Кога ги качихте на ски

  • 1 638
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Задала се е зима, която май ще е доста снежна  Grinning за радост на планинарите , та ви питам сега, момичета, кога за първи път качихте децата си на ски и започнахте да ги учите да карат newsm78

# 1
  • Мнения: 1 937
Голямата от 4 г.
Справя се добре, тази година си мисля за ски училище.

Малката - сега на 4 няма никакъв ентусиазъм.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 685
Синът ми се качи за първи път на ски на 7 години със ски училище!

# 3
  • софия
  • Мнения: 555
големия на 3, а ти дребните .... като проходят Simple Smile

# 4
  • Мнения: 11 003
Най-добре щом проходят Simple SmileSimple Smile

# 5
  • Мнения: 352
Качихме го на 2 год. и половина Simple Smile В интерес на истината се справяше по добре нея зима отколкото на 3г. и половина Simple Smile Сега се надявам да е най-добре!  Peace Party
С малката ще изчакаме поне догодина  - сега е на 1г и 5 месеца! Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
за огромно мое съжаление децата ми не карат ски. виктория имаше някакви безрезултатни опит в ски училище още преди първи клас. после й наех учител за един ден, докато аз карах наоколо, но човекът успя да я отблъсне от този спорт. надявам се да не е завинаги.

ама много скъп стана този спорт, беее!

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 336
щерката за първи път кара ски на 3 години и половина. Много бързо се научи и беше страшно доволна.

# 8
  • София
  • Мнения: 551
Големия на 4г,а за малкия има още време.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 530
На 8м. се качи за първи път в самар на гърба на баща си. Така се движеше и през следващия сезон, а миналата година му купихме първия ски екип. Така че на 2г и 8м вече ходеше със ски обувки и отвреме на време се пързаляше, но без удоволствие. Тази зима ще го пратя на ски училище, та се надявам да му хареса.

# 10
  • Мнения: 5 622

 Темата доста ме вълнува. Синът ми ще е на 2.6 г. когато отидем на ски тази година. Ще ми се да го кача на ски вече, но мъжът ми казва, че бил малък още, за да осъзнава, че ще има учител(ски учител), който да му показва и, че Габ трябва да го слуша и да изпълнява.  Thinking

Искам да питам- колко часа му трябват на едно дете да прекара с учителя си за да схване основното в ските?(след това ние ще си го поемем), но минимум колко часа биха му били достатъчни?  Thinking И какви са цените горе-долу на ски учителите на час.

# 11
  • Мнения: 155

 Темата доста ме вълнува. Синът ми ще е на 2.6 г. когато отидем на ски тази година. Ще ми се да го кача на ски вече, но мъжът ми казва, че бил малък още, за да осъзнава, че ще има учител(ски учител), който да му показва и, че Габ трябва да го слуша и да изпълнява.  Thinking

Искам да питам- колко часа му трябват на едно дете да прекара с учителя си за да схване основното в ските?(след това ние ще си го поемем), но минимум колко часа биха му били достатъчни?  Thinking И какви са цените горе-долу на ски учителите на час.



И идея си нямам, затова пуснах темата. На нас ще ние за пръв път, а сме почти на 4 вече и си мисля, че няма да е рано, но знае ли човек? На същата възраст моя приятелка качи детето си на ски, но само до там. То дори не се и опитвало да ги кара, а само си стояло, което малко обезсмисля цялото занятие при положение, че до следващата година ще забрави всичко. Но пък си е и до дете. Ще видим  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 401
Моя младеж се качи на 4.

# 13
  • светлата страна на Луната
  • Мнения: 67
Ние сме още малки, но с нетърпение очакваме снега, за да отидем на ски!  Simple SmileВ тати задължително ще "пробва" ските! А само да проходим, ските ни зоват! newsm44 Целувки на бебоците!

# 14
  • Мнения: 1 069
И двамата се качиха, когато бяха ІІгр в детската градина със ски у-ще на Мачирски спорт. Ходеха два месеца подред по 5 дена, като се прибират след обяд. Много им харесва и от тогава не са пропускали сезон, но за сега само със ски-учител. Смятам, че е много полезно да знаят да карат ски, защото това е спорт, който дава много емоции и е голям кеф.
 Не искам да се каня много, но тази зима искам да се качиме семейно.
  Друг е проблема с отпуските, съчетани с ваканции, защото събота и неделя на Витоша е такава навалица, че деня ти минава по висене на опашки.

Общи условия

Активация на акаунт