Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора
Имате ли такъв проблем и как се борите с него? Crying or Very sad
Билковите шампоани решение ли са?
Препоръчайте ми някой!
Цитирай

Сменяш шампоана  Wink
Цитирай

Белгия/София

Това е чсето срещане, някои марки и съставки не понасят на някои хора.
Не си писала от кой шампоан се е получило, по принцип от всички ли става...  Thinking

Иначе решението е едно - сменяш марката  Very Happy
Цитирай

Варна

От кой шампоан ти се получава сърбеж?

Наскоро се измих с един шампоан на майка ми на Авон, тя ми каза, че ще ме сърби главата от него, наистина като че ли имаше такова нещо, но не беше чак пък нетърпимо...
Цитирай
Получи се от Шаума - розовата, Фруктис - за сухи краища и мазни корени, Лореал - със серамиди или нещо подобно!
Цитирай

Белгия/София

Хм, не би трябвало чак толкова. Сигурно имаш чувствителна кожа на главата. Вземи си тогава някакъв медицински шампоан, за чувствителна кожа. Има на Виши, има и други. На Фито... в някоя аптека попитай и ще ти препоръчат.
Цитирай

София

Сменяй, докато не намериш подходящия  Smile Имам същия проблем, когато ползвам Schauma, Garnier Fructis, Nivea, L'oreal, Avon, Pantene, Dove, Phyto... Засега добре ми действат Klorane със седра и Wash&go. 
Цитирай

Вземи си медецински шампоан за коса. Peace
Цитирай

Варна

Не съм сигурна, че проблемът ти е от шампоана. Пробвай преди баня да втриваш в кожата на главата малко зехтин.
Цитирай

Смени няколко шампоана и ако сърбежа продължи ще си сигурна,че проблема не е в шампоаните.
Цитирай

Старата столица

Смени шампоана.Най-добре питай в аптеката да ти препоръчат нещо.Може да имаш проблем със скалпа на главата,а има разни специални мазила в аптеките.Пробвай с Низорал.
Цитирай

Балчик-Сливен

Имала съм такъв проблем,защото скалпа ми е много чувствителен.Реших проблема с Низорал Peace
Цитирай

София

И при мен беше така от Пантен.Смених го и сега нямам проблем.
Цитирай

Измий си косата с хума няколко пъти, после започни с вече сменения шампоан. На мен преди няколко години ми се появи сърбеж от Пантен. Използвах го после за миене на банята и така си изкарах яда Laughing
Цитирай

Получи се от Шаума - розовата, Фруктис - за сухи краища и мазни корени, Лореал - със серамиди или нещо подобно!
и на мен от розовата шаума ме сърбя глава и пърхот ми се появи Confused
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора