кървяща бенка

  • 117 350
  • 202
  •   1
Отговори
# 195
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
бебка , а колко ти струваше прегледа про д-р Попова?
Не съм бебка, но ще ти отговоря - свободния прием струва 30лв.и се плаща на касата Peace Работят и със НЗОК  с направления също, тогава плащаш само потребителската такса.

мерси, а час по телефона ли си записваш или на място?

# 196
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
Здравейте. Аз съм нова във форума и внимателно изчетох всички мнения по въпроса.Да споделя и моя проблем.Синът ми е на 18 години и на главата има не много голяма бенка.Преди 10 дни с гребена я закачил и тя се наду.Отидохме на дерматолог , който изписа силен антибиотик и компреси с ихтиол и калиев перманганат.Изтече гной,сега е почти с нормалните си размери и е спокойна, но аз мисля дали все пак да не го заведа и до София при специалист.Чета много за доктор Попова, та ако може да ми кажете как става записването и на какви телефони.Аз съм от Монтана.
Някой имал ли е подобен проблем все пак?

# 197
  • Мнения: 2 332
бебка , а колко ти струваше прегледа про д-р Попова?
Не съм бебка, но ще ти отговоря - свободния прием струва 30лв.и се плаща на касата Peace Работят и със НЗОК  с направления също, тогава плащаш само потребителската такса.

мерси, а час по телефона ли си записваш или на място?
По телефона  Peace.
....Чета много за доктор Попова, та ако може да ми кажете как става записването и на какви телефони.
...
http://www.tokudabolnica.bg/ - телефоните на Токуда - ако решиш да го заведеш при Попова.

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 4 057
някой знае ли дали може да се запише час при  д-р Попова за почивен ден - събота или неделя

# 199
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
И аз искам да попитам същото-ако знае някой за събота и неделя може ли час и къде?Дали има частен кабинет ако не може в "Токуда"? newsm78

# 200
  • Мнения: 0
Някой знае ли точно къде се намира частния кабинет на  д-р Красимир Киров, понеже ние ходихме в онкологията но там трудно се влиза при него в отделението, а там никой не ни обърна внимание.
Ако някой може да ни помогне с адрес или телефон, може да ми пише на ЛС

# 201
  • Мнения: 123
Здравейте, може ли да ми препоръчате къде в Пловдив могат да се премахнат бенки, за предпочитане от лекар, не от лечител или козметично студио ! Rolling Eyes

# 202
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
За Пловдив - отиваш с направление от джипито в Кожния кабинет към Онкодиспансера. Там преглеждат онко - дерматолози /препоръчвам ти д-р Веселина Йорданова/ и ако преценят, че бенките трябва да се махнат, ти записват час и те насочват към хирурзите на горния етаж. Там най - добре е да търсиш д-р Ваня Балева, тя е специализирала и пластика и работи страхотно. Пролетта си махнах две бенки там, не са ми искали нито лев, всичко минава по каса.

Общи условия

Активация на акаунт