Давате ли витамини на детето?

  • 3 373
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 222
Какви  витамини му давате? Интересуват ме тези Марсиянци  заслужават ли си и на колко годишно дете могат да се дават

# 1
  • Мнения: 1 001
Леатон (5 ml) и Имунобор Кидс (праха от една капсула) и на двете деца

# 2
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Витамини от тези купешките не давам.Предпочитам да му купувам плодове и от там да си добавя нужното количество витамини.

# 3
  • Мнения: 1 232
Марсианците са им интересни на децата имат приятен вкус,едни такива зелени човечета,също и центрум имат едни анималс,те също са хубави различни цветове и животинки.Според мен са подходящи за над 3 годишни деца,моята щерка ги дъвчеше иначе има опастност да  се задавят.За по-малките съм страшно доволна от Мултисаностол,Киди-то прехвалена работа,хем малка разфасовка,хем скъп,хем на вкус на Вики хич не и хареса

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не давам

# 5
  • гр. София
  • Мнения: 69
Престанах когато дъщеря ми ми направи алерг. реакция на саностола. Него много го уважавах и я тъпчех години наред... Сега ядем плодове Grinning

# 6
  • Мнения: 1 645
Не давам

# 7
  • Мнения: 380
Да аз му давам витамини . Давала съм и Мултисаностол и Милтивинамини и Ford Kids. ;Като че ли от последните съм най доволна засега.

# 8
  • Мнения: 3 271
И аз давам Leaton + Саменто. Миналата година давах AdLiquid и бях много доволна, така че после реших поне да давам по-пречистен котешки нокът. Мисля, че им се отразява много добре.

# 9
  • Мнения: 819
Мултисаностол.Доволна съм.

# 10
  • Мнения: 2 577
от една седмица пием Марсияци - ще видим
преди други съм купувала, но нали сме вече големи и сами си избираме дори и витамините Thinking
явно са на "мода" тия Марсиянци, защото не знам колко си деца от класа пият и те такива Rolling Eyes /откога в училище и такива теми се дискутират  newsm78 нямам идея/
иначе ги дават за деца над 3 години

# 11
  • Мнения: 417
Не давам синтетични витамини. Само плодове, заленчуци и кълнове

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз не давам синтетични, разчитам на естествените.

# 13
  • Мнения: 83
Само когато се налага давам Мултисаностол,а през другото време само плодове и зеленчуци.Ние обожаваме моркови и ябълки - по 1-2 моркова и по1-2 ябълка на ден задължително! Peace

# 14
  • Мнения: 2 100
По принцип не давам.
Само , когато виждам, че е настинал или има сополки вит.С и Мултисаностол, но само  тогава.

# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не давам Naughty На големия в момента давам Мултисаностол по препоръка на лекар и заради това, че пие АБ, във всички останали случаи ги приемат натурално - плодове и зеленчуци.

# 16
  • Мнения: 2 494
И аз наблягам на плодове и зеленчуци, но напоследък много преболедува и сега давам Мултивитамол. Ще видим..........

# 17
  • Мнения: 116
ние сме на плодове и витамин С и А
Ина4е по4ти вси4ки мултивитамини сме ги пробвали и да 4укам на дърво сега6ния вариант най-добре ни действа против настинки и всякакви други гадости

# 18
  • Мнения: 891
Вече почти не давам. Само когато е настинала.
Преди /докато беше по-малка/ давах по-често, предимно Мултисаностол и Киди  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 546
Ние пием Леатон уж за засилване и на апетита обаче...  newsm78 мисля че няма особен ефект. Ако знаете нещо добро за апетит може да споделите. Иначе ние сме на "Вие" с пресните плодове и зеленчуци за жалост.  Whistling

# 20
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Давам на Тони For kids, плодове и зеленчуци. Wink

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние пием Леатон уж за засилване и на апетита обаче...  newsm78 мисля че няма особен ефект. Ако знаете нещо добро за апетит може да споделите. Иначе ние сме на "Вие" с пресните плодове и зеленчуци за жалост.  Whistling
Не давам нищо за апетит, въпреки, че едното ми дете е страшно злоядо и слабо- много под всякакви норми. Гледам храната й да е по-качествена и пълноценна, само това. Едно време се пробвах с витаминни сиропчета, но ефектът беше нулев.
А ако даваш плодове и зеленчуци под формата на сок няма ли да минат?

# 22
  • Мнения: 186
И на двамата давам сироп Мултисаностол.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 537
Две години подред започвам от късна есен, цяла зима и докогато стигнат - две шишета Multi Sanostol, а тази година допълнително и Ca-gluconate-lactate към поли-витаминния сироп. Не сме големи фенове newsm50 на плодовете и зеленчуците, така че нямам голям избор особено през зимата за подсилване на организма и  Naughty

# 24
  • Мнения: 397
Тъй като не е привърженик на плодовете и зеленчуците, всеки ден задължително му изстисквам фреш от грейпфурт, портокал и лимон /засега само така мога да го залъжа/ и в допълнение му давам Имунобор Кидс /по 1 прахче от ампула на ден/.
Иначе с охота обича да яде само банани, краставици и моркови,
а за другите плодове и зеленчуци просто настава война.... Tired

# 25
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Давам на Тони For kids, плодове и зеленчуци. Wink

И аз така! Peace

# 26
  • Мнения: 1 181
Давам Мултисаностол.

# 27
  • Мнения: 6 461
По принцип не давам.
Само в случаите когато са изписани от лекар.

# 28
  • Мнения: 1 455
Витамини не давам, но по-големите ми деца пият Ехиначи и бирена мая.

# 29
  • Мнения: 2 242
не давам нито витаини нито имуностимулатори. Наблягам на пресни плодове и зеленчуци и скоро мисля да направя профилактика с прополис и пчелен прашец  Wink

# 30
  • София
  • Мнения: 797
 Давам Мултисаностол, когато е болен или когато някой от нас е болен, но гледам повече да караме на плодове и зеленчуци, Вени и без това много ги обича.

Общи условия

Активация на акаунт