Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!Навила съм се да си сложа обеца на носа оначе ме е страх че ако я махна ще остане белег.Искам да ви питам ако я нося само няколко месеца белега ще го има ли или ще е по малък?А и колко бързо ще зарасне дупката?
Цитирай

Доколкото знам там тъй като е хрущял не зараства или зараства много бавно... newsm78
Цитирай

Бургас

Ами моя приятелка има обеца на носа и ако не я носи известно време, дупчицата започва да се запушва. Така че не мисля, че ще ти остане белег.
Цитирай

най-хубавото място

Доколкото знам там тъй като е хрущял не зараства или зараства много бавно... newsm78
Именно защото е хрущял зараства много бързо.Белег не остава.Аз и една моя приятелка си пробихме заедно носовете,тя поноси обицата около 4 месеца а аз още съм с нея.След като тя си махна обицата още на другия ден дупчицата беше се затворила а след още два дни вече не си личеше че някога е имала обица.Аз все още не съм я махнала.Когато си пробивахме носовете попитах лекарката дали ще остане белег и за колко време ще се затвори тя каза че това става по някога и за часове а по някога и за ден два и белег не остава.
Цитирай

Две години вече след раждането не си нося обицата и още не ми е зарастнала дупката.....за моя радост  Very Happy
Цитирай

София

Много бързо ми зарасна дупката и нямам белег.Имах хрема и я махнах,уж временно,но като оздравях беше зараснала.
Цитирай

София

Не бих си сложила!Но нямам нищо против хората ,които ги носят.Дори бих искала да ви видя вашите обички..Аз не мога да си сложа ,заради алергична реакция.
Цитирай

София, Борово

Здравейте!Навила съм се да си сложа обеца на носа оначе ме е страх че ако я махна ще остане белег.Искам да ви питам ако я нося само няколко месеца белега ще го има ли или ще е по малък?А и колко бързо ще зарасне дупката?

Аз имах преди време, но поради работата ми се наложи да я махна.
Не мисля, че остава белег, дори самата дупка зараства много бързо. След 1 месец вече не можех да си слагам обецата
Цитирай

София

И аз имах, носех я около 2 години, като я свалих окончателно зарастна сравнително бързо и остана почти невидима поричка....по принцип винаги след пробив, мястото се пигментира леко с времето и където е имало дупчица става по-тъмно, но не се вижда изобщо....в смисъл няма да имаш белег или нещо такова!
Цитирай
Благодаря ви момичета за отговорите много ми помогнахте.Искам да попитам още нещо вие с пистолет ли се дупчихте или с нещо друго и кое е по-добро  Laughing
Цитирай

Това със зарастването на дупките според мен е индивидуално.На някои дупките им се запушват при месец неносене на обеци,а при други няма такова нещо.Преди повече от 10г си правих сама дупки,една от които на неподходящо място (уцелих някаква точка и започна да ми се върти тавана).Обеца не съм слагала.Но понякога в бързината нацелвам нея вместо съседната и обецата влиза без проблем.
Цитирай

София

Искам да попитам още нещо вие с пистолет ли се дупчихте или с нещо друго и кое е по-добро  Laughing

Най-добре отиди в някое надеждно Тattoo studio, където има добър специалист за пиърсинг (там ще ти предложат и подходящи обеци, иначе ще пробият нослето с абокат или игла) или в някой от центровете за красота, където предлагат тази услуга....
Цитирай
Искам да попитам още нещо вие с пистолет ли се дупчихте или с нещо друго и кое е по-добро  Laughing

Най-добре отиди в някое надеждно Тattoo studio, където има добър специалист за пиърсинг (там ще ти предложат и подходящи обеци, иначе ще пробият нослето с абокат или игла) или в някой от центровете за красота, където предлагат тази услуга....

Аз точно в център за красота имам приателка дето работи там и ми каза че ще имат специалист за пиерсинги но ми каза че ще ме дупчи с пистолет и се чудя дали да е с пистолет на нея са и го дупчили с пистолет
Цитирай

най-хубавото място

На мен ми го дупчиха с пистолет-първо ми замразиха носа(но на мен ми изтръпна устата)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.