Мами в Италия - Част 28

  • 13 066
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 100
Ехей здравейте дами Grinning

4естит рожден ден на малката принцеска Киара с малко закъснение и от мен  bouquet

Бимби4ке, стискам палци скоро и безпроблемно да ти се появи бебката. Ти само запази спокойствие и се наслаждавай на последните мигове 2 в 1 Hug Поздрави май4ето ти Crazy

Влади и тя има мама тук, та за туй не се вясва Blush 4акаме бебеШки новини и от нея.

И мойта мама идва в неделя Heart Eyes

Сон4е, аз сладости правя, но ги хапва основно Валерио, като се сетя за неЩо интересно Ще подхвърля насам. Ина4е комплименти за сладкарския ти успех. ПиШа 6 и по ранобуднодомакинстване, бравос Hug

Лени, ний съЩо имаме пътека, ма Ще заминава на e-bay скоро, поради неизползването и Blush Сега ни се е приЩял степпер, да видим и него ли само Ще обикалям Embarassed

Добре доШла на Елуана  bouquet

Хей бремита, как сте Wink

Друго...не се сеЩам... бягам да действам из къЩи и с бебинка,
до скоро  bouquet

# 61
  • Мнения: 6 167
Здравейте, мами в Италия. Аз съм нова тук. Наскоро ви открих и съм много Щастлива. Живея в Алессандрия от 2 години. ОЩе не съм мама, но и това Ще стане. За сега Ще се радвам да си обЩувам със сънародници, сродни дуШи. Сама съм тук  Cry

Добре дошла Eluana,
къде е Алессандрия за непосветените по география на Италия  Mr. Green

Радвам се, че ни откри! Разкажи повече за теб, не се измъквай по терлъчки
Тук сме все любопитки ( хеле па я) Hug Hug

# 62
  • Мнения: 3 388
Eluana, добре дошла и от мен!  Hug
Разкажи наистина малко повече за теб. Района на Алесандрия е много интересен, там правят и хубави вина  Crazy А ти с какво се занимаваш?

Ееехх, момичета мерси за хубавите думи по мой адрес, ама и аз си имам моментите на спинкане до 2 следобяд и излежаване от кълка на кълка цял ден  Laughing на моменти съм  Crazy

# 63
  • Мнения: 26
 Simple Smile Алессандрия е в Пиемонте. Около 90 000 жители.  Не познавам други българи тук, освен една жена, която ми превеждаШе на сватбата. Рядко се виждаме с нея. Мъжът ми е италианец. Казва се Луиджи. Незнам дали само при мен е така, но дори и след 2 години оЩе ми е трудно да свикна. При вас как беШе? Това лято бяхме реШили твърдо да се заемаме с бебеправене. И аха да ходим при лекаря за съвет и по4нах работа. Хем се зарадвах, хем ми стана мъ4но  Sad. Знаете как е. Сега поне оЩе 2_3 години не трябва да забременявам. А имаме огромно желание и двамата  Sad.

# 64
  • Мнения: 6 167
Прочетох за Алессандрия !
Пиемонте, е?))
Да живее Уикепедия!

Ейй, всички ( почти) сте на север...  Sad

Общото между мен и теб е, че искаме бебета :roll

Но мен работа няма да ме спре, аз съм на 32.
Догодина ставам на 33 - не че е последния влак, бих родила и на 45, но
сега ми се иска...

# 65
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Добре дошла на Елуана и от мен Hug
Сонита, и аз да се присъедния към поздравленията за твойте подвизи днеска и за сладкиша от вчера Hug Hug Flutter сладкиша специално само докато четях как си го направила и преглътханх жадно няколко пъти  eat
Аниии  Hug Hug ето ме деее Hug шефа ми отново го няма и аз се възползвам естествено Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Mr. Green
при мене новините са, че ще се напъна да се организирам и да ида шри Дироковите за Коледа и нова година Blush Praynig Praynig Thinking

# 66
  • Мнения: 26
Стискам ти палци, Лени. (АдаШки сме  Grinning ). Дано скоро да ни зарадваШ с хубави новини. Ти къде живееШ? (Нямах време да из4ета вси4ки постинги, та затова незнам). Родителите на мъжа ми са неаполитанци. Ей, страШна работа  Crazy. В на4алото си мислех, 4е постоянно се карат, а те така си говорели на висок глас  Laughing.

# 67
  • Мнения: 2 379
Елуана, добре дошла и от мен Hug
Не се и съмнявам, че нямаш време да изчетеш всичко, което сме изписали! Никой няма толкова време Joy
Това са 27 теми по 15 страници всяка Crazy
Много сме и всичките си падаме бъбривки Blush
Ако искаш отвори първата страница на тази тема и там ще видиш картата ни, където е отбелязано кой къде живее, пише истинските ни имета и т.н.
Можеш да прочетеш и как да си направиш БГ кисело мляко вкъщи Joy Заслугата е на Неаполитанската ни мама Деси.
И теб ще те сложим на картата Wink

# 68
  • Мнения: 3 425
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРИНЦЕСА КИАРА !!!
МНОГО ДА РАДВА МАМА,ТАТКО И БАТКО   bouquet


ДОБРЕ ДОШЛА НА ЕЛУАНА   bouquet

Я,каква банда се оформяме...супер!

Елуана, а защо трябв ада чакаш 2-3 години ако не е тайна?Има връзка с майчинството ли?

Лени,не се спотайвай,а издай тайната откъде купи поставката с подправките...казвай си и без бой МОЛЯ  Mr. Green

Лельо,дано дано...ама те искат ли те??? Joy  Joy  Joy


Наш'та супер 'добра' педи вчера не пожела да ни преслуша гърдичките  #Cussing out ,щот нямаме час....има 900деца и преглежда по 2 часа на ден  #2gunfire е няма как да успеее,то е ясно!Обясних и дори,че две настинки сме минали в последния 1,5 месец,а пак почваме само да кашляме....и тя вика ми то е нормално в това време   #2gunfire .....знам ли сигурно аз съм езаджерата(Лени,не ме убивай  Joy ),обаче според мен е хипер безоотговорна тая смръдла...а и надута на всичкото отгоре  #2gunfire

Айде оплаках се и се ядосах пак  Close

 

# 69
  • Мнения: 2 379
Десинко, напъни се де! Тя сестра ти с голям трепет те чака, вчера писа в седмичната тема за това.
А сега къде е зачезнала, та държи всички на тръни? Twisted Evil

А пък Amymommy май съвсем ни забрави покрай гостито на майка й Rolling Eyes Въздъх...

# 70
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ани, Да бе, съвсем сериозно се замислям за гостуването... Thinking пък и се зарекох...веднъж пропуснах да я видя Дирокова с корем..сега вече но пасаран!!!! Crossing Arms Naughty Naughty Naughty Naughty Crazy пък и Джуджиня съм я видяла за последно преди ехееее..сума ти време... Peace Hug Heart Eyes
В тая връзка точно да попитам според вас как е по-добре да пътувам..да се прежаля и да си взема директен билет макар и за повече пари или да се пробвам с прекачване и тия..лоу-кост компаниите...вив к'во ще кажете Thinking Thinking Peace Hug

# 71
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ама и аз се чудя..тази мойта сестра къде се губи...кое време стана... тя още не се е отчела... Naughty Thinking Crossing Arms Crazy

# 72
  • Мнения: 2 804
Привет момичета !
Добре дошла на Елуана ! Hug
Ние сме добре , децата беснеят и за сега нямаме проблемите на Кала .
Фатима се пуска за по 4-5 крачки за да достигне нещото дето я интересува , но най-хубавото е , че вече почват да се забавляват двете със сестра и .
Зълвами е при сестра си ,онзи ден я водихме на гинекологичен преглед , защото си беше врътнала идеята , че е болна тъй като е в цикъл 15 дни .
Е оказа се това което предположих аз от смяната на климата и от нерви е .
Другата ми зълва май пак е ин атеза на поредното бебче .
Дано поне това е момиче , че да се спрат - иначе кой знае още колко ще направят за да стигнат целта си .
Тая година сме напред мъж ми се е разбрал с шефа си да му е платена отпуската за което съм много щастлива .
Иначе е трудно все пак са близо 2 месеца отпуска и като е неплатена не е лесно .
Италина , да ви е жива и здрава рожденичката !  bouquet
Аз торта също правя от готови блатове стават много вкусни , но правя рядко , а и сладкиши и кексове също гледам много да не правя иначе ще се превърна в топка хептен .
Вече съм смъкнала 7 кг от както родих , но има още бая да свалям .
Лек ден .  bouquet

# 73
  • Мнения: 26
Благодаря ви за гостоприемността, моми4ета  Hug Радвам се, 4е ви намерих  Grinning

# 74
  • Мнения: 3 388
Eluana, аз съм минавала само покрай Алессандрия, но никога не съм я разглеждала. Познвам обаче Барбера - Пиемонте  Wink Имам и един познат, който произвежда вино в областта.

Каква е тази работа, ако не е тайна, която не ти позволява да забременееш 2-3 години, че ми стана любопитно? ...  newsm78 ... или просто не искаш да загубиш мястото ... а е вярно, че тук в Италия е трудно с работата.

Аа, и аз съм от искащите бебе  baby_neutral Скоро  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт