Прибра ли се напълно корема ви след секцио ?

  • 2 516
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
Моят също не се е прибрал напълно, но и аз направих грешката, по време на кърменето качих кг (влязох да раждам 66 кг, след една година кърмене спрях на 72 кг). За 5 месеца сега съм 58 кг и като съм права не ми личи, че съм раждала, но все пак си имам малко коремче, но продължава да се свива. Да видим след като сваля още 5 кг какво ще стане. Simple Smile Успешно раждане!

# 16
  • Мнения: 959
да,още на 6 месец

# 17
  • в центъра
  • Мнения: 445
И моя почти се е прибрал (не го очаквах, все пак родих на 36 и кожата не е толкова еластична), но действително е до човек, имам приятелка, която роди 6 месеца преди мен и още си има бая корем #Crazy

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Моят се прибра към 8я месец,но аз тогава започнах да отслабвам по-осезателно.Нищо не съм правила,но килцата са свалени,че и отгоре.

# 19
  • Мнения: 2 978
Не стига, че се прибра, ами е в минус в момента Sad Laughing

# 20
  • Мнения: 8 917
Прибирането на корема зависи от човека, а не от това по какъв начин ще родиш Peace

# 21
  • Мнения: 3 069
Още не се е прибрал напълно но това няма връзка със секциото.И нормално да родиш пак може да не се прибере бързо.Всичко е индивидуално.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И моят още не се е прибрал.Предполагам,че е от значение колко килограма си качила.

# 23
забременях 64 кг, преди раждането бях 77 кг, сега 5 месеца след раждането съм 62, но си имам корем все още. и се чудя дали мога да почна с коремни преси вече. все пак секциото си е коремна операция. но предполагам, че е минало достатъчно време и мога да почна с упражнения. корема някак ще се прибере, но стриите едва ли......

# 24
  • Мнения: 1 209
Моят се прибра веднага след раждането, изписаха ме с плосък корем. А сега даже мога да се похваля с по-малки килограми от преди бременеенето....

# 25
  • Мнения: 4 621
Да, моят се прибра напълно след 2 месеца Hug

# 26
  • Мнения: 1 059
Да напълно се прибра

# 27
  • Мнения: 1 555
ПРибра се някъде след 6 месец, но трябва да се отбележи, че качих над 30 кг по време на бременността ! Аз започнах да правя коремни преси малко на своя глава доста раничко някъде 1 м след операцията, но определено фактът че нямах капка време да ям ускори отслабването ми! Не се притеснява за такива неща всичко ще си дойде на място !

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да.
Около 2-3 месеца след раждането.
Упражнения не съм правила.

# 29
Да напълно се прибра
На втората седмица вече имах плоско коремче. Не съм правила никакви упражнения или диети, дори обратното пиех по 2,3 литра боза за кърмата Laughing, което обаче не предизвика очакваният резултат Sad

Общи условия

Активация на акаунт