Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

София

Мили мами наближават коледните и новогодишни празници и по този повод се чудя дали някой ще пътува с бебчо и на какво разстояние? newsm78.
Благодаря много  bouquet
Цитирай
Ние смятаме да пътуваме за празниците.Разтоянието не е много голямо(от Пловдив до Хасково), но ще ни е първото по-голямо пътешествие.Дано не развалим режима на дамата. Praynig
Цитирай

София

Аааааа никак даже не искам да пътуваме!!! Най-вече защото искам дребчо да прекара първата си Коледа и Нова Година у дома.. Втората причина е, че ме е шубе по нашите пътища в зимни условия с малко бебче!  Wink
Цитирай

София

Миналата Коледа детето беше на 8 месеца. Пътувахме на около... 230 км, мисля (до едно село между Пловдив и Смолян). Карахме бавно, с вериги, така че не сме имали проблеми. А и пътуването с бебе е къде-къде по-лесно от пътуването с малко дете - заспива си в столчето и кееееф  Smile Като поотрасне почва да недоволства, да не го свърта, да иска забавления... Тая Коледа да му мислим  Smile
Бих ви посъветвала така да планирате пътуването, че да съвпадне с някой от периодите му на дневен сън  Peace
Цитирай

Atlanta ,USA

Не ,няма да пътуваме .
Цитирай

Sf

Не, няма да пътувам, колкото и да ми се иска.Страхувам се на тоя етап, зима е, заледено е, студено е, мъгливо е и обикновено точно тогава вали сняг.Твърде е малка дъщеря ми, за да я подлагам на подобно изпитание, пък и себе си.А мъжа ми съм сигурна, че категорично ще откаже.Не ми пука, ще си празнувам тук.Бебчо ми е по-важен и ще се чувствам по-спокойна.Ше я оставим на свеки и някъде ще празнуваме в София.Ние през лятото не отидохме на море, че е още мъничка, а камо ли сега. Naughty
Цитирай

В центъра на Стара Загора

Не,няма да пътуваме Crossing ArmsЩе си изкараме празниците у дома Love
Цитирай

София - Бургас

Явно ние сме от смелите!
 Ще пътуваме от София до Ахтопол с бебенце (живот и здраве тогава ще е на 3 месеца и половина).
Дано всичко да О.К.!

Знам, че километрите са много, но какво да се прави, там живеят баба и и дядо и!
Цитирай

София, Гео Милев

Въпреки че много ми се ходи някъде ще сме си у дома. Наистина не знам дали ще мога да си почина ако пътувам някъде с бебето. Първо като си представя колко багаж трябва да помъкна ooooh!, после се замисля какво ще правя с къпането, стерилизирането, преваряването на вода, къде ще спи бебо, достатъчно топло ли ще му там, където сме и т.н. и т.н. Така че ще предпочета една спокойна Коледа в домашна обстановка.
Цитирай

Кебекуйка

Момичета, пътувайте докато децата ви са малки, с деца над две години дългите разстояния са направо кошмар...ние ще се придвижваме до Щатите (700км) за празниците и отсега ми се реве...
Иначе във бебешка възраст карахме празниците при бабите, около 300км ( с цел бебегледачество) и никога не сме имали проблеми на път.
 Peace
Цитирай

На 3м беше преди 2г по Коледа.Ходихме и при двете баби-на 150 и 400км.Спа почти през целия път.Миналата година-на 1г 3м,спа по-малко,но пак пътувахме спокойно.
Цитирай

Велико Търново

Ние ще пътуваме Peace!Разстоянието е около 100 км,но в нашето семейство всички се събираме на Коледа,дори сестрата на свекърва ми от София идват,та какво остава за нас.Не бих пропуснала този празник,а и на Божа ще и е първи.
Цитирай

Ами бихме пътували, ама няма къде Laughing
Относно скритият въпрос-колко голямо дете колко може да пътува-индивидуално е всичко.С дъщеря ми сме прекосявали страната на малки месеци, с бъдещото бебе се очертава почти веднага след раждането да заминем за Варна...така че-всеки преценява според зависи... Wink
Цитирай

София

Ние ще пътуваме за Нова Година до Априлци(около 250км.) и ще сме на 3 месеца, но не се притеснявам,защото на бебоците едно от любимите им неща е да спят в кола.А и всички имаме нужда от малко разнообразие! Party
Цитирай

Варна-София

Ами и ние май сме от по-смелите,защото ще пътуваме от София до Варна а госпожицата ще е на 3 месеца,НО това няма да й е за първи път защото този месец ходихме до Варна и след 2 дни се прибрахме обратно в София.Нямахме никакви проблеми с малката тя си спеше през целия път 6 4аса,събуждах я само за храненията.Разбирасе преди да тръгнем се посъветвах с педиатърката и тя ми даде съгласиетоси. 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора