Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Пловдив

Момичета,гледам Море от любов и там Н.Симеонова рекламира билков продукт Амико. Помагал за отслабване/според рекламата/ 
Някой да е чувал нещо за продукта?
Цитирай

Sofia

И на мен ще ми е интересно да узная отзиви за този продукт.
Цитирай

София

На мен изобщо не ми вдъхва доверие този продукт, най-малкото като гледам че и името му е изписано неправилно ( "amico" е думата за приятел, не "amiko") Crazy....Като се замисля и за онези шампуани "развълнувай косата си" или Винтастик-а Sick.....се чудя дали  просто не е поредната рекламна манипулация на дамската публика с доверието към самия образ на водещата newsm78
Цитирай

BG

Помагал за отслабване/според рекламата/ 

Аз разбрах, че задържал килограмите, не че се отслабва от него newsm78 Някой знае ли цената му?
Цитирай

София

Видях го в аптеката - струва около 9-10 лв. Но само това като информация
Цитирай
 ot skoro e na pazara.  tyrgovskiqt predstawitel mi kaza, che deistvieto mu e kati na xenikal, no chestno kazano ne mi se wqrwa. Smqtam da go kupq za majka mi, kato edinstwenata prichina da go predpocheta e, che ne e himiq.
 Nesymneno, nai-dobri otzivi do sega imam ot Reduktil, no e mn. skyp, a se pie prodylvitelno  Rolling Eyes
Цитирай
мили дами от една седмица пия този продукт и сам меко казано възхитена. Пробвала сам всякакави продукти но само този наистина действа пих и кафета и златни чедеса но това е супер пише че само задържа килограмите но аз отслабнах 3 килограма тази седмица и изобщо не ми се яде чувствам се супер дано това да не спре горещо го препоръчвам.В моята аптека струва 9,60, опаковката стига за 6 дни. Ще ви пиша дали ефекта продължава и колко съм свалила  следващата седмица
Цитирай

мили дами от една седмица пия този продукт и сам меко казано възхитена. Пробвала сам всякакави продукти но само този наистина действа пих и кафета и златни чедеса но това е супер пише че само задържа килограмите но аз отслабнах 3 килограма тази седмица и изобщо не ми се яде чувствам се супер дано това да не спре горещо го препоръчвам.В моята аптека струва 9,60, опаковката стига за 6 дни. Ще ви пиша дали ефекта продължава и колко съм свалила  следващата седмица
Аз на "гости "не вярвам.Ако някой регистриран с над 20 мнения го напише-веднага ще повярвам.
Цитирай

Пловдив

Аз на хапове не вярвам,прахчета,простотии,зарибявки Naughty
Цитирай
Е, нямам 20 мнения, но щом прочетох веднага реших да напиша и аз нещо. Не съм от жените, които всекидневно се мерят или спазват всякакви там диети. Ама въобще! Чувствам си се добре и без да знам колко тежа. Ходя да спортувам - степ и тае бо по два пъти в седмицата. Далеч не съм в идеалните килограми, бъдете сигурни. До тук добре, ама защо пиша се питате? Защото се "запознах" с продукта по съвсем други причини. Много важно нещо, което като че пропускате момичета е, че от него не се отслабва. ТОВА Е ПРОДУКТ ЗА ЗАПАЗВАНЕ НА ТЕГЛОТО!т.е. когато ги свалим (след спорт, диети, или каквото там и както се случи) да можем да задържим теглото. Имам познати, които се подлагат на всякакви гадости само и само след като са свалили килцата да ги запазят. Аз лично ще пробвам продукта, както и ще го ползвам като подарък за много от познатите си...идва Коледа все пак, ще колим гудето Laughing Laughing LaughingТова последното с мноого чувство за хумор.
Цитирай

под звездите

Не бих пробвала този продукт- не че имам нужда де- аз в момента дори прекалено сум отслабнала май, но така или иначе не ми вдъхва доверие, ама никакво... Blush
Цитирай
не мога да си представя че защото съм гост не ми вярваш не бих излагала за нещо подобно просто в тарсачката за амико намерих този форум и реших да помогна на други дебеланки като мен явно вие не сте от тях. Междувременно съм свалила още едно кило от мощното си тяло и се чувствам супер. Макар че, ми стана много мъчно, че не ми вярвате. Пожелавам успех вна всички останали.
Цитирай

искам също да ви кажа че найстина пише на продукта, че е само за задържане на килограми но найстина се сваля от него
Цитирай

Тук - там, все наблизо до хората, които обичам.

Не виждам разлика в Наталия Симеонова ( с цялото ми уважение), спрямо килограмите и. Мисля , че този продукт е поредната доза масова манипулация.Но като се казва, човек без да е пробвал, не може да съди за каквото и да било.
Цитирай

Не мисля и не вярвам, че съществува продукт, с който да отслабваш, тъпчейки се като прасе с "хамбургери и любимите ми пържени картофки". Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора