Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора
Здравейте искам да попитам имам едни болки все едно ще ми идва мензиса и преди ги имах но сега са по силни бременна съм в 35г.с,вчера като бях легнала на лявата стана усетих едни като газове и преминаваха от корема към влагалището и самото влагалище ме болеше ,има ли си някоя на представа на какво се дължи това Rolling Eyes

« Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 09:52 от Reza »
Цитирай

под голямата лоза

дължи се на това, че скоро ще раждаш.Не се притеснявай- няма да е днес.
Най- вероятно бебето ти се смъква надолу, проправя си път, таза те се разширава. Успех! 
Цитирай

Олелееееееее newsm78,и при мен се появява нещо такова
само че с леки бодежи,малко ме е страх #Crazy
Цитирай

София

Аз също имах такива болки в края на бременността. Обясниха ми, че са вид контракции и се появяват известно време преди раждането Hug
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

и аз имам бодежи и все едно ще ми идва,на какво ли се дължи newsm78 и аз съм в 35г.с
Цитирай

Добрич

Ами най - вероятно подготвителни контракции, бебето и тялото ти се подготвят за предстоящото раждане.
Цитирай

Шумен

Ох и аз имам същите-само че придружени и с леки болки в кръста-ранооооо е ощеее  Smile
Цитирай

Димитровград

Подготвително контракции.Питайте докторите,може да ви поизпишат нещо за пиене-Магнерот и т.н.
Цитирай

Стара Загора

Да нормално е,не се тревожи, при мен болката идваше от многото натоварване на таза,бебчето вече е порастнало и напомня за себе си с все още скромните си килограми.  Peace
Цитирай

Германия

И аz бях така, момичета.. Това са тия подготвителни контракции както вече ви обясниха по горе бебенцето се смъква все по ниско като подготовка zа раждането.МОже да питате докито zа сигурност, но няма страшно...
Цитирай

Мисля ,че това са подготвителни контракции.
Цитирай

в страната на чудесата

I pri men e taka.Ot edna sedmica imam wseki den  kato leki menstrualni bolki..Maj nqma da do4akam termina mi dekemwri.. Cool
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Vessito и аз си мисля че няма да дочака  декември до термина си,даже моита приятелка ме базика днес сигорно ще родиш по рано,пък днес най ме боли ту през 10 минути ту през 30 или 40 минути дано само дане се засилят тея гадни болки .

Цитирай

Старата столица

Мисля ,че това са подготвителни контракции.
И аз съм на същото мнение.Питай и гинеколога си за по-голямо успокоение.
Цитирай

Плевен

дължи се на това, че скоро ще раждаш.Не се притеснявай- няма да е днес.
Най- вероятно бебето ти се смъква надолу, проправя си път, таза те се разширава. Успех! 
Подготвителни контракции. Консултирай се с наблюдаващия те лекар!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора