Въпросче за Андрей от "Сървайвър"

  • 1 665
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Някой гледа ли Андрей Тази вечер при Слави?Хванах го накрая.Какво каза за отношенията им с Таня?А за съпругата си?Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 861
Разделен е със съпругата си, а Таня "Високо я цени"

Много симпатичен младеж  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 639
Със съпругата му са в развод , но е започнал преди Сървайвър .  Grinning

За Таня - нищо конкретно .  Tired Не я бил свалял и я уважавал като човек, само  Mr. Green

Но идеята на предаването и великия Слави не е бъркане в лечния живот (скука) и затова изобщо не задълбаха ...малко въпроси и толкова....
Наблегнаха на патриаотизма и бля , бля....

# 3
  • Мнения: 1 149
Да бе и аз много го харесвам Embarassed/та затва питам/ Hug

# 4
  • в къщи
  • Мнения: 467
Със съпругата му са в развод , но е започнал преди Сървайвър .  Grinning
За Таня - нищо конкретно .  Tired Не я бил свалял и я уважавал като човек, само  Mr. Green
Но идеята на предаването и великия Слави не е бъркане в лечния живот (скука) и затова изобщо не задълбаха ...малко въпроси и толкова....
Наблегнаха на патриаотизма и бля , бля....
  И после се чуди,защо никой не му гледа предаването....Аз гледах до въпросите за Таня и след това го махнах.

# 5
  • Мнения: 1 149
Ами то след това нищо съществено Crossing ArmsПатриоти-кво да ги правиш

# 6
  • Мнения: 1 063
Да бе и аз много го харесвам Embarassed/та затва питам/ Hug


За да се наредиш на опашката ли? Laughing Party

# 7
  • Мнения: 1 149
Не бе .Щото говореше за коректност и мъжки постъпки-та ми стана чудно дали е зарязал съпругата си заради"Танчето".Стана ми жал за жена му.Ама сега разбрах че били пред развод.Таня голяма конкуренция ще има-май доста момичета го харесват LaughingМа той нали истински мъж............... Twisted Evil

# 8
  • София
  • Мнения: 2 896
На мен ми изглежда позьор...униформата му стои добре, ама защо при Слави с нея  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 149
Може и Слави да го е накарал да я сложи newsm78

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
Със съпругата му са в развод , но е започнал преди Сървайвър .  Grinning
За Таня - нищо конкретно .  Tired Не я бил свалял и я уважавал като човек, само  Mr. Green
Но идеята на предаването и великия Слави не е бъркане в лечния живот (скука) и затова изобщо не задълбаха ...малко въпроси и толкова....
Наблегнаха на патриаотизма и бля , бля....
  И после се чуди,защо никой не му гледа предаването....Аз гледах до въпросите за Таня и след това го махнах.
Тц Тц... Пък гледай в темата за ББ какво става, псувате на воля че само лични драми и тн и тн... Пък тук, тъкмо обратното. Или аз не съм разбрала нещо?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 003
На мен ми изглежда позьор...униформата му стои добре, ама защо при Слави с нея  newsm78

Ааа позьор...недей така вее! Mr. Green Много си Убаво момчето.
Аз му бях фенка и откакто излезе гледам предаването само, за да видя кога ще разобличат и изкарат коварния Ахмед.

# 12
  • в къщи
  • Мнения: 467
Може и Слави да го е накарал да я сложи newsm78
Не "може",аз съм сигурна.
  Айде и за на опашката Laughing...за фен клуба на Андрей Joy
...Тц Тц... Пък гледай в темата за ББ какво става, псувате на воля че само лични драми и тн и тн... Пък тук, тъкмо обратното. Или аз не съм разбрала нещо?
Аз не съм се оплаквала от драмите в ББ Мърморанке. Naughty,че нали за това го гледаме newsm78, щото сме си клюкарки Blush

# 13
  • София
  • Мнения: 2 896
На мен ми изглежда позьор...униформата му стои добре, ама защо при Слави с нея  newsm78

Ааа позьор...недей така вее! Mr. Green Много си Убаво момчето.
Аз му бях фенка и откакто излезе гледам предаването само, за да видя кога ще разобличат и изкарат коварния Ахмед.

мисля че и него скоро ще го "изгласуват"...щото е потенциален победител

# 14
  • София
  • Мнения: 2 003
Със съпругата му са в развод , но е започнал преди Сървайвър .  Grinning
За Таня - нищо конкретно .  Tired Не я бил свалял и я уважавал като човек, само  Mr. Green
Но идеята на предаването и великия Слави не е бъркане в лечния живот (скука) и затова изобщо не задълбаха ...малко въпроси и толкова....
Наблегнаха на патриаотизма и бля , бля....
  И после се чуди,защо никой не му гледа предаването....Аз гледах до въпросите за Таня и след това го махнах.
Тц Тц... Пък гледай в темата за ББ какво става, псувате на воля че само лични драми и тн и тн... Пък тук, тъкмо обратното. Или аз не съм разбрала нещо?
Самата концепция на Сървайвър е да не набляга на лични драми. Но Сървайвър БГ е толкова разводнено и толкова скучно ни е представено, че просто няма накъде. Няма нищо общо с играта, която виждам по AXN. Сървайвър БГ не е игра, а е скучен документален филм, сниман с любителска камера.

Общи условия

Активация на акаунт