Едно въпросче (35г.с - болки)

  • 2 146
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 488
Да подготвителни са и при мен беше така.Споко няма място за паника може да си продължат седмици после да спрат и така до раждането.Успех  thumbsup

# 16
  • Мнения: 1 768
Vessito и аз си мисля че няма да дочака  декември до термина си,даже моита приятелка ме базика днес сигорно ще родиш по рано,пък днес най ме боли ту през 10 минути ту през 30 или 40 минути дано само дане се засилят тея гадни болки .




Колежке,дано устискаме поне о6е 2 седмици.. Praynig Grinning

# 17
  • Мнения: 1 243
vessito а дано,кат гледам аз май няма да остискам до декември месец,преди малко имах страхотна болка която ме държа 15 минути и се обаждах на докито тя каза да пия 2 магнерича и в 12 часа пак да пия 2 магнерича и ако продължават болките да потеглям към болницата,много ме е страх Sad

# 18
  • Мнения: 1 768
Биса,мене цял ден ме стяга не6о долу,но не е толкова силно..А все едно,4е след 3 дена 6е ми дойде.. SadМоже и при мене да не трая дълго..дано до4ака поне до понеделника,4е 4ак тогава лекарката ми 6е си дойде от по4ивка.. Praynig
Дори ме боли между краката,кокалите там долу..Не можах най да го обясня ама...Ти има6 ли там доли на триъгълника и под него болки?

# 19
  • Мнения: 1 243
да имам болки и самото влагалище ме боли все едно някой ме разпъва отвътре усещам едни такива бодежи,дано да нямам повече болки че иначе трябва да ходя в болницата  Cry

# 20
  • Мнения: 1 768
да имам болки и самото влагалище ме боли все едно някой ме разпъва отвътре усещам едни такива бодежи,дано да нямам повече болки че иначе трябва да ходя в болницата  Cry

Ако има6 вана,напълни си я и влеz вътре 6е те отпусне..Ако са фал6иви контракции 6е е иЗ4еzнат,а ако са истинските контракции 6е се увели4ат..Така 6е раzбере6..

# 21
  • Мнения: 1 183
Здравейте и от мен момичета,аз също да се включа по въпроса,днес ми се появиха такива менструални болки ниско долу и се чудя  newsm78 дали това са контракции или не?Още ми е много рано да раждам,но незнам както казват момичетата тия предварителни контракции могат да продължат повече от месец,също при ставане или при лягане ме боли тая кост отдолу или е мускул незнам.

# 22
  • София
  • Мнения: 721
Мацки, най-нормални са тези усещания. Болка в срамната кост, придърпвания, бодежи, леки менструални болки - просто сме на финалната права, но не означава, че е започнало раждане. Може така да си караме един месец още Whistling

# 23
  • Мнения: 1 243
pontes леки менструални болки да ама тая дето аз я имах цели 15-20 минути хич не беше лека и нормална болка,пак почва да ме боли ,то има месец но не се знае бебето кога ще реши да излезе,не всяка ражда точно на термина все пак при всяка е различно.

# 24
  • Мнения: 22
Здравейте, аз съм в 36 г.с. и имам такива болки вече един месец. Не се притеснявайте в края на бременността това е нещо нормално. За втори път ми е и от опит знам, че родовите контракций не траят повече от две минути и са на равни интервали. Що се касае до болките от долу в областта на срамтата кост и мен сега ме боли много силно може би от две седмици. Все едно че някой ме разпъв. Но мисля,че това е нормално защото бебчо си проправя път.

Желая ви успешно раждане!

Общи условия

Активация на акаунт