За запека на бебчо

  • 932
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
а ако приготвиш водата с овесени ядки после я отцедиш и едва тогава я прибавиш към адаптираното мляко- дали запекът ще премине опиай

# 16
  • Мнения: 46 510
Ако продължаваш да го изакваш на 24 часа, тогава наистина ще стигне до запек.

а ако приготвиш водата с овесени ядки после я отцедиш и едва тогава я прибавиш към адаптираното мляко- дали запекът ще премине опиай


Глутен на двумесечно?

# 17
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Моята мишка в началото се запичаше от сока от ябълка!
Трябва да обърнеш внимание точно кое запича бебчо
!

# 18
  • Мнения: 2 082
не давай овесени ядки и др.-малко е детето.нека е само на мляко.изчакай с другите храни-има време.мое мнение...

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Прави масаж на коремчето по часовниковата стрелка. Също съм давала адаптираното малко по-топло/задължително проверяваш колко е по-топло/ и резултат имаше след минутки.И не знам с тези сокчета защо бързаш,но ти си решаваш.

# 20
  • Мнения: 9 050
Ако минат 24 часа и не  е акала й слагам мушкато,защото се мъчи да се напъва,но без резултат.Така й улеква,че направо се опитва да заспи.Да сменя ли млякото?Преди й давах Nan1.Дали е по-добро?Поне на вид самото мляко е по-добро.

Това с мушкатото ( термометъра, сапуна и т.н.) е много порочна практика, която не трябва да се започва. Така само ще залинеят червата.
Моя бебок имаше такъв проблем. Една акушерка ме каза, че това се получавало от всевъзможните билки, които се дават за коликите. По това време аз му давах от чая с копър на Хип. Спрях чая и бебо се оправи.
А иначе 24 часа далеч не са дълъг период. Случвало се е и по 48 часа да не се изака. После препълва памперса.
Не му давай нищо. И не сменяй млякото. Детето ще се оправи. Не се притеснявай.

# 21
  • Мнения: 8 917
На тези месеци всичко друго, освен мляко само обърква корема на бебето.
На същото мнение съм Peace Има време за всичко- сега е време само за мляко...мое мнение Peace

Общи условия

Активация на акаунт