Заведения В.Търново?

  • 8 401
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 719
Привет, мами!
След две седмици ще водя мъжо на романтичен уикенд в Арбанаси. Местенцето е вече избрано , но за кръчмите да ви питам. Кажете подходящи места за хапване, а също и заведения за разпускане, където има купон... Hug То в самото Арбанаси възможностите са ограничени, ама приемам оферти и за Търново и до там ще се разходим със сигурност. newsm10
Изобщо събирам оферти  smile3521
Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Привет! Аз не съм от Търново, но ми се случи през лятото да мина от там. Обядвахме в ресторант "Щастливеца", очарована съм Peace

# 2
  • Мнения: 1 037
На Арбанаси посете механата на "Винпалас"-готвят страхотно!
А във В.Търново си заслужава да посетите "Щастливеца",ресторант "Алегро"(там е малко по-изискан ресторант),а нощните заведения за съжаление не са ми преоритет в момента и не мога да те упътя!Приятно изкарване в нашия прекрасен град! Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 563
"Щастливеца" е едно от най-хубавите заведения, в които съм похапвала. Съотношението качество:количество:цена е невероятно.

# 4
  • Мнения: 719
Благодаря ви много smile3521 Със сигурност ще посетим Щастливеца, след тези отзиви newsm10. Сигурна съм, че ще ни хареса. Друго си е да попиташ Simple Smile

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Пицария "Темпо". Там са най- невероятните пици, пърленки и сачета, които съм яла. Peace

# 6
  • Мнения: 1 546
Щастливеца или Темпо за добро хапване, Стратилат или сладкарница Неделя за приятно кафе с парче торта, Сити Пъб за студентско настроение и повечко шумотевица, пиано бар Максимус (особено в петък, защото има певица) за много приятно изкарване, дискотека Скрийм за яко парти! Peace Това е моят избор!
Прияно изкарване в хубавия ни град!  bouquet

# 7
  • Мнения: 719
Хей, невероятни сте! newsm10Толкова много предложения, ще ги разучем и ще разпуснем малко, че сега ни се е паднало без дечко  bigdance2

# 8
  • Мнения: 242
"Щастливеца", но "малкия". Не е толкова претъпкан и не претупват.
"Стратилат" за тортички и кафенца.
"Пепис" бар за по едно малко!

# 9
  • Мнения: 1 096
Щастливеца на всяка цена  Wink
И сладкарниците са чудесни. А за нощен живот, разходете се има всякакви кръчми и клубове. Ще си харесате нещо Wink

# 10
  • Мнения: 2 567
В Арбанаси ти препоръчвам "Извора". Въпреки, че е по атрактивен в по топло време. Има мини зоопарк, хамаци из двора, ручейчета и малко водопадче  Simple Smile
А иначе за самото Търново са ти казали. Заведения колкото щеш.
И аз съм за Щастливеца, Стратилат и пиано бар Максимус.
Сега в Мола и пицария "Виктория" не е за пропускане.

# 11
  • Мнения: 2 591
100 % Щастливеца и Темпо! и Извора в Арбанаси! това са любимите ми заведения - е, и пицария Ла Скала, ама тя нещо почна да бледнее напоследък....

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Стратилата е мнооого хубаво местенце, ммм; еех, спомени, спомени...

# 13
  • София
  • Мнения: 4 736
Щастливеца  Peace

# 14
  • Мнения: 658
Кукери, Чифлика, Каручката, Караокебар, дискотека Органза

Общи условия

Активация на акаунт