Коледно тържество в 19 ОДЗ-София

  • 3 953
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 113
Аз ще се включа с плюшени играчки, към 5 броя. Ще ги опаковам като подаръци. Трябва ли да е прозрачна опаковката, т.е. да се вижда какво има вътре, за да се прецени за кое дете е подходящо? Дали е добра идеята да сложа картичка с пожелание, нещо универсално, което да става за всяко дете. Например " Дядо Коледа ти желае...". Ще чакам отговор.

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 08:05 от sweetkids_mama

# 16
  • София
  • Мнения: 3 113
Аз ще се включа с плюшени играчки, към 5 броя. Ще ги опаковам като подаръци. Трябва ли да е прозрачна опаковката, т.е. да се вижда какво има вътре, за да се прецени за кое дете е подходящо? Дали е добра идеята да сложа картичка с пожелание, нещо универсално, което да става за всяко дете. Например " Дядо Коледа ти желае...". Ще чакам отговор.

Мисля, че няма нужда от прозрачна опаковка. Както разбрах от директорката, децата се радват на абсолютно всякакви играчки, а в случая плюшените са и универсални, така че най-добре да са в обикновена подаръчна хартия.

За поздравителни картички- не съм сигурна. newsm78 Ако се сложат на няколко подаръка, ще трябва да се сложат на всички, а това ще затрудни "процеса", така че май по-добре без тях.

Пиши в темата, когато си готова с играчките, и ще се разберем как и кога да ги взема от теб. Hug

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ок Hug
в момента имам 3 за момчета и 6 универсални Wink

# 18
  • Мнения: 6 460
До момента имам приготвени 6 подаръка за момиче и 1 за момче,но смятам да приготвя още. Момичешките ще опаковам с червена ,а момчешките със синя хартия. Gift

# 19
  • София
  • Мнения: 3 113
До момента имам приготвени 6 подаръка за момиче и 1 за момче,но смятам да приготвя още. Момичешките ще опаковам с червена ,а момчешките със синя хартия. Gift

Чудесно! Ще кажете, когато сте готови.  Simple Smile  През първата седмица на декември ( 4.12-10.12) ще се организирам да ги събера от всички.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз мога да се включа с 5-6 плюшени играчки.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 113
Дотук имаме 19 играчки. Аз сигурно ще "изровя" още 5-6 от нашия архив Wink. Пуснах тема и във форума на Продавалника, но засега само Таня П. се отзова Hug.

# 22
  • Мнения: 6 460
И аз ще изровя още! Ще пиша до няколко дни! Grinning

# 23
  • Мнения: 24
Със сигурност ще осигуря поне 10. Ще се постарая и за повече, но няма да е тази седмица ,защото и двете зверчета са болни и си имам помощници Laughing Joy Като съм готова ще пиша

# 24
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета, мога да ви изпратя някои играчки от дъщеря ми по пощата Grinning. Няма да ги опаковам, за да не се измачкат в кашона Thinking. Ако някой се наема да ги опакова вместо мен, кажете да преброя колко са и на кого да ги изпратя  bouquet.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 113
Момичета, мога да ви изпратя някои играчки от дъщеря ми по пощата Grinning. Няма да ги опаковам, за да не се измачкат в кашона Thinking. Ако някой се наема да ги опакова вместо мен, кажете да преброя колко са и на кого да ги изпратя  bouquet.

Изпрати ги на мен. Аз ще ги опаковам. Ще ти пусна адреса си на лични, а ти напиши тук в темата колко са, като ги преброиш.

Благодаря ти за помощта!  Hug

# 26
  • Мнения: 1 063
И аз ще се включа,живея в Младост, така че с мен проблеми няма да има  bouquet

# 27
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз събрах 10 бр. плюшени играчки. Утре ще ги изпера и като изсъхнат, ще ги изпратя на sweetkids_mama.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 113
Аз събрах 10 бр. плюшени играчки. Утре ще ги изпера и като изсъхнат, ще ги изпратя на sweetkids_mama.


 smile3501Благодаря те, ще ги чакам и ще пиша, когато ги получа.

Имам спомен, че ти изпратих адреса си, нали?

# 29
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Да, изпрати ми го Peace. Щом са готови ще ти ги изпратя.

Общи условия

Активация на акаунт