Днес Господ си взе още едно ангелче......

  • 4 580
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 951
Днес на обяд си отиде бебчето на най-добрата ми приятелка.Остана за винаги на 34 дни...Бори се за живота си 4 мъчителни дни и нощи...Защо....??? Кой и с какво заслужава тази съдба? Как се преживява такова нещо?Кому е притрябвала тази невинна душичка...Никога вече нищо няма да бъде същото.........
Дано този, който взе детето на тези родители поне им даде сила за напред ........

# 1
  • Мнения: 1 409
Миличка,много съжалявам за бебчето на твоята приятелка. Cry
Дано ,намери сили да се пребори с тази огромна ,мъка. Praynig

# 2
  • Мнения: 276
Господи защо пак невинно създание??? Защо отнемаш най-красивото нещо в живота на човек? С думи не може да се опише мъката и болката...Много сили и кураж на родителите! Съжалявам за душичката...

# 3
  • София
  • Мнения: 11 703
Много съжалявам за малката душичка!Думите са излишни... Cry

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Миличка,много съжалявам за бебчето на твоята приятелка. Cry
Дано ,намери сили да се пребори с тази огромна ,мъка. Praynig
Съпричастна съм с мъката ви!

# 6
# 7
  • Мнения: 136
Weary smile3518 newsm17
Мой те най-искрени съболезнования на семейството....

# 8
  • Мнения: 1 069
За съжаление не всичко, което ни се случва можем да проумеем, но съм уверена, че Господ не ни причинява болка от някаква прищявка. Наистина болката от това да загубиш детето си сигурно е неуписуемо жестока.
 Ще се моля Господ да даде утеха и да избърше сълзите, защото само Той може да лекува толкова дълбоки рани и да възстановява разрушенията в душите ни. Може би това е подходящият момент, ако не са вярващи родителите да се обърнат към Господа, защото Той ни е обещал в Словото си:"и който дойде при Мене никак няма да го изпъдя;"

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
diksi  ,моите съболезнования! Cry
Предполагам само , как се чувстваш.....
Преди 2 месеца моите кумци /истински приятели /загубиха рожбата си..... Аз  също не мога да се отърся от мъката ....
Много ми е тежко, мила ...и ти се чувстваш така ,сигурно е...
Днес/11.11.06/трябваше да навърши годинка малката бебка....

Дано твоята приятелка успее да   продължи напред и да бъде силна ...
Бъди до нея , давай й сила...тя има нужда от подкрепата ти...
  Cry Cry Cry
Много ,много съжалявам.... Cry
 
Почивай в мир ,малко ангелче!

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 01:40 от Yoko

# 11
  • Мнения: 3 506
Съжалявам Cry Ще се моля семейството да намери сили да продължи...

# 12
  • Мнения: 7 110
 newsm17 newsm45 Flowers Rose Flowers Rose Гошко, дано си на място, където няма мъка и сълзи, няма мрак и тъга.
diksi, не оставяй приятелката си сама в тъгата в този момент. Тя ще се нуждае от теб даже и да не смее да си каже.
Господи, дай сили на родителите да намерят себе си.

# 13
  • Мнения: 78
Нека почива в мир малката душица Hug.Моите съболезнования на семейството.Дикси бъди до тях иги подкрепяй.Дано Господ им даде сили да продължат напред. Praynig

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Моите съболезнования  Sad
Нека почива в мир малкото ангелче. Flowers Rose Flowers Rose

# 15
  • Мнения: 1 369
Милото детенце...не мога да си представя и на тези хора какво им е... защо,Господи???
Наистина,Дикси,бъди до твоята приятелка,остави я да плаче на рамото ти..ще плаче дълго,но истинските приятели се виждат именно в такива моменти...иначе е много лесно да се веселим заедно и да си казваме,че сме приятели.  

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 69
 Cry Praynig Flowers Rose

# 17
  • Хасково
  • Мнения: 180
За съжаление не всичко, което ни се случва можем да проумеем, но съм уверена, че Господ не ни причинява болка от някаква прищявка. Наистина болката от това да загубиш детето си сигурно е неуписуемо жестока.
 Ще се моля Господ да даде утеха и да избърше сълзите, защото само Той може да лекува толкова дълбоки рани и да възстановява разрушенията в душите ни. Може би това е подходящият момент, ако не са вярващи родителите да се обърнат към Господа, защото Той ни е обещал в Словото си:"и който дойде при Мене никак няма да го изпъдя;"
Нека почива в мир малката душица Hug.Моите съболезнования на семейството.Дикси бъди до тях иги подкрепяй.Дано Господ им даде сили да продължат напред. Praynig
newsm45

# 18
Дали господ ни ги взема или докторите не си вършат работата.Миналата година на 6 май ми се роди момиченце з,600 и50см.Не я чух да плаче чух само да казват това беше нищо не можем да направим,не е дошла навреме.Как не съм отишла навреме та аз от два дни лежах в болницата за преносен плод.Беше към 6.30 часа и акушерката бързаше да си ходи понеже сина й бил рожденник ,а мъжа й Георги да празнуват Гергьовден.Мина вече година и половина имаме си друго бебче момченце и един голям батко на 6 години,но малката кукла никой не може да ми я върне.Бебчо не е нейн заместител той трябваше да го има.На това майче искам да кажа годините ще минат тя няма да забрави детето си,да си го спомня и да плаче когато й се иска на глас да не таи мъката в себе си защото тня ще изгори душата й.Аз плачех само когато бях сама и ми беше много трудно,но не биваше да ме вижда голямото ми момче да не се разстройва.Дръж се момиче българската жена е силна.

# 19
  • Мнения: 252
 Praynig newsm45 newsm17 моля се там кадето е да е добре ангел4е малко

# 20
  • Мнения: 2 849
Много ,много тъжно  Cry Cry Cry

# 21
  • Мнения: 728
Дикси, как си мила? Как се справяш? Разбрали се нещо повече за причината, довела до това тъжно събитие? Дано само не е, защото някой не си е свършил работата (нямам предвид лекарите в болницата, ти сама каза, че те правят всичко възможно)..........

Ние сме с теб, ако имаш нужда да поприказваш с някой  Hug

# 22
  • Мнения: 1 951
Аз как съм?Добре съм.Деси също е по-добре.Държи се момичето, но бащата е доста потънал някъде.Вчера си говорихме доста.Аз не знаех като отида при нея трябва ли да говорим за това или не, но тя каза, че когато говорим за Гошко й ставало по-леко.Не знам...Днес заминаха на разходка из Северна България.Ще ходят до Троянски манастир, в Боженци и няма да са тук до края на седмицата.Ходих до патоанатомията, но засега нищо не могат да кажат.Чака се хистологията.На макроскопските препарати причина да се стигне до това профузно кървене от всякъде няма.Тя е решила да започнат да правят генетични изследвания, макар, че засега няма становище в тази насока.Дано все пак се намери причината, за да може евентуално нещо да бъде предотвратено за в бъдеще за следващо дете.Но от вчерашното ми посещение при патолозите останах с впечатление , че май нищо няма да стане ясно.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 941
Много съжалявам за малкото бебче и неговите родители Sad Sad Sad
дикси, след ваксината ли е започнало всичко. Извинявай, че те питам, но много ме дострашава от това, което си разказала в друга тема. Hug

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Най ми е трудно да чета за починали дечица. Нищо по-ужасно няма. Остава кървяща рана в душите на родителите за цял живот Cry

# 25
  • Мнения: 1 951
дикси, след ваксината ли е започнало всичко

Да на сутринта след ваксината, но май не тя е причината.Втората хепатитна беше.ХЕИ-то проучваха партидата.Казаха, че нищо й няма, имало и други дечица ваксинирани от тази партида.И така...

# 26
  • София
  • Мнения: 40
Искрено съжалявам за милата душица, и за отсаналите сами родители.
Дано могат да преодолеят този кошмар.
Много ми е мъчно, когато се случват такива неща.
Дано не се случват повече...

# 27
  • Мнения: 1 288
моите съболезнования!  Cry милото ангелче нека почива в мир.

# 28
  • Мнения: 78
При моето детенце също имаше кървене от всякъде преди да почине. Обясниха ни, че кръвта е инфектирана, затова се е получило и кървене от всички органи.

# 29
  • Мнения: 1 101
Моите съболезнования  Cry

# 30
  • Мнения: 959
Ужасно е,и несправедливо.Нека почива в мир ангелчето и дано родителите имат куража да предивеят този кошмар.

# 31
  • Мнения: 2 498
Ужасна трагедия!!! Cry
Нека почива в мир!!!

# 32
  • София
  • Мнения: 4 423
Още едно ангелче.... Cry, миличкото, дано почива в мир Praynig Много сила и трябва на твойта приятелка, пази я и дано скоро се съвземе Praynig
Извинявам се за въпроса, но се изплаших като прочетох за кървене, дъщеря ми повърна 30ч. след раждането кръв, диагноза - липса на вит. к, страх ме е да я ваксинирам, макар че всички лекари са ЗА, още не съм сложила ваксините, все отлагам от страх... Cry, би ли ми казала нещо повече за тези макроскопските препарати ? - благодаря и извинявай Embarassed

# 33
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Това е ужасно! Cry Cry Cry

Моите съболезнования! Милите родители, миличкото бебче! Cry Cry Cry

# 34
  • Мнения: 1 951
Буболина, какво за макроскопските препарати?Това са по-големите срезове на органите в патоанатомията.
А за липсата на вит.К обикновенно е резултат на недостатъчен синтез в черния дроб.Аз не съм специалист в тази област и не знам как се процедира в тракива случай.Може би те да са му направили на детенцето ти мускулно вит.К още докато сте били в родилния дом.Мисля, че беше еднократно.Не знам, наистина...да не те объркам нещо.Но щом казват, че вече може да се ваксинира...Спомням си от твоите постинги, че ти ходеше при проф. Бобев - той какво казва?

# 35
  • София
  • Мнения: 4 423
Да ,биха й вит. К еднократно в болницата и я изписаха с перфектни резултати, освен това и преливаха плазма... Бобев е на мнение, че това кървене е еднократно и не може да се повтори, той казва да ваксинирам, а ме е страх.... може би преди това трябва да й пусна изследвания пак, не знам вече...така ми стана мъчно когато прочетох за твойта приятелка и същевремено страха ми се върна с пълна сила, всичко беше пред очите ми...
Извинявай за въпроса, това въобще не го знаех за срезовете, мислех ,че е специално изследване Embarassed

# 36
# 37
  • Мнения: 656
Това е ужасно! Моите съболезнования! newsm45 newsm45 newsm45

# 38
  • Мнения: 3 091
 Praynig Praynig Praynig
Както винаги в такива случаи, просто нямам какво да кажа!
Моите съболезнования!

# 39

Общи условия

Активация на акаунт