въпрос за уроки /урочасване/?

  • 5 085
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
 аз започнах да вярвам откакто малката ми изпада веднъж в безсъзнание-преди 2 години - отиваме на лекар / стигнахме чак до неврохирург/ и казаха че нищо и няма  от там на един човек в едно село наблизо и такаси ходим .преди няколко дни си купихме една машина и  за това знаеха само едни наши приятели/доколкото  чувам от сигурни източници - много ни завиждат /макар че няма за какво / но като си купим нещо - /те си дават парите само за пилета и бутчета в метрото /. и тогава като разбраха за фрезата и мъжа ми се прибира от тях с температура и главоболие . 3 дни без да я свали с нищо - лекаря - бронхит /а той изобщо не се е закашлял/  на 4ят ден отиваме при човека да му бае - докато се приберем у дома - /той живее на около 30 км от нашия град/  му нямаше нищо - нито температура , нито главоболие .в сряда си купихме миялна и фотоапарат и сега ще се събираме с" приятелите"  да ги "поливаме" /те не знаят още че сме си купили и това - знаят само фрезата/ и започва да ме хваща страх като дойдат да не би пак да ни болят главите или нещо такова.....? надявам се някой ако знае нещо за предпазване от такива неща да пише .                                                П.С./ да не идват у нас не е решение - ние сме почти всяка седмица заедно - а преди година бяхме и през ден два заедно

# 1
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Имаше подобна тема и преди,очаквай сега всякакви  Stop даже и крайни мнения по въпроса!И аз вярвам в така нареченото урочасване-има хора,които имат много силна отрицателна енергия и могат да повлияят лошо на дадена личност.Какво мога да те посъветвам-по-далече от такива  Sickприятели #Cussing outА профилактично в началото на всяка седмица напръсквай входната врата и прага ви със светена водичка,ако не сте правили освещаване на жилището,повикай свещеник да дойде и да освети и пречисти домът ви! Crossing Arms и когато предстои да се видите с въпросното семейство ти мислено в теб си повтарай напълно спокойна-те немогат да ни сторят нищо,нас немогат да ни засегнат ничии лоши мисли...силата на мисълта върши чудеса Hug

# 2
  • Мнения: 7 723
Я не си пълни главата с глупости!  #Shocked

# 3
  • Мнения: 1 455
Всичко е в главата.Не се настройвай с такива глупости.

# 4
  • Мнения: 2 591
мене като малка непрекъснато ме урочасваха! всички бабки в града, които можеха да баят, ме познаваха! Embarassed

дори като бебе в болница са ме вкарвали с диагноза преплитане на червата и очакване да се спомина до няколко дни /майка ми и баща ми са превъртели, защото съм била много дълго чакано дете/... после баба ми занесла да ми баят, измили ме с водата и съм оздравяла... Joy Praynig

разумът ми казва, че са глупости, но тъй като съм го изпитала....

стискам палци!

# 5
  • Мнения: 818
Преди да си легнете си измийте очите със вода(ако имате светена още по добре).Кажи си някакви твои думи,например:Всичко лошо от мен да се махне,или с тази вода да изтече....
Чувала съм че се слага чесън в ъглите на къщата...Но най-важното бъди убедена,че не могат да ти направят нищо...

# 6
  • Мнения: 3 164
Подкрепям мнението на Дидка Peace Peace
Мисълта е концентрирана енергия StopСтарай се да мислиш позитивно Peace

# 7
  • Мнения: 242
Мисли позитивно.
Бъди убедена че ти си по-силна от тях и че те нищо не могат да ти направят!
Мисълта прави чудеса, повярвай мр.

# 8
  • Мнения: 8 505
Не вярвам в уроки.За собствено успокоение можеш да осветиш дома си или да взаимстваш нещо от друга религия,будизъм например.Но и аз ще подкрепя останалите за позитивното мислене-по-силно нещо от това за мен няма Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 951
Аз редовно мия на децата очичките,особено вечер!Не вярвам в такива работи!Не общувайте с тези хора!

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Що не си стоите вкъщи и никъде да не излизате и никой да не ви идва на гости. А като ходите за провизии си слагайте наметала с качулки. Mr. Green Никой да не ви гледа, а Thinking?

# 11
  • Мнения: 780
Мисли позитивно.
Бъди убедена че ти си по-силна от тях и че те нищо не могат да ти направят!
Мисълта прави чудеса, повярвай мр.
Simple Smile аз знам че нищо не могат да ми направят  и чак толкова не съм се и замислила но от време на време като ги видя ми светва червената лампичка   Bulb /тя жълта де  rotfImbo/

# 12
  • Мнения: 25 398
Аз пък искам да попитам - след като вярваш в уроки и предполагаш, че вашите приятели ви урочасват от завист, защо държиш непременно да им се хвалиш с придобивките си?  newsm78
Какво ще ви стане, ако не ги "полеете" точно с тях?
Има проблем с едни "приятели", но дали са тези, за които си мислиш ти?  Thinking

# 13
  • Мнения: 780
Аз пък искам да попитам - след като вярваш в уроки и предполагаш, че вашите приятели ви урочасват от завист, защо държиш непременно да им се хвалиш с придобивките си?  newsm78
Какво ще ви стане, ако не ги "полеете" точно с тях?
Има проблем с едни "приятели", но дали са тези, за които си мислиш ти?  Thinking
не държа да им се хваля те сами дойдоха и видяха и попитаха кога ще я "поливаме" / за фрезата / да си скрия миялната да не я видят като дойдат ли?  а ние сме 3 семейства които сме все заедно така че няма начин да не дойдат . мъжа е приятел на мъжа ми и на мен - като брат ни е , но жена му.... newsm48 Simple Smile макар че се прави на голяма приятелка всъщност ходи и говори неща зад гърба ни - например като си купим нещо - от къде сме имали пари да си го купим- крадем го Simple Smile и вярвам на хората който ми казват какво говори за нас , защото на мен тя говори така пък  за другите хора . и всичко това е от скоро - може би от година- година иполовина . преди не беше така - през вечер две бяхме заедно и си мислех че се радват на покупките ни както ние се радваме на тяхните 

# 14
  • Мнения: 242
Ами що просто не спреш да ги каниш в къщата си?

Общи условия

Активация на акаунт