какъв термомметър ползвате?

  • 499
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
кой е по добър термометър  дигиталния или спиртния

# 1
  • Мнения: 510
Ползвам дигитален термометър. Доволна съм, най-вече ме радва факта, че когато температурата е измерена, термометърът писука и няма нужда непрекъснато да гледам часовника.

# 2
  • Мнения: 2 220
Имаме дигитален, но не мери точно и това си е. Много ме дразни. Ако го сложа 3 последователни пъти, показва в диапазон от няколко градуса. Добре, че за сега не ми се е налагало да го ползвам сериозно, но ако се наложи, ще си ползвам обикновения, колкото и да е трудно.  Peace

# 3
  • Мнения: 4 111
Аз ползвам електронен, но отчита след около минута. Гледах тези - десетсекундните и мисля такъв да купя за бебчо. Имало някакви, които се лепят на челото и мисля, че са подходящи за бебчета, чували ли сте за такива и имате ли представа колко струват?   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 881
И аз ползвам дигитален, при това уж "Омрон" /медицинска техника правят/ купих, ами не е верен и това си е #Cussing out Рядко показва над 36 градуса, в повечето случаи я караме на замръзване - 35 - 35 и нещо. Странно е, обаче, че когато наистина някой има температура показва колкото и живачния, чудя се да се смея ли, да плача ли Shocked

Бях чела обаче, че тези, които мерят в ушенцето също не били точни, не знам и аз вече Crazy

Последна редакция: нд, 12 ное 2006, 23:29 от Небесна

# 5
  • Мнения: 1 999
Ние ползваме дигитален и сме много доволни. Доста е точен и отчита температурата за 10 сек. Марката му е Microlife. Цената му беше около 16 лева.

# 6
  • Мнения: 308
и ние ползваме дигитален но не знам коя марка е а относно лепещите се на челот наскоро видях в една аптека и си купих, цената беше 1,20лв. и е на камера но не съм доволна при него се отчита приблизително т.е. 37 или 38 а не 37,5 или 38,2 ако ме разбирате. според мен върши работа ако искаш да провериш дали бебо въобще има температура.

# 7
# 8
  • Мнения: 1 102
Скоро купих на Браун който мери от ухото,много бърз и удобен.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
ползвам най-обикновен - живачен термометър. Слагам под мишничката(след известна борба  Crazy) и се гушаме 5-6 мин.
Имам и на Чико- електронен, но нито веднъж не ми е давал същия резултат като от живачния  Thinking, затова и не разчитам на него  NaughtyВ повечето случаи не отчита по-висока температура, а всъщност детето е с Т.

# 10
  • Мнения: 1 311
Омрон, за ухо. Върши ми страхотна работа и не си го давам за нищо на света.

# 11
  • Мнения: 1 520
Ползвам дигитален, не е някаква марка.
Доволна съ, доста бързо отчита. Нямам забележки.  Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Ние ползваме дигитален за чело на Microlife http://mldata.ria.ch/detail.asp?Produkt_ID=1107&Sprach_ID=2 
Нямам забележки. Основното предимство е бързината - мери за 1 секунда. Можеш да го ползваш дори и когато детето спи, което също не е за пренебрегване. Основен недостатък е цената - струва 75 лв.  Rolling Eyes , но аз не съжалявам изобщо. Препоръчвам го на всички  newsm10

# 13
  • Мнения: 259
И ние сме с дигитален,страшно съм доволна,бързо отчита и което е най важно е точен.

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Дигитален на Citizen.....за 7 лв

Общи условия

Активация на акаунт