Оригиналничите ли?

  • 2 851
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Sf
  • Мнения: 808
Що кал, бе, хора? Дайте с нещо сладко да са цапаме Simple Smile После и перушина можем си налепим Simple Smile

По темата - отвътре ми иде. Иначе не пиша. Ако не се получава /в очите на другите/, казвайте овреме  Mr. Green

Кейс, извадихме картите на масата БУКЕТ  Mr. Green

Отличителни за мен са много форумки, мисля не е нужно да изреждам поименно /мюриель  Mr. Green /, но като видя, че са писали в някоя тема, я отварям и чета Simple Smile

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Давайте снимките насам!
(Добре, че си обух новите гащи.  Wink)

# 32
  • Мнения: 2 792
 Аз примерно, не държа особено да бъда смятана за оригинална или забелязвана винаги ме е втрисало от прекаленото внимание (леко темерут си падам  Rolling Eyes)

# 33
  • Мнения: 14 471
не, не оригиналнича. голяма част от живота си прекарах в опити да се слея с масата /съученици, състуденти, т.н/ щото все се отличавам. сега спрях. разбрах че няма смисъл.

# 34
  • Мнения: 3 405
Че аз съм си оригинална, => оригиналнича tongue

# 35
  • Мнения: 3 447
Давайте снимките насам!
(Добре, че си обух новите гащи.  Wink)
Ей ги на  Blush Каква ти кал, то красота и изящество  Flutter

# 36
  • Мнения: 3 423
Бой в калта Първа сцена Първи дубъл

Василиса се надупи и гордо разклати съдържанието на розовите си кюлоти(на малки сини цветенца, обкантени с дантелка, тип бабешки, но не съвсем) пред погледите на съперничките си, най-бързата от които успя да я ритне и Василиса плонжира. Сладка Хапка си тананикаше Бед ъф нейлс, при което така се разсея, щото се оказа до Василиса, попиваща кал с набедените гащи. Кейси използваше непозволени тантра техники и тук, но съдията също припяваше Бед ъф нейлс и не обърна внимание на мелето. Бедната Мюр преглътна малко кал, (безплатна е, все пак, няма да хвърляме я!) и се зае дружески да маже Василисината коса с лечебен ефект. После донесоха бирата и купонът се развали.

красиво написано!

# 37
  • Мнения: 1 629
Доне, кви са тез невидими снимки?
Лиске, грасиас!

# 38
  • Мнения: 3 447
Видими са веч, пардон Blush

# 39
  • Мнения: 3 405
Видими са и с особено излъчване, ренесансово някак си Grinning

# 40
  • Мнения: 4 806
Мюр ми даде повод да изоригиналича (или поне така си мисля)

Аз също подадох заявка за участие в калния бой, а ме няма ник'ва там. Ще се сърдяяяяя (ето това беше оригиналното, ако някой вече се чуди)...   smile3512 Много ще се сърдя, щото се надявах да се омацотя и отпусна...

Така, а на Дона - честита нова стара визия Simple Smile

М-да, снимките си ги бива, но не са по темата Simple Smile Няма кал, а лежерно едно такова. И няма кюлоти, а това е една съществена естетическа загуба.

# 41
  • Мнения: 3 423
Видими са веч, пардон Blush

Слезли сте като от реклама на DOVE

# 42
  • Мнения: 6 243
Моята снимка е по-актуална


(нямам време да я рисайзвъм, тъй е по-оргиинално)

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз също подадох заявка за участие в калния бой, а ме няма ник'ва там. Ще се сърдяяяяя (ето това беше оригиналното, ако някой вече се чуди)...   smile3512 Много ще се сърдя, щото се надявах да се омацотя и отпусна...
Тамън се канех да питам, кой, по дяволите, ми е отмъкнал гащите.  Thinking То се разбра - тази, която не е на снимката.
Ассинта, върни ми гащите, чисто нови бяха!  Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 677
Хапке,т'ва от срещите на форума ли е?
Е този път няма да пропусна!

Общи условия

Активация на акаунт