Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

преди Бургас - сега София

Какви  витамини му давате? Интересуват ме тези Марсиянци  заслужават ли си и на колко годишно дете могат да се дават
Цитирай

Montreal, Quebec, Canada

Леатон (5 ml) и Имунобор Кидс (праха от една капсула) и на двете деца
Цитирай

Wonderland

Витамини от тези купешките не давам.Предпочитам да му купувам плодове и от там да си добавя нужното количество витамини.
Цитирай

Карлово

Марсианците са им интересни на децата имат приятен вкус,едни такива зелени човечета,също и центрум имат едни анималс,те също са хубави различни цветове и животинки.Според мен са подходящи за над 3 годишни деца,моята щерка ги дъвчеше иначе има опастност да  се задавят.За по-малките съм страшно доволна от Мултисаностол,Киди-то прехвалена работа,хем малка разфасовка,хем скъп,хем на вкус на Вики хич не и хареса
Цитирай

Не давам
Цитирай

гр. София

Престанах когато дъщеря ми ми направи алерг. реакция на саностола. Него много го уважавах и я тъпчех години наред... Сега ядем плодове Very Happy
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

Не давам
Цитирай

Да аз му давам витамини . Давала съм и Мултисаностол и Милтивинамини и Ford Kids. ;Като че ли от последните съм най доволна засега.
Цитирай

И аз давам Leaton + Саменто. Миналата година давах AdLiquid и бях много доволна, така че после реших поне да давам по-пречистен котешки нокът. Мисля, че им се отразява много добре.
Цитирай

Сред звездите...

Мултисаностол.Доволна съм.
Цитирай

Бургас

от една седмица пием Марсияци - ще видим
преди други съм купувала, но нали сме вече големи и сами си избираме дори и витамините Thinking
явно са на "мода" тия Марсиянци, защото не знам колко си деца от класа пият и те такива Rolling Eyes /откога в училище и такива теми се дискутират  newsm78 нямам идея/
иначе ги дават за деца над 3 години
Цитирай

Не давам синтетични витамини. Само плодове, заленчуци и кълнове
Цитирай

И аз не давам синтетични, разчитам на естествените.
Цитирай

Само когато се налага давам Мултисаностол,а през другото време само плодове и зеленчуци.Ние обожаваме моркови и ябълки - по 1-2 моркова и по1-2 ябълка на ден задължително! Peace
Цитирай

По принцип не давам.
Само , когато виждам, че е настинал или има сополки вит.С и Мултисаностол, но само  тогава.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора