shoping

  • 1 137
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
здравейте
искам да споделя с вас че попаднах на сайта на Виктория сикрет и си харесах ботуши за 95 долара което прави около 160 лева а тук /в София/ ми продават турски ботуши за 200-300 лева
може ли някой да ми помогне как точно да си поръчам някой неща от този сайт че малко ми е трудно с английския http://www2.victoriassecret.com/category/
предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 1 167
https://www.victoriassecret.com/commerce/application?namespace=u … ;event=link.login

How can I pay my Victoria’s Secret AngelSM Credit Card bill online?
You may pay your Victoria’s Secret AngelSM credit card bill online at www.vsangelcard.com. You may also make a payment by phone, 1.800.695.1526 Monday through Saturday, 8:00am - 9:00pm EST.

Не знам дали ще разбереш това което ти пращама, но аз съм абонирана за списанието и го получавам всеки месец. Там в средата му има две страници на които има бланка за поръчка на искания от тебе артикул. Преди всичко трябва да знаеш, че понеже си в BG трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да имаш КРЕДИТНА КАРТА, а не ДЕБИТНА с която да можеш да плащаш.

# 2
  • Мнения: 1 043
Е ДА НО НАВСЯКАДЕ ПОЧТИ ИСКА ЗИП КОД - А НИЕ СМЕ ВСЕ ПАК ОТ БГ Sad

# 3
  • Мнения: 1 708
Е ДА НО НАВСЯКАДЕ ПОЧТИ ИСКА ЗИП КОД - А НИЕ СМЕ ВСЕ ПАК ОТ БГ Sad


Еми да ЗИП кода е пощенския код.Има България.
Аз се регистрирах,сложих два пуловера в кошницата и ми изчисли че ще дойдат за един месец  и такса доставка е 20$!
Още не съм поръчала! newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 227
Това, че доставката е 20$ дали е сигурно? Ако е така си заслужава, но ми се струва нереално малка сума. А иначе и аз съм фен на тази марка и ако се решиш да поръчаш on-line  пиши какво е станало.

# 5
  • Мнения: 1 708
Това, че доставката е 20$ дали е сигурно? Ако е така си заслужава, но ми се струва нереално малка сума. А иначе и аз съм фен на тази марка и ако се решиш да поръчаш on-line  пиши какво е станало.



Доставката се изчислява според нещата които си поръчаш(колко са обемни и колко тежат).За двата пуловера е 20$,като прибавих един панталон стана 30$ и така.

# 6
  • Мнения: 113
И мен много неща ме кефят в този сайт от доста време го знам  Wink, но в един друг форум някой беше казал, че нещата на живо не изглеждат точно същите, номерацията не отговаря т.е. по-големи са от нашите дрехи. Confused Доста неща ме съблазняват но не знам ако поръчам след това да не съжалявам.... Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 339
Супер сайтче. За първи път попадам на него. Дано някой да е пазарувал от него и да сподели мнение, дали е сигурно. И дали случайно може да се използва кредитна карта Euroline
Ще очаквам с нетърпение отговорите ви  Praynig

# 8
  • Мнения: 242
А мислите ли че можем да се организираме и да си направим една групова поръчка, за да спестим големия транспортен разход?

# 9
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз пазарувам от ВС (но само бельо). Да, безопасно е.

Доколкото знам, до скоро не правеха доставки извън територията на Щатите. Сега видях ето тази таблица:

International Standard Delivery
 
Order usually arrives within 14-21 business days (for in-stock items only) after the shipping date.
 
MERCHANDISE SUBTOTAL VIA SURFACE
0.00  -     75.00                19.95
75.01  -   125.00              25.95
125.01  -   175.00            30.95
175.01  -   250.00            38.95
250.01  -   350.00            48.95
350.01  -   500.00            55.95
500.01  -   650.00            65.95
650.01  -   800.00            80.95
800.01  - 1000.00            90.95
Over $1000.00               101.95
 

# 10
  • Мнения: 13 512
здравейте
искам да споделя с вас че попаднах на сайта на Виктория сикрет и си харесах ботуши за 95 долара което прави около 160 лева а тук /в София/ ми продават турски ботуши за 200-300 лева

ПоправИ си заглавието на shopping, ако обичаш Wink
Малко извън темата, но и в Щатите турските отуши са 2 пъти по-скъпи от ВС.
И дали случайно може да се използва кредитна карта Euroline
Euroline не е международна кредитна карта, следователно- не можеш.

# 11
  • Мнения: 1 216

Това, че са на Виктория Сикретс, не значи, че са супер качество. Не се заблуждавай!  Peace
Типичната каталожна търговийка, но с известни модели- има и ботуши под 50.

# 12
  • Мнения: 2 257
номерацията не отговаря т.е. по-големи са от нашите дрехи. Confused

Ако си поръчваш дрешки и си дребничка, не си поръчвай M или S, а XS или XXS, защото M и S понякога са направо торби, огромни просто....Понякога пък са точно по мярка. Абе внимателно с дрешките, че от Бг ще е много сложно да ги връщате.
Иначе съм със смесени чувства към тази фирма, ако и да съм им клиент отдавна...Някои неща са ок, други не си заслужават чак толкова. Виж мадамите, дето размятат краци по рекламите, са номер 1.  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 786
Ако са само транспортните разходи, наистина си заслужава. Обаче не съм сигурна дали няма да искат мито тука. Някой ако знае да каже дали се обмитява поръчката.

# 14
  • Мнения: 2 952
http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … OT&rfnbr=2831


Ето тези ми харесват............Няма ли в БГ от къде да си вземете на В Сикрет? newsm78 Изобщо?

Общи условия

Активация на акаунт