Сън и залъгалка

  • 465
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Дано някой е имал сходен проблем и го е решил.
Малката напоследък се буди над 20 пъти през ноща #Crazy да си търси бибероната, не знам какво да правя. Но това е кошмарно аз от месец е мога да спя изобщо вечер.
Давай те съвети как да реша проблема залъгалка.
Мислих да я махна за винаги залъгалката-по добре седмица не спане отколкото месеци.

# 1
  • Мнения: 8 505
Щом си я търси,значи има нужда от нея.Малка е още,не и махай залъгалката.Скоро ще се научи да си я намира сама и няма да те буди.Може да спожиш 2-3 залъгалки в леглото до нея-така ще си намира по-лесно.

# 2
  • Мнения: 995
Дано някой е имал сходен проблем и го е решил.
Малката напоследък се буди над 20 пъти през ноща #Crazy да си търси бибероната, не знам какво да правя. Но това е кошмарно аз от месец е мога да спя изобщо вечер.

И моята дъщеря се будеше така. После започна да си я намира сама, а от два месеца сме без залъгалка. Ще мине Peace Ако сега махнеш залъгалката ще е голям стрес за детето. То трябва само да я откаже, това е моето мнение.

# 3
  • Мнения: 5 103
Може ли да питам , а кой месец идва прекрасния момент когато сама ще си я намира?

# 4
  • Мнения: 995
Не помня с точност, но май към деветия newsm78

# 5
  • Мнения: 5 393
Може ли да питам , а кой месец идва прекрасния момент когато сама ще си я намира?
Различно е .Иво се научи към 8-9 ти месец и известно време беше така, но сега пак ставам да му я давам по 2-3  пъти на нощ, защото обикновенно я изритва на пода докато се върти в съня си. Tired Crazy

# 6
  • Мнения: 6 164
Според мен, за да се буди толкова често да търси залъгалката е, защото поради една или друга причина сънят й е неспокоен. Зъби, превъзбуда, топло... всичко е възможно.
Кристиан е имал неспокойни нощи и буквално през 30 минути съм ставала да бутам бибата в устата! Crazy Но пък когато спи спокойно може да изплюе бибата в 22 вечерта и до 7 сутринта изобщо да не се събуди да я търси.
Как мислиш, има ли причина да е неспокойна? Ако Е неспокойна /особено заради зъби/, махането на бибата ще е страхотен стрес!  Naughty

# 7
  • Мнения: 5 391
Пресил отскоро започна да си намира сам биберона в леглото и да си го лапа насън, разбирай към 7-ми месец.Ама вероятно това е строго индивидуално.

# 8
  • Мнения: 5 026
 Аз слагам бибата до главата му, ъой знее къде е и когато си има нужда от нея, си я взима. Иначе заспива с нея и му я махам.
 За неспането-аз съм така от около 4 месеца. Може да е от зъбки, а може и от всичко друго да е.... само бебо си знае.   Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 3 672
На вашата възраст и аз ставах безброй пъти и понякога беше заради бибата. Минавало ми е през ума да я залепя  LaughingНе искам да те плаша, но едва около 10 месеца започна сам да си я намира Confused
Когато настъпи този момент реших проблема с 4 биби в леглото Shocked- една резервна за мен на скрина до него- ако случайно не намери нито една- тогава ставам аз
Има ефект- но моя юнак сега се буди и си играе с бибите- говори си им и това ме държи будна Crazy.Ама на мен какъв ми е проблема ,че заспивам само на тишина Grinning
Стискам палци да се сработите с бибата Peace

Общи условия

Активация на акаунт