В какво слагате играчките?

  • 3 211
  • 74
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 605
Здравейте момичета, искам да попитам в какво слагате играчките на децата си? Нашите са навсякъде по къщата, направо... но обикалях по магазините, търсих нещо подходящо, кош или нещо такова, но нищо не намерих. А голям кашон нямам. Ще даде ли някое мамче съвет?

# 1
  • Мнения: 7 723
 
.....освен няколкото шкафа.....
имам и няколко коша за пране, които съм купила за тази цел....
от  магазин за дом. потреби Peace

# 2
  • Мнения: 603
в пластмасови кошове-от магазина за един лев съм купила два,но не стигат  ooooh!,другите са по секциите и в няколко шкафа

# 3
  • Мнения: 683
в пластмасови кошове-от магазина за един лев съм купила два,но не стигат  ooooh!,другите са по секциите и в няколко шкафа
... и в разни кесийки...  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 881
Имаме в хола нещо като етажерна секция /не знам как да я обясня/, половина е заета с играчки, бюрото на компютъра също е пълно, и една надуваема лодка, също запълнена с връх. Засега тези неща ни побират дребните съкровищата, но отделно се търкалят слон - люлка, количка за бебета, надуваема подводница /доста голяма/, 2 торби с конструктори....ще се изселваме скоро, за да освободим място Whistling

# 5
  • Мнения: 902
Може да си потърсиш някъде по магаzините подходящ кашон , да го облепиш с цветна хартия, картинки и прочие красоти и да го полzваш zа целта. Ние имаме една "ракла" от плат,  във формата на Ракла от рицарските времена, сгъваема, купихме я в тукашната ИКЕА. Ето таzи

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?top … rtNumber=30079407

Тя е хубава и с меки ръбове , понеже е от плат, но не zнам имате ли някъде иz БГ такова чудо...

# 6
  • Мнения: 1 881
Еееее, много е красива тази кутия, като ковчеже е. Ами ще чакаме "Икеа" да влезе в България, мисля, че 2007 г. ще имат магазин в София. Техни кошове съм виждала на снимки, изглеждащи като цветни мрежички, които висят по стените Laughing

# 7
  • Мнения: 8 917
В едни големи торби с цип - отвън са с картинки на Барби-та Peace и навсякъде по секцията Mr. Green

# 8
  • Мнения: 902
Еееее, много е красива тази кутия, като ковчеже е. Ами ще чакаме "Икеа" да влезе в България, мисля, че 2007 г. ще имат магазин в София. Техни кошове съм виждала на снимки, изглеждащи като цветни мрежички, които висят по стените Laughing

Такава имаме и ние, оранжева.. ама моя я полzва да си слага раzни джунджурии zа работата в нея.. тиксо,лепилца, и прочие..   Laughing

# 9
  • Мнения: 742
В един голяяяяяям кашон. И пак има на всякъде тя постоянно рамъква по нещо Whistling

# 10
  • Мнения: 4 629
Слагам ги в големи пласмасови контейнери - кошове за играчки

# 11
  • София
  • Мнения: 2 883
В кошарката за игра.
А подарих на братовчидка си от тези "къщички" като палатки, на под формата на кола  Peaceстрахотно е !Много е доволна

# 12
  • Мнения: 516
Половината играчки са ни в кошарата за игра, др. половина в един кош, който е за тази цел-мрежест. Но спасение няма обръща се коша и всичко е из хола и спалнята

# 13
  • Мнения: 5 362
В тези плетените кошове(от всичко за 1лев).Засега там ми е най-удобно да ги държа.

# 14
  • Мнения: 995
В кошове от магазин за един лев. Освен това в момента ползваме и бебешката ваничка, така и така заема място, поне да има предназначение Simple Smile

# 15
  • софия
  • Мнения: 495
В тези плетените кошове(от всичко за 1лев).Засега там ми е най-удобно да ги държа.
И аз така Peace

# 16
  • Мнения: 678
В тези плетените кошове(от всичко за 1лев).Засега там ми е най-удобно да ги държа.
newsm10

# 17
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Една част са в един шкаф на секцията, друга в един плетен кош, останалите в надуваемото басейнче, което купихме от морето.

# 18
  • Мнения: 5 026
В кош (като мрежа)-купила съм го от домашни потреби, има ги и в левчетата. В снимките ми в подписа го има сниман  Wink

# 19
  • Мнения: 4 621
В големи пликове, но повечето са разпръснати из цялата къща ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 381
В кошарата за игра.

# 21
  • Мнения: 397
И нашите играчки са събрани в кошарата му за игра. Peace

# 22
  • Мнения: 1 104
Ние нямаме още много играчки, но си спомням, че преди време у дома, когато аз и брат ми бяхме деца, имахме много играчки в найлонови торби и в един кош за пране. Майка опита да ги слага в кашон, но брат ми винаги сядаше в него и го деформираше.

# 23
  • Мнения: 35 948
големи пласмасови кошове - малко са скъпички, но са здрави и лесно се мушкат в шкафа

# 24
  • Русе
  • Мнения: 659
В кош за играчки

# 25
  • Мнения: 2 047
   В басеина й. Вечер ги събираме, сутрин си ги вади и през деня седи вътре.
Първо имахме един кош-мрежа от магазините за 1 лв., но беше висок и не беше удобно да си взема играчките и трябваше целия да го изсипвам, а така в басеина си вади само каквото й хареса  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 334
слагам ги в големи панери /пластмасови легени/.Два имаме за сега,но не стигат.

# 27
  • Мнения: 891
Половината са наредени по секцията в детската стая, другата половина са в най-обикновен голям кашон   Peace

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
В едни плетени мрежести кошове от магазин за 1 лев.

# 29
  • Мнения: 1 976
В един голям шарен кашон и кутийки. много обича да отваря кутийките и да разсипва всичко с гръм и трясък  Laughing! Има и един пластмасов панер, който също се обръща с голям кеф!

# 30
  • Мнения: 6 461
Пластмасов кош  (предлагат ги в магазините за домашни потреби)-3,60лв........... Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 059
Засега са в кош за пране

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
В кошарата й, а плюшените - в леглото й.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 605
Благодаря момичета, утре ще ходя да видя в левчетата и до домашни потреби. А това от ИКЕА е страшно, но...

# 34
  • Мнения: 2 242
в Практикер има страхотни кошове - големи, сгъваеми, на колелца, от шлиферен плат, бяха около 20лв. Има с формата на калинка, жираф, зебра ... ако искаш да кача снимка?

# 35
  • Мнения: 1 448
В един кош от тези мрежестите  Laughing Има бримки, тук там и скоро ще го обзаведа с нов  Hug Я дайте снимки на тези от Практикер да ги видим  Praynig

# 36
  • Мнения: 2 700
Когато беше малка - в пластмасов панер
Когато играчките станаха действително повече купих ракитен шкаф - отгоре с рафтове за куклите и плюшените играчки, отдолу с вратички - за всичко останало.

# 37
  • Мнения: 2 242
ето модела на калинката, забравих да кажа, че отгоре имат и цип
сгъването е на принципа на хармониката - на снимката се вижда единият обръч

Има и по-хубави модели, но първи свършват  Twisted Evil

# 38
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Плетен кош от ракита,много е удобен-изсипва и после пълним.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 605
в Практикер има страхотни кошове - големи, сгъваеми, на колелца, от шлиферен плат, бяха около 20лв. Има с формата на калинка, жираф, зебра ... ако искаш да кача снимка?
Леле стахотни са мерси!

# 40
  • Мнения: 295
В кошове от магазин за един лев.


И ние така. Има ги и в МЕТРО - по-качествени са, но за 1 лев може да ги сменяш често.

# 41
  • Мнения: 2 498
Ето в този кош зо играчки:

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 23:31 от valia77

# 42
  • на село
  • Мнения: 1 028
Имам два мрежести сгъваеми коша / от магазин за 1 лев/. Единият е за дрешките които са за пране, а другия за играчките. Има дръжки и е много удобен, когато го разнасям за да събирам играчките из къщата.

# 43
  • София
  • Мнения: 44 017
В една голяма торба с мечо пух на нея, в бебешкото корито, което вече не ползваме и зв една по-малка торба платнена с един крокодил (тя май е чувалче за количка, но нещо не я употребявам като такава,има цип отстрани и му е мн удобно да си бърка в нея.)

# 44
  • Мнения: 1 455
ето модела на калинката, забравих да кажа, че отгоре имат и цип
сгъването е на принципа на хармониката - на снимката се вижда единият обръч

Има и по-хубави модели, но първи свършват  Twisted Evil
  Тези съм ги веждала и в Комо.Има най различни и са много хубави.

# 45
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
В кашони и в два коша за дрехи от всичко за един лев.

# 46
  • Мнения: 1 209
Точно такъв е и нашия. Страхотни са и събират страшно много играчки, аз направо се изумих...


# 47
  • Мнения: 50
Ей и нашият кош е същият само,че е зебра Laughing

# 48
  • Мнения: 137
Аз ги събирам в един кашон

# 49
  • Мнения: 27
Взехме кашони с различни размери и ги облепихме със самозалепващо се фолио на самолетчета. Лесно е и става бързо. Беше ни кеф да направим сами нещо за бебка. Като и омръзнат играчките от единия кашон давам другия. Пък и самият кашон става чудесно за игра.

# 50
  • Мнения: 6 164

Засега в едно чувалче, виси му на леглото, но в Como продават като това, което е показала Veri4 и още 2 типа и ще му вземем от там!
Peace

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 239
в един пластмасов шкаф с чекмеджета и в кош Peace

# 52
  • Мнения: 3 478
Сега нямаме много, та ги държа в един плетен кош (малък), за по-нататък обаче сигурно един от тези големите за пране ще свърши добра работа.

# 53
  • Мнения: 2 956
В тези плетените кошове(от всичко за 1лев).Засега там ми е най-удобно да ги държа.
Peace и аз там...а многото плюшковци на 1 рафт на секцията

# 54
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имаме два коша за играчки, има ги в магазините за левче, по 1, 50 са, но винаги има разпръснати играчки по пода и секцията, колкото и да прибирам, Алекса само вади и вади. Има по 20 лева в Практикер едни под вид на животинка, много са идейни, ама все не ми остават 20 лв. точно за това...

# 55
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ето в този кош зо играчки:



ОТ КЪДЕ се сдоби с тази красота, да взема и аз да се сдобия с такава. Такъв в Практикер не съм виждала, щото гледам, че е на същия принцип.

# 56
  • Мнения: 1 259
В кош (като мрежа)-купила съм го от домашни потреби, има ги и в левчетата.
И аз в такъв кош.

# 57
  • Мнения: 2 952
В 2   големи коша за пране , купих ги  специално за играчките .....но то кога ли са събрани де....всичко е минирано у нас ......Коша е отворен и Саги сам си вади играчките и си ги връща ......удобен е за малко дете....

# 58
  • Мнения: 2 498
Ето в този кош зо играчки:



ОТ КЪДЕ се сдоби с тази красота, да взема и аз да се сдобия с такава. Такъв в Практикер не съм виждала, щото гледам, че е на същия принцип.
Поръчах го на моя позната от чужбина и тя ми го прати....

# 59
  • Мнения: 1 489
аз ги слагам в два кашона,които съм ги облепила с цветна хартия и отгоре целите в безцветно тиксо.
Ето:

# 60
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
В едни такива кошове като от мрежа, купувам си ги от магазин за 1 лев. Има малки и големи, и най-лазбични цветове.

# 61
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В едни такива кошове като от мрежа, купувам си ги от магазин за 1 лев. Има малки и големи, и най-разбични цветове.
Аз също ги слагам в такива кошове.

# 62
  • Мнения: 8 505
В тези плетените кошове(от всичко за 1лев).Засега там ми е най-удобно да ги държа.
И аз така Peace

И аз като вас.

# 63
  • София
  • Мнения: 44 017
Точно такъв е и нашия. Страхотни са и събират страшно много играчки, аз направо се изумих...





да има такива и в практикър и в бриколаж, даже и в билла съм виждала, но в била бяха едноцветни, с плосък капак..

# 64
  • Мнения: 11 607
Преди кашон, сега в мрежите от 1 лв.

# 65
  • Мнения: 2 849
В тези плетените кошове(от всичко за 1лев).Засега там ми е най-удобно да ги държа.
И аз така Peace
едната част в едната стая са в такъв кош ,другите в голяма жълта кутия за играчки .

# 66
  • Мнения: 1 186
Много интересна тема:
Ето го и нашият кош за играчки:
http://www.bgphoto.net/photos/20542/o633003963434843750.jpg
Ето го отново:
http://www.bgphoto.net/photos/20542/o633003963604062500.jpg

# 67
  • Мнения: 1 186
Точно такъв е и нашия. Страхотни са и събират страшно много играчки, аз направо се изумих...





да има такива и в практикър и в бриколаж, даже и в билла съм виждала, но в била бяха едноцветни, с плосък капак..
bubu_to-много ми харесва вашият кош,от къде се сдобихте със него Wink

# 68
  • Мнения: 1 209
IVKA&MIMI аз съм от София и нашия кош го взехме от Бриколаж, но знам че ги има и в Практикер. Имаше най-различни цветове и животни и струваше 20 лв.!!!

# 69
  • Мнения: 2 040
в нейния детски басейн .. така или иначе зимата не ни трябва ..  Laughing останалите са разделени в спалнята и хола и другата спалня .. май само в кухнята и тоалетната нямаме играчки  Laughing

# 70
  • Мнения: 1 186
IVKA&MIMI аз съм от София и нашия кош го взехме от Бриколаж, но знам че ги има и в Практикер. Имаше най-различни цветове и животни и струваше 20 лв.!!!
благодаря ти много за инфото  bouquet

# 71
  • Мнения: 3 360
Преди кашон, сега в мрежите от 1 лв.

Да и аз в тях намирам спасение WinkДобра работа вършат Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2 613
В плетените кошове от магазина за 1лв.,но голямата настоява да влиза вътре в коша и там да играе,така че сменям кошовете през месец.Днеска пак купих поредния...

# 73
  • Мнения: 1 209
В плетените кошове от магазина за 1лв.,но голямата настоява да влиза вътре в коша и там да играе,така че сменям кошовете през месец.Днеска пак купих поредния...

И аз преди да купя от големите кошове ползвах два такива по 1 лв., но страшно бързо ми се скъсаха... Много са нежни, явно трудно издържат на детския натиск...

# 74
  • Мнения: 3 456
В кош за играчки- мрежест - от магазините за 1 лв., но постоянно се късат и постоянно купуваме нови

Общи условия

Активация на акаунт