Има ли доволни от продуктите на Юсерин- за проблемна кожа?

  • 4 638
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
  Има ли??Днес купих 2 продукта-тоник и крем-гел , надявам се, да има ефект Wink
А също и шампоана им против пърхот.Ползвал ли го е някой??Доволен или??

# 1
  • София
  • Мнения: 3 880
  Има ли??Днес купих 2 продукта-тоник и крем-гел , надявам се, да има ефект Wink
А също и шампоана им против пърхот.Ползвал ли го е някой??Доволен или??

от тоника и матиращото кремче съм много доволна, от шампоана ежедневния обаче нещо не съм, но пък този против пърхот не съм го ползвала newsm78

# 2
  • Мнения: 5 228
От серията за проблемна кожа имам само маската (нали за зелената серия става въпрос?). Страхотна е , почиства много сдобре, свива порите и кожата остава много свежа и гладка след употреба. Една от най-добрите маски, които съм ползвала.

# 3
  • Мнения: 463
има доволни, да - аз съм една от тях.

# 4
  • Мнения: 891
Има обаче и недоволни ! Аз съм от тях.  Crossing Arms
Ползвах измиващия гел, тоника и крем-гела ! Кожата наистина става мекичка и гладка след нанасяне, но само толкова.
От Нормадерм на Виши съм 100 пъти по-доволна. Не бих си купила продукт на Юсерин пак или поне не от тази серия  Naughty

# 5
  • Мнения: 1 986
 Ползвала съм и измиващ гел,и крем на Юсерин,но поне на моята кожа по-добре действа Виши Peace

# 6
  • Мнения: 3 164
От серията за проблемна кожа имам само маската (нали за зелената серия става въпрос?). Страхотна е , почиства много сдобре, свива порите и кожата остава много свежа и гладка след употреба. Една от най-добрите маски, които съм ползвала.

Днес точно това се чудих, дали и маската да си купя Grinning ще я пробвам и аз Flutter

Има обаче и недоволни ! Аз съм от тях.  Crossing Arms
Ползвах измиващия гел, тоника и крем-гела ! Кожата наистина става мекичка и гладка след нанасяне, но само толкова.
От Нормадерм на Виши съм 100 пъти по-доволна. Не бих си купила продукт на Юсерин пак или поне не от тази серия  Naughty

хехехе-а при мен обратното се получи- преди време ползвах Нормадерм на Виши и не бях очарована Peace

# 7
  • Мнения: 9 095
аз не съм ползвала, но моя приятелка от измиващия крем доста се поолющи Peace

# 8
  • Мнения: 811
Ползвала съм кремчето за проблемна кожа с млечна киселина-доволна съм  Peace

# 9
  • Мнения: 891
Shoni  явно си е до кожа. Всеки крем действа различно на различната кожа.  Peace

# 10
  • Мнения: 185
Не съм о4арована,ползвам крем-гела,измиващия гел и тоника от зелената серия,но ефекта при мен е newsm78май никакъв SickМисля,като свършат да си взема на Ла Рош Позе,4ух добри отзиви за продуктите и по-специално за серията за проблемна кожа.

# 11
  • Мнения: 3 334
аз ползвам червената серия,крема за чуствителна кожа и съм доволна Peace

# 12
  • Мнения: 3 164
Не съм о4арована,ползвам крем-гела,измиващия гел и тоника от зелената серия,но ефекта при мен е newsm78май никакъв SickМисля,като свършат да си взема на Ла Рош Позе,4ух добри отзиви за продуктите и по-специално за серията за проблемна кожа.

 Close Е, ти ме смаза Twisted Evil аз без измиващия гел съм, само крем-гел и тоника(не ми останаха пари иначе щях и измиващия да взема, но взех на Гарние, че е по-евтин).Ами от вчера ги ползвам,дано има някакъв резултат Wink

# 13
  • Мнения: 9 095
за Гарние между другото съм чувала само хубави работи  Crazy

# 14
  • Мнения: 185
Не съм о4арована,ползвам крем-гела,измиващия гел и тоника от зелената серия,но ефекта при мен е newsm78май никакъв SickМисля,като свършат да си взема на Ла Рош Позе,4ух добри отзиви за продуктите и по-специално за серията за проблемна кожа.

 Close Е, ти ме смаза Twisted Evil аз без измиващия гел съм, само крем-гел и тоника(не ми останаха пари иначе щях и измиващия да взема, но взех на Гарние, че е по-евтин).Ами от вчера ги ползвам,дано има някакъв резултат Wink
Не съм искала да те обезкуража,има толкова жени,които са много доволни от марката(аз именно така се навих да я пробвам),но на моята кожа не и харесва #Crazyто кожа като кожа ли е!?! cry

Общи условия

Активация на акаунт