Козметиката на "Д-р Шелер"

  • 8 756
  • 15
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Поблазнена от естествените й съставки, изоставих обичайния си крем и си купих крем за нормална кожа с портокал и не знам какво си. (Изхвърлила съм го, затова не мога да напиша на немски нито Доктора, нито името на крема). Отначало ми се стори съвсем нормален, макар и с гадничка миризма, но тя бързо изветрява. Rolling Eyes
За две-три седмици ползване, обаче, започнаха проблемите. Искам да отбележа, че аз винаги съм имала чиста кожа (дори в тийн годините) и една пъпка за мен е събитие. Започнах бавно и полека да се изприщвам. Първо реших, че е от слънцето. После - от морето, после - от не знам какво. Накрая се сдобих (за пръв път в живота си) с нещо като акне.  SickНа моята преклонна възраст.  Laughing
Най-после стоплих, че това може да е само от крема. Изхвърлих го и буквално за два дни лицето ми взе да се оправя, след седмица си беше добре. Rolling Eyes
Добре, ама имах и балсам за устни. Със синя опаковка, с не знам какви минерали. Устните ми започнаха да се белят. Аз мажа - те се белят. Аз мажа - още по-лошо. Да казвам ли, че досега такъв проблем не съм имала. Така се разраниха, че ме боляха.
Е, вчера хвърлих и балсама. За един ден, о, чудо, оправих се.
Знам, че всеки реагира различно на козметика, но досега никога, ама никога не ми се беше случвало да имам проблеми...

# 1
  • Мнения: 8 452
Ужас.Ти ми разби всичките надежди в тая козметика.Мислех да си вземам един околоочен крем от нея.Сега лека полека почвам да се чудя.Само тая "снимка" на аватара да не е резултат от Шелер ,защото тогава съвсем ме отказа. Joy  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 3 328
Ако става дума за козметиката на "Апотеке Шелер", аз също ползвам от няколко дни дневния крем за чувствителна кожа - с зелен чай и минерали, и засега съм доволна - кожата ми се избистри, кремчето попива бързо и не оставя лицето мазнеещо. Има и защитен фактор, макар и само 10.
Ще докладвам пак след няколко дни, надявам се - добри впечатления.

# 3
  • Мнения: 5 647
Явно не ти понася някоя от съставките му, или не си улучила точния крем за кожата ти.

# 4
  • Мнения: 5 598
Първо си помислих, че може да е остарял крема, но пък те не са чак толкова скъпи. Възможно е да си направила алергична реакция към някоя съставка.

# 5
  • Мнения: 574
Ако става дума за козметиката на "Апотеке Шелер", аз също ползвам от няколко дни дневния крем за чувствителна кожа - с зелен чай и минерали
Майка ми ползва цялата серия от около 4 години,до сега не само не е имала оплаквения но я боготвори,вероятно е до кожа или пък си получила някаква алерг. реакция,но добре че си се отървала на време!

# 6
  • Мнения: 9 065
Като цяло добри отзиви има за марката, но вероятно не ти понася нещо от съставките.
Мини си на старото и изпитанкото Peace
Аз не обичам много да сменям марки, именно защото ме е страх дали ще ми понесе ooooh!

# 7
  • Мнения: 5 539
Рано или късно, всеки се оказва алергичен към нещо Wink
От 2 месеца ползвам дневния крем на Апотекер Шелер с морков и портокал и естествен УВ-фактор 10, и съм много доволна. Смея да кажа, че този крем направо си е попадение за мен. Направо забравям, че имам кожа - нито ми опъва, нито ми мазнее, както преди с други продукти.
В крайна сметка всичко опира до индивидуална поносимост Peace

# 8
  • Мнения: 101
И аз съм много доволна от крем за околоочен контур със зърнастец.Имам доста чувствителна кожа в тази зона и много козметични продукти не ми понася.Обаче този крем един от добрите попадения за мен Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 18:48 от поня

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Юле, и аз изобщо не харесвам нещата им, ама изобщо.
Важното е, че си открила проблема и сега пак се радваш на хубава кожа, даже мен ако питаш, ти е станала още по-хубава от преди, изглеждаш много свежо  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 076
Имам два крема на Шелер-нощен за чувствителна кожа,и дневен,за суха кожа.И двата ми понасят добре,не съм имала проблеми.Първия го ползвам от 2 месеца,втория от 1 седмица.Чудя се дали да си взема и околоочен,или и обикновеният върши работа newsm78

# 11
  • Мнения: 436
От много време ползвам продуктите на тази фирма и съм нямала проблеми. Не само кремовете но и почистващи неща, розова вода също редовно, вода от грейпфрут, балсами.
 
Може би наистина някоя от съставките не ти понася, много е вероятно. Да са били с изтекъл срок на годност и тогава може да се получи така.
 
В всеки случай щом не ти понасят не опитвай повече.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 753
Поблазнена от естествените й съставки, изоставих обичайния си крем и си купих крем за нормална кожа с портокал и не знам какво си. (Изхвърлила съм го, затова не мога да напиша на немски нито Доктора, нито името на крема). Отначало ми се стори съвсем нормален, макар и с гадничка миризма, но тя бързо изветрява. Rolling Eyes
За две-три седмици ползване, обаче, започнаха проблемите. Искам да отбележа, че аз винаги съм имала чиста кожа (дори в тийн годините) и една пъпка за мен е събитие. Започнах бавно и полека да се изприщвам. Първо реших, че е от слънцето. После - от морето, после - от не знам какво. Накрая се сдобих (за пръв път в живота си) с нещо като акне.  SickНа моята преклонна възраст.  Laughing
Най-после стоплих, че това може да е само от крема. Изхвърлих го и буквално за два дни лицето ми взе да се оправя, след седмица си беше добре. Rolling Eyes


Абсолютно същия случай.  Thinking  Смених си крема с такъв на Шелер за суха кожа със зрънчец. След седмица и нещо ми се появиха червени пъпки като акне на челото,а никога не съм имала. От няколко дена спрях да го ползвам и започнаха да се заличават. И аз не вярвах да е от крема - мислех,че е от прах, защото в къщи правим ремонт,но е факт,че съм много по-добре,откакто не го ползвам.  Whistling

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз реших, че вероятно към нещо съм алергична.  Rolling Eyes
Но пък след балсама за устни вече съвсем се отказах от тази марка. Rolling Eyes
П.П. Вярно, че беше "Апотекер Шелер", на мен все ми се върти "Доктор Йоткер" и даже така тръгнах да пиша темата. Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 372
П.П. Вярно, че беше "Апотекер Шелер", на мен все ми се върти "Доктор Йоткер" и даже така тръгнах да пиша темата. Joy Joy Joy

 hahaha

Не съм ползвала тази козметика (особено на д-р Йоткер Grinning), но май няма и да я опитам скоро след тези отзиви, защото и моята кожа е нещо капризна...

Общи условия

Активация на акаунт