Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

В една тема четох за много мами, които карат ролери. Има ли такива, които са луди по зимните кънки?
Хайде да си спретнем едно ходене до Зимния дворец, или стадион "Славия". Вход 3 лв, кънки 2 лв, има и през седмицата, и събота и неделя.

Ще чакам желаещи и се надявам да си намеря компания newsm03
Цитирай

Sofia

Аз съм за! А къвките под наем нали не са само хокейни, че едно време само такива оставаха?
Цитирай

София

Ако се одредим навреме има всякакви кънки, просто трябва да идем по-рано.
Цитирай

София

Аз ще ходя утре на обяд.  Laughing
Цитирай

http://sofia.dir.bg/2006/11/09/news916886.html

Нямам търпение да я пробвам Smile
Цитирай

София

Ха, това за откритата пързалка сега го чувам. Къде точно до НДК ще бъде?
Ииии, как ми се кара, но днес трябва да се работи. Надявам се другата седмица да мога да ида.
Е, хайде да се органзираме повечеко народ де, тогава дори и "Снежанка" да те направят е по-весело xmas-smiley-010
Цитирай

София, Борово

В една тема четох за много мами, които карат ролери. Има ли такива, които са луди по зимните кънки?
Хайде да си спретнем едно ходене до Зимния дворец, или стадион "Славия". Вход 3 лв, кънки 2 лв, има и през седмицата, и събота и неделя.

Ще чакам желаещи и се надявам да си намеря компания newsm03
За стадион Славия аз съм желаеща Peace
Мога събота и неделя.
Не съм карала повече от 10 години Laughing
Цитирай

София

Ами аз ходих, покарах, изпробвах си новите кънки.  Flutter
Обаче се случи нещо неприятно. Някаква греда или не знам как да го нарека падна от тавана върху пързалката. Не знам дали удари някой, но се скупчихме всички да видим какво става...
Направи ми впечатление, че са подменили кънките. Мъжките модели не са като миналата година. Обаче ледът не беше почистен от тренировката на дечицата преди пързалката и за нула време се нащърби. #Crazy

И аз с нетърпение чакам да направят пързалката до НДК.
Цитирай

от каде да си взема нови кънки, че нещо няма по магазините или аз немога да намеря
Цитирай
Преди 12 години за последно се качвах на кънки  Smile Но понеже с това коремче немога сега да карам искам да заведа голямата дъщеря да покара! Hug
Цитирай

София

планирам да заведа моите момичета след две седмици (че в края на тази седмица ще пътувам). надули са ми главата вече от мрънкане. а аз не съм карала от гимназията.... може и само да държа габриела за ръка, че де си спестя срама Embarassed
Цитирай

Опитахте ли новата пързалка в Борисовата градина? До сега не съм карала на открито, но според колеги, които помнят пързалката на Ариана от преди 30 години, изживяването било много по - хубаво, отколкото пързалянето в зала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.