!5кг не ми се струват толкоз много  newsm78

Италина,ама няма ли още една Бианка да родиш...я, пък ти  Crazy

Дессита,по-добре ли сте?Много ще е вълнуващо за баба ти да дойде до Италия-та....моята е на 84 и трудно си представя къде съм!!!

Лека засега   bouquet

ПП Естествено в петък вечер пак ще си кукам сама във форума  Whistling







 

# 13
  • Мнения: 6 167
Да, казвам му " Ти си чичо, аз съм леля"
а той " А, не съм чичо! И аз съм леля!"

# 14
  • Мнения: 714

Вале, споко ще се организираш сигурна съм  Peace е,за 1 седмица колко пък дрехи ти трябват,а другите ще си досъхват вкъщи!!!Само не знам къде сте тръгнали в студа,ама нищо де  Hug

 

Кала, на зъболекар бе мила отиваме  Rolling Eyes Мъжа ми има отворени канали, много е зле  Sad а без мен ще я докара до под кривата круша, с неговия дискретен български  Wink

Общи условия

Активация на акаунт