Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

sofia

Здравейте,
може ли някой да ми помогне с повечи инфо за проф.Едрев от Транспортна болница.
Кога приема, дали работи с касата и дали си записваш предварително час?
Ако някой има и тел за връзка.
Ще съм много благодарна на всички за инфото.
Цитирай

София-Троян

Водих сина си на преглед при него.Нямах телефон и отидох направо в УНГклиниката на Транспортна болница.Там на информацията питах къде е кабинета на професора и казах че искам да взема час.Жената ми каза ,че щом е само за час направо да чукна в кабинета и да си запиша.Така и направих,казаха ми в кой ден е свободен доктора и ти дават номерче,а не час.Ние бяхме номер 26 и аз попитах към колко часа горе-долу да дойда,защото той приема от 13.30 и да не чакаме толкова време с малкия отидохме към 16 часа,почакахме половин час,извикаха нашия номер и ни прегледаха.Това е,дано да съм ти била полезна.За частен кабинет разпитвах,но не можах да разбера нищо,не съм сигурна обаче дали приема с талони,защото ние си платихме 20лв,а час може да ти вземе и някой друг,не се налага да ходиш лично.Успех!
Цитирай

Sofia

Какъв точно специалист е професора?
Цитирай

в семейството

На мойта щерка и махнахме третата сливица в транспортна болница, но при Василев/като специалист е след Едрев/.Прегледите ги правихме, като отидем и чакаме.Като минат оперираните, за да им се сменят превръзките и да се прегледат влизахме и ние.Преглежда ни няколко пъти, докато реши да ни я махне. До тук не ни трябваше никакво направление, защото не преглеждат с направление. Но за операцията личната ни даде направление.Назначиха ни дата и трябваше данаправим изследвания, а след консултацията, която задължително се прави с анестезиолог/големи сладури са/ се наложи да направим и за алергии.
Отидохме в деня за операцията и ни качиха в стаята. После взеха щерката и ми я върнаха след около 45-50мин. Много съм доволна от отношението на персонала.
Ако искаш по-големи подробности ми пиши.

Какъв точно специалист е професора?

Уши, нос, гърло
Цитирай

София-Троян

Извинявам се за отклонението от темата,но за д-р Василев,който е завеждащ на УНГклиниката ли става въпрос? Интересува ме ,защото другата седмица той ще маха трите сливици на детето ми...много ми е притеснено и така ми стана приятно като ти прочетох постинга...дано да е същия лекар,защото имало и още един д-р Василев...
Цитирай

Sofia

Фоти, благодаря.
Цитирай

в семейството

Ами сигурно за същия д-р Василев, защото знам, че той е след Едрев.
Доволна съм от целия персонал - чистачка, сестра, анестезиолог и опериарщия д-р Василев.Дъщеря ми въобще не разбра, че отива да и махнат сливицата. Операционната е на друг етаж.Първоначално им капват някакви капчици (в нослето мисля че беше). И докато се събличаме и отидем до стаята те вече започват леко да я омайват и стават едни такива спокойнички. Дойде сестрата и я взе и почна да и говори, че ще и покаже пеперудки, телевизорчета и тя си върви и даже не се обърна.
След операцията я докараха с количка ,много внимателно си я сложиха на леглото и ми обясни, как може да се чувства и какво може да направи докато излиза от упойка. По- късничко мина и анестезиолога. Видя как е поговори си с нея. Малко я болеше след операцията, но до следващия ден и мина(все пак беше ни махната само третата сливица). Изписаха ни към 14,30ч.
В стаята бяхме с друго детенце с операция на ушето. Те вече бяха оперирани и трябваше нещо да им махат, но и майката и детето също бяха очаровани.
Децата явно въобще не са стресирани. Hug
Така, че спокойно telerika, всичко ще е наред   Peace
ИЗВИНЯВАМ  , се че стана толкова дълго  Tired, но ми се струва, че на всеки на който му предстои такова нещо иска да знае подробности.
Цитирай

Sofia

Дайте някакви телефони за проф. Едрев.
Дъщеря ми е с отит и ако не изтече ексудата ще и правят парацинтеза.
Цитирай

Дайте някакви телефони за проф. Едрев.
/quote]
Моля,ако някой знае,нека пише! Praynig
Цитирай

Като ученичка мен ме е оперирал проф.Едрев - даже две операции имам.
Ще потърся телефон, но не съм сигурна че го пазя още, а и дори да го пазя незнам дали ще е актуален, все пак моите операции бяха преди 10години.
Цитирай
Здравейте,
Още веднъж сърдечни благодаря на всички, които си отнехте от времето и ми писахте, може би нямате представа колко ми бяхте полезни и само факта, че ми отговаряхте за мен беше подкрепа от Вас - напълно непознати, но изстрадали родители. А аз съм временно без съпруга си, който е на гурбет.
Не  веднъж вече Ви досаждам със проблемите на моя син - Александър на 7 години навършени, от Русе сме. Диагноза : "Серозен отит" - трябва да му постави вентил.макарички, за да изтече течността събрана зад тъпанчевата мембрана иначе ще оглушее и трябва да се махне 3-та му сливица след преглед при проф.Едрев на 10.05.2007. Октомври ще лекуваме алергия.Операцията е насрочена за 05.06.07, но на 04.06.07 - 12 ч. имаме преглед с анестезиолог и детски педиатър. До тогава проф.Едрев му предписа само по 1/2 таблетка дневно - Ксизал (До сега русенските доктори му изписваха все х 1 тбл./дневно, но проф. ми каза, че е много за синът ми и ако продължавам така, ще напълнее още.)Никакви други капки за нос или спрей да не му слагам.Но трябва ли да карам детето да стиска нослето и да надува, за да се продухват евстахиевите тръби-както го караха русенските док.Това не ми каза проф.Едрев.Тази вечер Алекс  ми каза, че за секунда усетил болка в дясното уше, но после нищо!!!Мн.съм притеснена!!!Моля, който го е преживял да отговори на една мн.притеснена и уплашена майка-дори "транксен"-хапчета, които вземам няма да ми помогнат.
Предварително ви благодаря!
Цитирай

София

Телефони УНГ кабинет, където преглежда проф. Едрев - 932  37 65, 932 35 75.
Цитирай

София

Здравейте момичета,
Става въпрос за 2год. ми син. Личната лекарка е на мнение да се вади трета сливица и ме е дала талон за консултация с УНГ.
Искам да се допитам  до тези, които са запознати с процедурата "вадене на сливици" в Транспортна болница - кажете моля, става ли с направление от личния лекар на детето или е със заплащане?
Съответното направление за преглед ще ми върши ли работа за консултация с проф.Едрев и после талон за хоспитализация или как?
Интересуваме формалната страна на въпроса, иначе прочетох из форума добри отзиви от УНГ в Транспортна болница и затова съм се запътила натам!
Th.
Цитирай

nqkyde tam

майка ми има 2 операции на ухото при професор едрев.много е доволна,той и върна слуха.аз я придружавах и при двете и съм очарована от отношението на целия персонал.лошото е обаче ,4е  си искаха пари под масата,е все пак това беше преди 7 години,но пак си беше един вид изнудване.
Цитирай
здравей те!Бях пациентка док.Хикова от Бургас,но тя почина.Тя ми определи диагноза Otosclerosis file беше ми препорачала проф.Едрев искам да се прегледам при проф.Едрев.Аз съм на 35 год. и ми е трудно да чувам някой когато ми говори на по нисак тон, казами че трябва да се оперирам.Страх ме е!Но искам да се оправя!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора