Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София, Гео Милев

Детето ми има Т - варира между 37.5 - 38.0 градуса, със съвсем малко кашлица - 3 - 4 пъти на ден, малко кихане и това е. Сополи почти не, само леко запушен нос и то докато спи. Та въпроса ми е - има ли вариант това да е някакъв вид настинка - предимно Т, без други силно изявени симптоми, че се притеснявам от тази Т.
Цитирай

Велико Търново

Аз,веднага бих го завела на лекар Peace!Дано да да не е някакъв вирус. Praynig
Цитирай

Детето ми има Т - варира между 37.5 - 38.0 градуса, със съвсем малко кашлица - 3 - 4 пъти на ден, малко кихане и това е. Сополи почти не, само леко запушен нос и то докато спи. Та въпроса ми е - има ли вариант това да е някакъв вид настинка - предимно Т, без други силно изявени симптоми, че се притеснявам от тази Т.
Може и да е, може да е от гърло!?! Но трябва да го прегледа лекар! Peace
Цитирай

в гората

Отпушвай носа..кашля, защото като легне и му пречи да диша.

Води го на лекар..при нас от сополи премина във възпалено ухо...защото "само" леко кашляше докато спи..ама аз като съм патка Blush ooooh!

Всичко почва от носа
Цитирай

София

По-скоро е вирус,не избързвай да даваш нищо противотемпературно ако детето е жизнено и не я вдига над 38,дори38,5 така по бързо ще се пребори с вируса ,но за по сигурно го заведи на лекар.Успех в борбата с вирусите
Цитирай

гр.София-Красна поляна

Щом вдига Т значи има нещо,заведи го на лекар. Peace
Цитирай

и аз ти препоръчвам непременно консултация с лекар.Може да не е нещо притеснително,но все пак е необходимо да го прегледа лекар,защото от нищо може да стане нещо!
Бързо оздравяване!
Цитирай

София

Аз,веднага бих го завела на лекар Peace!Дано да да не е някакъв вирус. Praynig
Peace
Цитирай

Плевен

До като го заведеш на лекар пробвай да отпушиш нослето-със Стеримар или физиологичен разтвор-може от това да кашля. И подкрепям останалите-консултация с лекар!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.