Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора

Вече съм в напреднала  preggo и се дразня моите близки като ми правят забележки от сорта че трябва да спирам да шофирам.Чуствам се добре в   car003 и не мисля така,при това доста внимавам.Има ли други момичета,като мен,или повечето се притесняват да  newsm01
Между другото сигурно и на бебето му харесва newsm30,че го возя,все рита Party
Цитирай

Плевен

Категорично не пречи! Аз също шофирах в напреднала бременност.

Между другото сигурно и на бебето му харесва newsm30,че го возя,все рита Party
Предполагам е така  Wink Моят син обожава да се вози.
Цитирай

Велико Търново

По никакъв начин едното не пречи на другото!!!
Цитирай

Не мен ми се налагаше да карам кола до последно, дори и след термина (родих 10 дни по-късно). Вярно, че карах на кратки разстояния, но все пак си карах. Иначе не е препоръчително, това го знам от лекар.
Цитирай

София

Изобщо не пречи - след като се чувстваш добре и нямаш никакви неудобста, не виждам какъв е проблема. На мен ми казваха същите неща, докато накрая лекарят, който ми следи бременността не каза, че след като корема не ми опира във волана няма проблем да си шофирам.
Цитирай

И аз шофирах до последно, единствено влизането и излизането от колата ми бяха проблем накрая, самото каране-не Peace
Цитирай

Според мен не пречи по никакъв начин, може да си караш докато се чувстваш добре.
Цитирай

И аз шофирах до последно, единствено влизането и излизането от колата ми бяха проблем накрая, самото каране-не Peace
Точно тогава и аз изпитвам дискомфорт Blush,приличам на слон Laughing
Цитирай

Бургас

На мен бременността не ми е пречила по никакъв начин.Шофирах си до последно.
Цитирай

София

Карах до 9 тия месец Peace
Цитирай

на една крачка от Пловдив

Аз също карах до последния ден, и на мен ми правиха забележки ама кой слуша аз без колата съм вързана. И сега щерка ми умира да се вози. Peace
Цитирай

и аз карах до последно,не съм се притеснявала ни най-малко,а забелешки от близките имаше,но кой да ги чуе Crazy.Малката много обича да се вози.
Цитирай
Щом се чувстваш добре зад волана няма причина да се отказваш от шофирането.Аз шофирах до последно и дори сама се закарах до болницата за да родя  Wink(разбира се, нямах още родилни болки).Единственото нещо е да гледаш да си спокойна и внимателна.Иначе и нашето мишле много обича да се вози.Късмет и леко раждане!
Цитирай

София

А пък при мен към осмия месец ми се забавиха реакциите.... В смисъл, че виждам , че си от Габрово, а в София това си е доста важно, защото движението е  #Crazy и аз сама си реших да не рискувам. Така че в деветия бях навигатор (не спирах да давам акъл как се кара)  Laughing
Цитирай

София

А пък при мен към осмия месец ми се забавиха реакциите.... В смисъл, че виждам , че си от Габрово, а в София това си е доста важно, защото движението е  #Crazy и аз сама си реших да не рискувам. Така че в деветия бях навигатор (не спирах да давам акъл как се кара)  Laughing

newsm10
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора