Мнения за Изопринозин?

  • 70 098
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Освен това ми каза, че действа най-добре, когато се започне по време на такава инфекция. При мен засега има ефект.
И аз го започнах докато сина ми беше болен и вече пие втория месец от схемата. От другата седмица се връща пак на ясла и тогава ще проверим реално ефекта.  Praynig

gergandi,     bouquet

# 16
  • Мнения: 3 146
Стискам палци да има ефектл, че зная колко е ужасно да е болно малкото същество  Sad

# 17
  • Мнения: 8 585
Не се дават, или предписват на деца, подобни неща.
Не работят, нямат ефект и всъщност едва ли някой знае как, върху какво действат, и каква вреда могат да предизвикат.

# 18
  • Мнения: 957
http://www.life-extension-drugs.com/isoprinosine.html   за тези които разбират английски.

Аз не бих давала за щяло и нещяло лекарство, което се предписва на болни от спин, рак и на пациенти който са преминали през хемотерапия или са били облъчвани с радиация. В статията има едно изречение, което ме кара да се зачудя защо лекарите предписват изопринозин на малки деца -> Isoprinosine is an immunoenhancing agent in aged humans. Ама какво се чудя, те лекарите толкова отварят книга, какво остава да четат медицински статии на чужд език!

Общи условия

Активация на акаунт