кървяща бенка

  • 117 346
  • 202
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 920
По добре да я няма , отколкото да е там...................аз махнах преди 2г. поне 10-ина и сега че чувставам по добре. Отидох на 2 пъти и ми ги махнаха с лазер, бяха релефни.
РеаНора би ли споделила къде ти ги махнаха с лазер?  Hug
Аз имам една огромна и още се подмотвам Embarassed За бой съм Crazy Мисля да я махна с лазер, че е релефна Thinking

# 166
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Има ли смисъл изобщо да се вземат направления за Токуда или за друго място, след като май се плаща за всичко, въпреки осигуровката.
Д-р Попова в момента приема само в Токуда, временно няма да приема в частния си кабинет. Има и платен прием, но пак е там.

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 13:49 от Unknown_lady

# 167
  • Мнения: 2 332
Има ли смисъл изобщо да се вземат направления за Токуда или за друго място, след като май се плаща за всичко, въпреки осигуровката.
Д-р Попова в момента приема само в Токуда, временно няма да приема в частния си кабинет. Има и платен прием, но пак е там.

Зависи - ако ти е спешно май по-добре без направление... защото С такова ще чакаш около 2 седмици за преглед; ако си БЕЗ може да ти запишат час буквално за следващия ден... а и да ти кажа май 'хубавите' неща които д-рката ми наговори се дължаха на факта, че съм с направление... каквото и да решиш ти желая успех!  Peace

# 168
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Ходих без направление защото беше спешно, дадоха ми час веднага за същия ден и си свърших работа, много съм доволна. За 30лв. преглед не си заслужава да вися по опашки и да се занимавам с касата.

# 169
  • Мнения: 1
Здравейте!Имам една кафява,не много голяма,изпъкнала бенка,която е на врата ми.Преди няколко дни както си стоя усетих лека болка около нея.Като я погледнах в огледалото видях,че съвсем малко се е отлепила в края.Бенката не кърви само ме боли около нея и е малко зачервено мястото,където се е отлепила.Какво да правя?

# 170
  • Мнения: 5 531
Иди на лекар. Аз преди месец се оперирах в Областният онкодиспансер, до 5 та градска болница. Много съм доволна. При мен бемката беше много малка, почти прозрачна. За няколко дена стана огромна и черна, започна да кърви. Приеха ме за преглед веднага и ме оперираха на следващият ден. Не съм плащала нищо, там ми направиха всички изследвания. Взех си талон номер 7 от личната лекарка.
И аз се бях замислила за махане с лазер, но при мен се оказа че най добре е да се изреже. Резултата при мен беше доброкачествен хемангиом.

# 171
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 227
Някой има ли координати или телефони на
доктор Радослав Мангалджиев? Той е онко-
дерматолог и преди 6 години работеше в
29-та поликлиника в София. Благодарна съм
за всяка информация. Hug

# 172
  • Мнения: 737
Bebo4ka мн късно ти отговарям, но не бях влизала в тази тема от мн време. Аз съм от Варна, махах бенки с лазер при д-р Томов - младши.
Преди 3 месеца махах бенка от лицето , главата и на гърба - оперативно в онкологичният диспансер в Аспарухово при д-р Белинов. Това е най-добрият вариянт защото материяла се дава за изследване , а лазера я стопява и нищо не отива за изследване или поне при мен беше така.
Според мен и не само, по добре да я няма бенката отколкото да стой там и да създава проблеми.

# 173
  • Мнения: 562
Здравейте, момичета!
Искам да попитам дали в темата става дума за д-р Попова от Токуда? Тази, която е махнала бенките на Дани, д-р Людмила Попова ли е?

Ето и екипът на болницата. Моля да ми споделите:

http://www.tokudabolnica.bg/show_page.aspx?key=departments&d … =11&dKey=Team

Предварително благодаря!!!   bouquet

# 174
  • Мнения: 2 332
Здравейте, момичета!
Искам да попитам дали в темата става дума за д-р Попова от Токуда? Тази, която е махнала бенките на Дани, д-р Людмила Попова ли е?

Ето и екипът на болницата. Моля да ми споделите:

http://www.tokudabolnica.bg/show_page.aspx?key=departments&d … =11&dKey=Team

Предварително благодаря!!!   bouquet

Точно д-р Люси Попова от Токуда махна и моята 'бенка' - за повече информация ако искаш виж мненията ми за тази манипулация. Успех!

# 175
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 227
Извинявам се за спама, изкам да пратя нещо на ЛС
на Рени, но кутията й е пълна. Рени, изчисти я, моля те.

# 176
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Ще повдигна пак темата,защото и аз като повечето тук имам същия проблем,имам много бенки големи и кафяви,но 2 от тях ме наболяват и са прокървявали,много се тревожа и много ме е страх ,като чета какви опасни неща може да предизвика една бенка направо изпадам в паника и за това реших да отида на лекар (най на края)да  ми ги види,аз съм от Ст.Загора,но съм омъжена в Сливен,за това и реших да отида на преглед в Ст.Загора щото се съмнявам изобщо тука в Сливен да има онкодерматолог,а пък и да има мисля че там ще са по добри специалисти от тук.Вече имам и запазен час за четвъртак в онкодеспансера,много се страхувам и се моля всичко да е наред  Praynig ако ,някой иска да сподели нещо по темата или има впечатления от някой доктор в СТ.Загора,моля да ми пише. bowuu

# 177
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 227
На страха очите са големи. Не се страхувай, стискам ти палци,  всичко е наред. Hug Peace

# 178
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
На страха очите са големи. Не се страхувай, стискам ти палци,  всичко е наред. Hug Peace
Много ти благодаря   bouquet,аз също се моля всичко да е наред,като мине прегледа ще споделя какво са ми казали.

# 179
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 227
Добре, защото съм стиснала и палците на краката. Joy Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт