Уважавате ли родителите си повече, след като се роди детето ви?

  • 2 348
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 364
Винаги съм ги обичала, но след като станах майка, съм по-толерантна към тях, повече ги разбирам.

# 61
За уважение, винаги съм ги уважавала, но след като родих ги РАЗБРАХ.
Точно така е и при мен.Разбрах смисъла на "от една мръвчица сме те изгледали  и ти сега да ни причиняваш ...." Разбрах ,че смисълът на живот за една майка е детето й(предполагам и за бащата Wink)

# 62
  • Мнения: 730
За уважение, винаги съм ги уважавала, но след като родих ги РАЗБРАХ.

Абсолютно Peace

# 63
  • Мнения: 2 897
Винаги съм ги обичала и уважавала,така е и сега.Новото е,че си имаме обща тема-деца и е много приятно Grinning Heart Eyes

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Винаги съм ги обичала и отношението ми не е променено. Може би малко повече ги разбирам и осъзнавам какво са направили за мен Heart Eyes
И аз! Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 980
Да Да даааааааааааа!!!!!
По-лошото е, че рано или късно и аз ще започна с репликата " като станеш майка тогава ще ме разбереш" и няма да ме разбират защото смисъла наистина ти става ясен след като родиш!

# 66
  • Мнения: 3 886
Да Да даааааааааааа!!!!!
По-лошото е, че рано или късно и аз ще започна с репликата " като станеш майка тогава ще ме разбереш" и няма да ме разбират защото смисъла наистина ти става ясен след като родиш!



точно за това говорех и аз.Наистина е така.Майками ми го казваше,но аз не вярвах Peace

# 67
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
При мен лично няма промяна. Този израз разбирам по отношение майчината любов като сила, а не като израз - защото при всяка майка се изразява по различен начин.
Браво, много хубаво казано.

Общи условия

Активация на акаунт